Skoči na vsebino

INTERMOT 2006 - Köln


-pero-

Priporočene objave

>tukej< si lahko pogledas kako je bilo na intermot-ih v munchenu ki bo letos prvič v kolnu

Aja, sori moja napaka, za katero se iskreno in globoko (ne preveč) opravičujem. :D

Živeo drug Tito!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti vse so sfukali, intermot je bil vsako leto v munchnu ali milanu in nisem manjkal od 98' nobeno leto - zdaj pa KOLN :eek: :BUA:

no nevem - to je pa daleč :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram, ceprav je off topic:

Kaj je bilo pa s prvim narobe? oz. zakaj bi si zelel drugega?

Odgovarjam na off topic:

S prvim ni bilo narobe nič, je pa ta drugi Tito (Tito Krasniqui, lastnik znanega MB sladoled kioska) še večji ded (cca.2m).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz štartam iz Maribora 11.9 :D :D ob dveh zjutraj,hotel rezerviran,tak da samo gasaaaaa :OK: :OK:

...a to z avtom ...sm ti fouš :( ...k smo bli gor '04 so mel motopark prbližn 50 razničnih motorjev za testne fure - takrat sm se v monstra zalubu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre keri junak z motorjem???!

Sej se mi je zdel da nisi gladek :P , ampak a veš ti kje je to?!? :eek: :eek:

Mogoče z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se mi je zdel da nisi gladek :P , ampak a veš ti kje je to?!? :eek: :eek:

Mogoče z avtom.

zato sm pa reku če je kak junak :D

daleč :? fak sej rata res dost kilometru :blush:

The route from SLO-1000 Ljubljana to D-50667 Köln is 985 km long Time of driving amounts to c.a. 8 h 14 min. (Options: regular car/driver, fastest route (time))

[attachmentid=81675]

post-10693-1158501003_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca res je mal daleč:( Ampak pred kratkim sem biu v Dresdnu, približno ista kilometraža, pa se je dalo zdržat. Sploh, če bi se ene 2x prespal. Dr dej povej kje in po kok si rezerviru hotel, full me ma, da bi šu :OK:

Enkrat se živi hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca res je mal daleč:( Ampak pred kratkim sem biu v Dresdnu, približno ista kilometraža, pa se je dalo zdržat. Sploh, če bi se ene 2x prespal. Dr dej povej kje in po kok si rezerviru hotel, full me ma, da bi šu :OK:

Enkrat se živi hehehe

a praviš to men :?

zaenkrat nimam namena gor jit usaj sam ne :)

matra pa res :devil:

kukr praviš ENKRAT SE ŽIVI pa še prekleto prav ti dam :evilgrin:

kak kandidat? čas za kako sobo je še.....ali pač......

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

torej, naslednji tedn se pricne intermot in me zanima, ce sedaj ze kaj bolj vete, kdo bo sal kaj pogledat :D

brezveze ker bo v milanu EICIMA pa je krepko bližje, oboje bo pa isto, edino da imajo italiani vedno dosti dobrih hostes, nemci pa skoraj nič pa še tiste so zapete do pasa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze ker bo v milanu EICIMA pa je krepko bližje, oboje bo pa isto, edino da imajo italiani vedno dosti dobrih hostes, nemci pa skoraj nič pa še tiste so zapete do pasa :grim

Not exactly true, dear Pervy. Ne vem kam si gledal na zadnjem Intermotu (2004), ko so bile vse hostese v Nemčiji zelo fine. Večina čehinje in poljakinje. Se spomniš playboyevih zajčic na Suzukiju, prikupnih bjond pri Sachsu in Symu, razgaljenk in Lar Croft pri Yamahi? Ne? Osveži spomin... --> http://www.motosvet.com/gallery/index.php?cid=3_105

Je pa res, da imajo v Italiji običajno zanimivejša oblačila. Nekako krajša in z večjimi razporki... :devil:

No, motosvet.com bo na obeh sejmih. Bomo objektivno poročali o mopedih in hostesah, brez skrbi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno ja :slap: samo čez laverdo in aprilio v milanu je pa ni :nono:

no pervy bo verjetno poročal iz milana, je nabavil nov objektiv tak da ne uide nič :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze ker bo v milanu EICIMA pa je krepko bližje, oboje bo pa isto, edino da imajo italiani vedno dosti dobrih hostes, nemci pa skoraj nič pa še tiste so zapete do pasa :grim

...lahk bi se kej zmenil EICMA'06 :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se na tem sejmu tudi kaj prodajajo izdelki :blush: ?

noise daj napiši že seznam salonov in sejmov, vedno eno in isto!!!!!! :angry2:

-imot (cca februar vsako leto, munchen) - malo boljši kramarski sejem moto robe, kupuješ kolko hočeš

-intermot (cca september, včasih munchen, zdaj zgleda koln) in eicima (september, milano) - salona kjer so vse novosti glede motorjev in opreme - nič se ne prodaja razen kako obupan kitajček al pa pakistanec mogoče ko rabi za hotel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!