Skoči na vsebino

V-strom vs. TransAlp


winetou2

Priporočene objave

In kot je že nekdo napisal: makadama ne iščeš ampak se ti pač zgodi

Ponavadi je res tako..... :yes:

vendar pa, jaz če sem solo zanalašč iščem ceste, ki so na analognem GPSu pobarvane belo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v-strom bi ti prišel bolj prav. motor navdušuje (mel sem sv 650 s) sicer pa tudi transalpka spada v vrh tovrstne ponudbe. vzdržljiva da ni konca. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vizuelno gledano vsekakor V-strom. Kar se mašine tiče, Transalp je zakon. Kolega jo je parkrat ornk po tleh drsal,- plastike kaput, samo mašina pa dela kot nova, pa ima krepko preko 100.000 km. Brez česa drugega, kot menjava olja in svečk. Če je makadam, se pač pelješ po njem,- odvisno kako hitro je pa stvar posameznika. Ko je bilo enkrat srečanje nad Novo gorico (Banjščice), sem jo ubrisal po bližnjici do Kobarida, ne makadam- skalovje je bilo. Pa je šlo brez problema. Pa sem imel K100RT... .) Tako, da z V-sromom ni panike nikjer. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Tudi sam sem bil pred težko odločitvijo :? kaj bi kupil :? ! Moj edini nasvet je ta , da se odpelješ od enega , pa do drugega dilerja ( prodajalca) in vidiš :eek: kateri ti bo bolj všeč !!!. Eni bodo navijali za Hondo ...drugi navijamo za Suzukija. Tako pač je.

Mislim , da smo v dobi , ko se vsi proizvajalci motociklov maximalno trudijo , da bi zadovoljili čim večji krog ljudi - intuzjastov.

Napake obojni iščejo pri drugih proizvajalcih - jih kopirajo ..popravljajo .......... na koncu pa so vsi tu nekje.

Jaz osebno vozim KLV-ja in ga po 26 letnih izkušnjah v motociklizmu ne morem prehvaliti. Vozne lastnosti so fenomenalne. Marsikateri cestak , ti bo zavidal (po 500 km vožnje ali celo več) kako spočit boš stopil dol z motorja.

Če pa se boš odločil zaviti dol z "asfaltne ceste" na makedam , pa ti lahko tudi povem , da ni nič kaj drugače vsaj kar se voznih lastnosti tiče. Malo mu našpanaš vzmetenje , pa se bo lepo odzival.

........ .......

Skratka V strom bo prava odločitev

Pa lep pozdrav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to bo pa 100% držalo,- pojdi pa preizkusi oba. Šele praktični preizkus pokaže, kateri bajk bo pravi zate,- mogoče bo pa na koncu kakšen čisto tretji bajk tapravi. Želim ti vso srečo pri izbiri in nadaljni vožnji. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Winetu2 kar se tiče kle-ja je tako tudi sam sem žačel s tem motorjem in ga prerasel v 4mesecih in drži kot ti pravi Mačica ni primerjeve med v-stromom in transalpam. Po kle-jem sem imel z-r7-sin ga tudi prerasel po prevoženih 7,500km,sedaj imam drugo sezono v-stroma 1000 prevoženih 40,000km in ga ne zamenjam za noben drug motor ,kot je rekel Renegade na njem lahko narediš v enem dnevu 957 km in iz njega stopiš spočit (preverjeno) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še, če se da na štomčku tudi vzmetenje 'štelat' in kako zahtevno je to opravilo. Ga lahko nastavim sam ali potrebujem strokovnjaka za to?

načeloma pa se mi zdi, da V-STROM kar prava izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še, če se da na štomčku tudi vzmetenje 'štelat' in kako zahtevno je to opravilo. Ga lahko nastavim sam ali potrebujem strokovnjaka za to?

načeloma pa se mi zdi, da V-STROM kar prava izbira

Da se štelat prednje in zadnje vzmetenje vse to lahko narediš sam postopek pa traja približno 30 sekund za zadnje in 30 sekund za prednje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste človeku ravno predlagali preizkus motorja.

Jaz sem že nekajkrat hotel preizkusiti motor, se pravi, prosil sem za preizkusno vožnjo, pa so me vsi samo čudno pogledali.

Drugače je bilo v Nemčiji, kjer so mi preizkusno vožnjo hoteli kar vsiliti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se preizkušnje tiče, sem imel že srečo. Štromčka sem že vozu. Kot potencijalni kupec. Mi je všeč!!!!! TAja pa mi še ni uspel dobit. Vse je možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste človeku ravno predlagali preizkus motorja.

Jaz sem že nekajkrat hotel preizkusiti motor, se pravi, prosil sem za preizkusno vožnjo, pa so me vsi samo čudno pogledali.

Drugače je bilo v Nemčiji, kjer so mi preizkusno vožnjo hoteli kar vsiliti....

Stvar je preprosta. Pogledas med oglasi, se dogovoris in prides kot potencialni kupec. Vcasih niso hoteli dajati za poizkusno voznjo, danes mi ni zavrnil se nihce. Ne vem, morda sem imel samo sreco, drugace sem pa tudi jaz dal za probo svoje motorje brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Janetka ,

vprašanje: kje si kupila model 07 ?????? :OK:

Odar nima pojma niti da že obstaja kaj šele da bi vedel kaj o dobavi...... :zzz:

--------------------------------------------------------------

Kupi V-Stroma..... jest sm nora nanj. Okreten, poskočen, ni da ni.

Mam 650-tko.. od konca junija letos...je modelno l.07 z ABS....men je super.

Brat ma tud V-stroma '05...tud zadovoljen z njim...nobenih težav.

Torej?

Sporočilo uredil(-a) janetka dne 13 Sep 2006 @ 10:56

--------------------

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Panigazu u Kranju :grim ...itaq.

sm bla 1.9. z bratom pr Odarju da so dolil olje u njegou motor,

pa je serviser hodu okol mojga Zukija ko maček okol vrele kaše.. :lol1:

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kako kaže.... :kva2:

kolk je rezultat V-Strom : kaj že :hmm:

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!