Skoči na vsebino

SLO Racing motografije


moto rider

Priporočene objave

Imam približno 11.213 vprašanj glede prikoličarjev. Upam, da vas ne moti, kot nekdanji sovoznik (2006) imam načrte s tem športom nadaljevati sam. S svojim passangerjem.

Torej: A morda kdo ve a kakšnega, ki bi se morda prodajal (Veteran seveda)

Ter kje kupiti motor BMW R75, lernik 71-72 ter

Kje lahko vidim motor Konig 500 za prikolico.

Če sem preveč radoveden, se vam opravičujem, ampak ker ste tukaj eksperti, se vam zahvaljujem za vse odgovore.

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam približno 11.213 vprašanj glede prikoličarjev. Upam, da vas ne moti, kot nekdanji sovoznik (2006) imam načrte s tem športom nadaljevati sam. S svojim passangerjem.

Torej: A morda kdo ve a kakšnega, ki bi se morda prodajal (Veteran seveda)

Ter kje kupiti motor BMW R75, lernik 71-72 ter

Kje lahko vidim motor Konig 500 za prikolico.

Če sem preveč radoveden, se vam opravičujem, ampak ker ste tukaj eksperti, se vam zahvaljujem za vse odgovore.

Dejan

Pomoje da je najbolj, da se enkrat letos odpraviš na kako dirko veteranov tle v Sloveniji in pomoje ti bojo znal tam fantje povedat kar dost stvari. Vsaj mislim no :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj,

Poznam vse slovenske tekmovalce (zdajšnje), kateri še nastopajo na dirkah veteranov z prikolicami. Normalno, še lansko leto sem bil sovoznik. Tu se zalomi. Prikolice so replike, niti 2 si nista podobni. Kako naj kaj vprašam, če nihče noče (tak občutek sem imel) nič povedati. Možakar pač sestavi BMW-jev "dirkalnik"-po meri voznika. Cene originale so ogromne, to vem. Marsikatera prikolica stane več kot ducatijev superšportni dirkalnik. Aktivno sodelujem na strani steveenglish.com, tu sem se veliko naučil o samem delovanju, debate večinoma potekajo v smeri SIDECAR. Stran samo zame, če me razumeš, sem obseden z tem.

Ampak rad bi si samo ogledal Camlekovo prikolico, nič slikal, nič vohunil, samo pogledal iz firbca tako-za dušo. Ker drugega kot Camlek ne poznam, mi lahko malo pomagate, pošiljam mu maile, a žal ni odgovorov. Če se kdo pozna z njim...lepo bi prosil.

Najlepša vam hvala za odgovore, če ima pa kdo še kaj slik od "slovenskih prikoličarjev", jih pa pošteno plačam, čisto resno, prav tako kakšen star poster...pa brez zamere, če sem firbčen.

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj tegale, se mi zdi, da ti lahko pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!