Skoči na vsebino

SLO Racing motografije


moto rider

Priporočene objave

Oliver Gašparič

Čeprav je tekmoval samo v letu 2000 mu je uspelo zmagati v skupnem seštevku državnega prvenstva v klasi Superstock, v prvenstvu Alpe Adria pa je osvojil skupno 2. mesto.

vir: motoristi.alcad.si

post-1424-1163509828_thumb.jpg

post-1424-1163509834_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še avtorja tele teme mal pokažemo :grim :yea1:

Bo potrebno še 1x pripopat fotke .)

Zorman, kwa'smepakeujajca sliku??! :o :o :o :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zorman: a tebe to plačuje kdo da tok fotk od enih in istih gor daješ :doze:

Tole si mi pa iz "tipkovnice" vzel.

Zdi se pa mi, da je nagnjen k avtoštopu, muslimanski veri in ima desno roko že čisto "teniško". (= :OK: :worship: :photo: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zorman: a tebe to plačuje kdo da tok fotk od enih in istih gor daješ :doze:

:topic:

Ja kaj si pa ti mislu :slap: :lol1:

Tole si mi pa iz "tipkovnice" vzel.

Zdi se pa mi, da je nagnjen k avtoštopu, muslimanski veri in ima desno roko že čisto "teniško". (= :OK: :worship: :photo: )

Kaj pa tebi spet mede :headbang: ne tolk tega delat :naughty: :photo:

ja "fovšerija je huda stvar"... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zorman mislm da si mal pozabu kdo so legende slo motociklizma in to kar se tiče rezultatov in meril tekmovanj.sj nc nimam proti temu sam prov pa je da povem.

Druga stvar je pa kar se tiče salse in tega pri kom je bil mehanik, koliko ima znanja itd...kar ti lahko jest povem da je eden izmed najboljših mehanikov čene eden najboljših!!!!tko da ne moreš/te sodit ljudi po znanju če ga ne poznate in nekej pamet solit.

Mislm da je prov da to povem ker se mi ne zdi fer predvsem do njega in vseh.....

pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zorman mislm da si mal pozabu kdo so legende slo motociklizma in to kar se tiče rezultatov in meril tekmovanj.sj nc nimam proti temu sam prov pa je da povem.

Druga stvar je pa kar se tiče salse in tega pri kom je bil mehanik, koliko ima znanja itd...kar ti lahko jest povem da je eden izmed najboljših mehanikov čene eden najboljših!!!!tko da ne moreš/te sodit ljudi po znanju če ga ne poznate in nekej pamet solit.

Mislm da je prov da to povem ker se mi ne zdi fer predvsem do njega in vseh.....

pa brez zamere!

1. Tole mal :topic:

2. Nisem pozabil nič, to pa ne pomeni da ne smem objavljati fotk drugih, al kaj sploh hočš povedat tu?!

3. Lepo da poveš...

4. Kar se pa tiče Salse pa me prosim pusti pri miru, nikoli nisem rekel kar koli čez njega, ali kje je bil mehanik oz. kakšen naj bi bil. Jaz ga ne poznam! Najdi mi stavek za katerega me obsojaš! Če obstaja se bom upravičil! In nikoli mu nisem pamet solil, prej obratno, ampak pustmo to...

5. Ne pznaš me! In Salsa prav tako ne!

6. Tu smo si nažalost enaki!

7. Hočeš ali nočeš

Se je tudi meni zdelo prav da povem .)

Upam da bodo moderatorji ali administratorji odstranili nepotrebne objave ki ne pašejo v to temo... Hvala

Lep pozdrav vsem skupaj.. pa brez zamere...

Fotke kmalu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobu bob! :hmm:

To temo sem odprl čisto nehote. Kar sama od sebe je prišla. Povsem slučajno. Včasih se tako zgodi! In mislim, da je prav.

Bilo bi pa v redu, da tudi drugi, razen Zormana, lepite slike dirkačev, treningov in dirk, takšnih in drugačnih. Naj jih na tak način spoznamo.

Ni pomembno, kakšen čas je kdo dosegel na dirki, treningu, ali krogih za zabavo. Niti ni pomembno kakšen status zavzema, kajti vsi ne morejo biti na eni od stopničk. Ne!

Predstavljajmo jih, (pa četudi Zorman noter meče moje slike)! Zakaj pa ne?! Hvala bogu! Saj to je v bistvu v korist nas veseh in članov Moto sveta! Bodimo tovariški in naredimo nekaj, da si popestrimo SVOJE motoristično življenje!

S spoštovanjem do vseh, ki sodelujete v tej temi!

Hitri fantje in dekleta si tudi z vsem spoštovanjem to zaslužijo!!!

Goooo ahead !!!!!!!!!!!! :OK:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bom pa še jest mal pospravu po računalniku pa zmetu neki slik,pa obilo užitkov! :OK: :eek: Upam da mi jih ne bo treba predstavljat!?

Mam dost brez skrbi,bom konkurenca Zormanu! :kva2:

post-64-1164463783_thumb.jpg

post-64-1164463842_thumb.jpg

post-64-1164463862_thumb.jpg

post-64-1164463882_thumb.jpg

post-64-1164463906_thumb.jpg

post-64-1164463930_thumb.jpg

post-64-1164464021_thumb.jpg

post-64-1164464044_thumb.jpg

post-64-1164464071_thumb.jpg

post-64-1164464098_thumb.jpg

post-64-1164464124_thumb.jpg

post-64-1164464160_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!