Skoči na vsebino

Batajnica


gsx-r1000

Priporočene objave

gsx-r1000

Horvat in Albreht vBeogradu

gsx-r1000, a lahko kej več poveš o samem dogodku? A se spet neki dogaja 24.9 dol, ker sem na enemu drugemu forumu videl da gre kar nekaj hrvaških dirkačev v Batajnico. Pa kakšna slikca proge tud nebi bla odveč.

Drugač pa Horvat -Albreht :OK: :OK: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gsx-r1000, a lahko kej več poveš o samem dogodku? A se spet neki dogaja 24.9 dol, ker sem na enemu drugemu forumu videl da gre kar nekaj hrvaških dirkačev v Batajnico. Pa kakšna slikca proge tud nebi bla odveč.

Drugač pa Horvat -Albreht :OK: :OK: :hooray:

Slik od proge nimam je pa to na vojaškem letališču.

post-10870-1158231421_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slik od proge nimam je pa to na vojaškem letališču.

Vem da je na vojaškem letališču, sam me je zanimal kakšno konfiguracijo kroga so naredili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUDOO :OK: :OK: :OK: :OK: Asta kar Yugose nabila nic pa ne omenjata Katrasnikove kako je pa kaj ona sla :hmm: :hmm: :hmm: Ali ste skupaj imeli dirko. Samo tako naprej :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUDOO :OK: :OK: :OK: :OK: Asta kar Yugose nabila nic pa ne omenjata Katrasnikove kako je pa kaj ona sla :hmm: :hmm: :hmm: Ali ste skupaj imeli dirko. Samo tako naprej :kva2: :kva2: :kva2:

Nismo mel skupi dirke mislim da je bla četrta v svoji kategoriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo mel skupi dirke mislim da je bla četrta v svoji kategoriji

Kaksne kategorije pa imajo na yu prvenstvu vidva sta kar mesano vozila 600 in 1000 a je potrebna licenca :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne kategorije pa imajo na yu prvenstvu vidva sta kar mesano vozila 600 in 1000 a je potrebna licenca :wacko: :wacko:

če nimaš licence je klasa od 600-1300 kr vsi skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bravo nasi sedaj vas je pa bilo malo vecje stevilo :OK: :OK: :OK: Daj nalepi kaksno fotko pa se rezultate od 600 :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=82546] :unsure:

Bravo nasi sedaj vas je pa bilo malo vecje stevilo :OK: :OK: :OK: Daj nalepi kaksno fotko pa se rezultate od 600 :worship: :worship: :worship:

post-10870-1159275789_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!