Skoči na vsebino

Enduro ture v okolici LJ


bboy

Priporočene objave

a se ti meša :eek: jaz ne bi nikoli znal tega sam sestavit... :xx:

Ooo, si, si! Prav lepo vzorno si napisal: "Na žalost so nekateri zelo ,,težki" tudi ko pišejo slovnično pravilno..." Čista 5ka!

No, enduraši, preberite si moj post v temi o zajlah. Izkustvo izpred pol ure je narekovalo svoj post. Da ne bo prepozno. Če se ubiranje brezpotij ne bo uneslo na nivo, kot smo ga v naravi poznali še lani, bom na svojem področju naredil vse, da se na področju naše občine prepove take furce, povsod! Pretiravanje pač rodi sadove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mahh, to je enako kot če bi zaradi enega neumnega lovca prepovedali lov. stvari bo treba regolamentirat ne pa prepovedat. samo to je seveda najlažje. ne mislim s tem kros proge dolžine dveh km, to ni enduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lahko prinese samo slabše stanje. narod bo začel skakat okoli brez registrskih tablic, prezir ostalih ljudi v gozdu,..

jaz sem še vedno upočasnil bilokoga sem srečal, nisem pa jaz kriv da so ljudje omejeni, kaj me narod gleda ko tele v nova vrata ali še hujše kot da sem jim mamo ubil, na srečo seveda niso vsi taki, najdejo se normalni ljudje, odzdravijo, se kakšno reče(o smeri poti,.. ) in vsak svojo pot naprej.

mislim pa da bolšega stanja ne bo dokler imajo v rokah vse zaplankani nesposobneži.

če se bojo pa začele pizdarije mislim da ni druge kot da motoristi, vozniki štirikolesnikov, terencev po vzoru francozev stopimo skupaj in napravimo konec tej farsi naravovarstva(koliko smeti v gozdu, celo kamionske gume se najde,.. ), ekonomskih interesov lastninjenja gozdov določenih interesnih skupin,..

se bo rešlo tudi to.

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo, si, si! Prav lepo vzorno si napisal: "Na žalost so nekateri zelo ,,težki" tudi ko pišejo slovnično pravilno..." Čista 5ka!

pa saj ti pravim, da nisem jaz (sam). so mi drugi pomagali :slap:

malo manj off topic - tiha endura, pa še brez izpušnih plinov :lol1:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sploh ni isto :BUA: pizda kaj a bodo hmal se formule na štrom? bedarija.

Ma narod je itak blesav sam poglej kaj sam sebi dela pa usi bi sam zase prov mel.Mene tut motjo sprehajalci k jih morm pazt da jih ne zbijm pa se jim pac prilagodim,nej se probajo se oni nm mal...No ok mal pretiravam sam nauk je da morm živet u sožitju nakak tko da bomo shajal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, za orenk enduraše je to avtocesta :devil:

:D :OK: ma kle se še s cestakom čez pride

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ali se Lublančani kaj iz mesta zapeljete čez Podutik po makedamu na Topol?

Prejšnji teden sem potem šel iz Topola navzdol proti Polhovm Gradcu in tam takoj za oštarijo Pratnekar odkril pot navzgor, ki kmalu preide v šodr. Prideš skoraj na vrh gore in še mimo fajn kmečkega turizma gre, kjer je oštir tudi lastnik endurce. Mi je povedal za pot navzdol in sem šel potem proti Črnemu vrhu in dol v Loško dolino tam ob Tavčarjevi domačiji. Luštna mešana asfalt šodr tura po gozdni pokrajini.

Ker me je tam nad P. Gradcem zanimalo kje sem se vozil, prilagam karto.

Tam kjer piše Ravnek lahko greste levo natravnost do Mežnarja, tam se menda reče pri Mihačku(oštarija), še bolj pa je naravnost gre malo navkreber in mimo ene planinske koče, tam je treba it levo pred njo, da ne zletiš v prepad.

Pa dobr furajte dokler se še da!

[attachmentid=85728] Rdeče črte kažejo kje sem vozil, le da sem potlej proti Škofji Loki šel desno tam kjer piše Božna.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!