Skoči na vsebino

Enduro ture v okolici LJ


bboy

Priporočene objave

BBoy, to bo treba bolj subtilno vprašati... nihče od nas namreč noče izdati svojih "skritih" terenov, ker se znajo kakšni naravovarstveniki s puškami ali zajlami hitro znajti tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BBoy, to bo treba bolj subtilno vprašati... nihče od nas namreč noče izdati svojih "skritih" terenov, ker se znajo kakšni naravovarstveniki s puškami ali zajlami hitro znajti tam...

Zadetek, Noise! :OK:

Nekako ne razumem teh Ms newborn endurašev. Kaj se jim gre le za nastopaštvo ali za užitke v naravi. Kot vidim prvo. Kajti meni drugega ne manjka, pa nikogar kaj dosti ne sprašujem. Enostavno se vsedem na prdulo in zavijem z dvorišča. Nakar po nekaj kilometrih po občutku zavijem na makedam in diham in uživam. Edina pomankljivost vsega tega je, da je premalo časa. terenov mi pa ne manjka. In ne samo "po svojem hribu". To se tako kmetavzarsko sliši! :doze: Ne kmečko, da ne bo pomote, kmetavzarsko!!!

Sicer pa, da ne bom samo zajebaval:

Od Polhovega Gradca zaviješ proti Butajnovi, oz Gorenji vasi. Kmalu za Brišami prideš na šodr. Pelješ kakšna 2 km in cca 500m za leseno avtobusno postajo zaviješ levo in furaš še kakšnih 200m v hrib. Ko prideš na križišče, jo kar naravnost med obama cestama užgeš po grabnu. Preplezaš tri (3) stopnice, ves čas v blatu in vodi. Po tretji se teren zravna in malo naprej je polno blata in opazil boš krmišče za divje prašiče. Ugasni in parkiraj motor, se zavali v blato in jih počakaj! :P :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni noben za terene povedal, čar je glih v tem da jih sam najdeš. vmes se mogoč še km zaplezaš, se jebeš v blatu,pogledaš če so baterije na mobitelu še dost polne da boš poklical prjatla,če bo treba... pa tko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm mislu da vi staragarda slovenskega endura :hmm: poznate ksne legendarne hribe in uzpone k jih noben newborn edurask ne bi smel spustit okol lj.

hhv tale tvoj stil ni glih zame,mam rajs zenske k svinje upam da nisi uzaljen pa hvla za ponudbo .)

drugac pa ena ,mojih ljubsih pri skofljici zavijes na glinek cez hrib do gorenje blata,potem pa po strugi do pijave gorice nakar pa uzpon do vina in nakar se do smrjene cez gradisce do vrha...lahko pa zvijs pr vinu do šmarje sap :fredy:

ce bo gdo su nej pove v dvoje je lepse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta transferček boš mogu enkrat pokazat.

sem že videl enga novga spoliranga husaša se vozikat po Gradišču, tam nekje pri Vrhu, morde ravno tebe.

bi blo fino iz Sel povezat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm mislu da vi staragarda slovenskega endura :hmm: poznate ksne legendarne hribe in uzpone k jih noben newborn edurask ne bi smel spustit okol lj.

Nekaj jih pa res poznamo...ti sam povej,kdaj boš pripravljen na eno res hard furo...

drugac pa ena ,mojih ljubsih pri skofljici zavijes na glinek cez hrib do gorenje blata,potem pa po strugi do pijave gorice nakar pa uzpon do vina in nakar se do smrjene cez gradisce do vrha...lahko pa zvijs pr vinu do šmarje sap :fredy:

ce bo gdo su nej pove v dvoje je lepse :OK:

tale pa še mene zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta transferček boš mogu enkrat pokazat.

sem že videl enga novga spoliranga husaša se vozikat po Gradišču, tam nekje pri Vrhu, morde ravno tebe.

bi blo fino iz Sel povezat.

to sm bil kar jaz:blush: usaj kokr jez vem je to edina husa kle okol,učas sm mel še volo pucat pa tut usrana ni bla boh ve kaj.Sam to je mogl bit kasn mesc dva nazaj ,iz kje pa si?

Vi sam povejte gdaj bi sli pa gremo jest mam cajt skor zmer :D

Popravljeno . Popravil bboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tapravi enduraši pelajo kdaj prjatle, ampak vedno poskrbijo za to, da noben ne zve kje so taprave potke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lokacije so skrite vsem, zato se nihče tam ne vozi in tisti, ki (pri)pelje še kakšnega (ne)prijatelja oz. ne poskrbi za totalno skritost je fake enduraš... :lol1:

odlična tema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sebični egoisti torej... .)

Itak :whistle: B)

potem bi nas še pa bolj preganjali, če bi se tak grupirali, kot vi na ridah :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm str sm 18

izkusenj pa sm neki no mam ene 3tisoc kilometrov narjenih.drugac se pa vozm usaj 3 krat na tedn.Bl take kratke ture,ksno uro al pa se mn.

Dejte priznejte da se sploh ne spomnte kje se vozte,sprot pozablate :yea1:

Popravljeno . Popravil bboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si še bol švoh in nasplošno mal poznaš teren kar bi ti delal probleme, če bi se sam vračal domov, tko da ne vem, če si za zraven vzet.

če si pa fizično močn in se kolkrtolk hitro učiš, pa ne bi smel bit večjih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkusenj pa sm neki no mam ene 3tisoc kilometrov narjenih.drugac se pa vozm usaj 3 krat na tedn.

Jest mislm pa da je kr za zraven uzet,ena taka bl izy :devil: ...enkrat mora bit krst :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a ste se vi uceri vozil po turjaku,pa tm prilesje,vidm su neke modre kros calade,mislm da sta bla dve?

Drugac pa fizicno mislm da bi zdrzu,ucimo se pa itak cel lajf :)

Popravljeno . Popravil bboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: jst imam tudi eno učno potko za tamlade :devil:

:cry: res pa nevem zakaj že nekdo prodaja novga kateema :cry:

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No komi cakam da vidm kaj je za vs hard,skje pa ste kej pa kje so te ture?

Poslušaj! S tem tvojim načinom nečitljivega pisanja si že prav težak!!!

Se sprašujem, ali boš tu tudi napisal: "TIVŠ MENE JEBU"? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!