Skoči na vsebino

mk templars


gregor46

Priporočene objave

kaj ste že na zimskem spanju :angry:

sezona je v polnem teku :grim

:hmm: Je že bil kdo na tem zboru, se splača it pogledat :?

Vreme bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Gremo dol ,obvezno,če pa je kdo zainteresiran gre lahko poleg,odhod je v soboto med 9h in 10h uro izpred Čudnovega servisa,ta pa se nahaja poleg Opel servisa Trobec na dolgem mostu,tam bomo kaj popili kaksno rekli in gas proti Rupi in naprej.. Ce pinformacij naj poklice na tel 041 552749. Aja ce bo kdo zelel bo mozno dobiti tudi zajterk pri Čudnu.

Lep dan vsem pa se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A isto kot lanjsko leto? Sam lanjsko leto je bila gužva k so hostese bile bomba. Kapo dol Čudnu in servisu! :OK:

Vidim da mate pri Čudno kar veselo, hrana, pijača pa še hostese :OK:

Škoda da imam planiran odhod v petek :cry: , bi se vam z veseljem pridružo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pa dol kak pir stolkli. :naughty:

Za info lahko kličete tudi na 040 911 686

Popravljeno . Popravil ghibli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo,tukaj prilagam sliko kje se nahaja Čudnova delavnica v Ljubljani kjer naj bi se dobili v soboto ob 9h uri na zajterku kavi in nato nekje ob 10h štartali v Labin, bilo pa bi dobro ,da se tisti vsaj ki imate možnost najavite na tel 041 552749 da vsaj približno računamo koliko nas bo.

Če komu ni glih jasno iz slike kje je to vam še opišem približno. To je na Dolgem mostu ,to se pravi po Tržaški cesti v smeri Brezovice na desni strani v neposrednji bližini Opel servisa Trobec. Čaw se vidimo dobrodošli vsi ki imate čas :OK: :beer2: [attachmentid=82587]

Ej Ghibli,neki bi te prasal a mas ti Ducati 928 rumenga,k si bil lani pr Čudnu izžreban ,da si dobil alarm + montažo,mislim da vem ker si. Jaz sem dobil pa akumolator pa še dans mi dela,pol ves ker sem, k sva bla skup za mizo v Postojni k smo šli od Čudna. Čaw se vidva v soboto na zajterku. :OK: :OK:

Sorry Ghibli 998 sem mislil ne 928 sam konec koncev je pa tko vseeno Ducati al Porsche cez vikend se voziš pol pa cel teden šraufaš,da se naslednjega spet voziš!!!! :OK:

Gledam vremensko in vidim da vreme bo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-6886-1159301992_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry Ghibli 998 sem mislil ne 928 sam konec koncev je pa tko vseeno Ducati al Porsche cez vikend se voziš pol pa cel teden šraufaš,da se naslednjega spet voziš!!!! :OK:

Ej mal zlobno sam... ja res je tok šravfanja da glava boli. Ja vem ker si! V Postojni je bilo uuuuufffff. Ej a si bil v Puli? Mene žal ni bilo tam ker mi je motor neki nagajal pa un qrc ni imel vseh delov...blablabla saj veš.

No upam da letos ne bodo štajerci prišli spet ob sedmih pa za nas ne ostane nič od zajtrka.

Ajd vidiva se v Labinu in seveda pri Čudnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi do 10ih ker po 10i zmanjka nagrad in futra. Srečolov je ob 9ih. Ne zamujaj. Srečka je 300 sit glavna nagrada je elektro skuter ki ga Čuden podarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer v Labin ne grem, bi vas pa prišla sam zjutrej pogledat k Čudnu :naughty:

Dečva ti kar u Labin pejt z nami nč se navš hodila sam futrat k čudnu ,takih je bilo lani kr neki pr čudnu so bili,pol pa niiso šli zraven v labin tam pr Čudnu nas je bilo ene 30 pol na črpalki v Postojni pa tud 20 ne vem če nas je bilo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Peter1 Kr naj pride več nas je boljše je. Sicer bo težje na srečelovu kaj zadet ampak qrc družba je družba. A ti prideš ob pol osmih al kaj? Ker jaz bom najpozneje tam ob 7:15 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Bom jaz tud okol 7h pr čudnu saj pridem z avtom do Ljubljane ,ker sem motor pustil pr Čudnu vceraj ,ker mi bo zmontiral alarm pa dodatne lampe tiste k sem kupil v avstriji alarm ma pa tko akcijo in je 20% cenej pa se montaza za alarm je zastonj sam za montazo luči bom plačal sva se zmenla :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghibli ,kaj je res to k mi je nekdo napisal da da bosta vidva s Čudnom tam pr njemu prodajo rabljenih motorjev :OK: da že celo nekaj malega imata?Sam čudn mi pa je to da ni čuden nič rekel k sem mu peljal motor v torek,mel je pa res tam ob salonu 4 motorje !!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ne bova kje drugje lokacijo poiskala. Ja res je neki makin je že na lagerju. En Varadero 2005 za 890.000 sit, XT letošnji model za 789.000 sit, R1 2004 za 990.000 sit. :OK:

:eek:

:lol1: :lol1:

Ajd vidiva se pri Čudnu. :fredy:

Potem pa gas via Labin. :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ne bova kje drugje lokacijo poiskala. Ja res je neki makin je že na lagerju. En Varadero 2005 za 890.000 sit, XT letošnji model za 789.000 sit, R1 2004 za 990.000 sit. :OK:

:eek:

:lol1: :lol1:

Ajd vidiva se pri Čudnu. :fredy:

Potem pa gas via Labin. :drunk:

Se vidiva okol 7h by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Labin je bil odličen. Sam še na nobenem zboru mi niso težili raznorazni MC ali kaj jaz vem. Tuki so pa prileteli eni modeli men se zdi da so bili slovenci in me morili zaradi napisa na jakni. Imel sem pa napis iz FAKER ZEJA "FREE BIKER" v sredini Hondinega orla spodaj pa "SLOVENIA" brez kakršnihkoli oznak klubov al kaj jaz vem. Jaz pa nasekan kok sem bil faaaaak jebite se vi in te finte daj povejte kaj vas moti pa težite naprej drugim :devil: . Pol sva pa le z enim modelom od njih nalivala pir na šanku. Sam da se folk tolk obremenjuje z obliko našitka. Mene bi bolj skrbel če bi cena pira in futra bila kot na HDjih. :eek: Ej... to bi pa popizdil. Kljub temu dogodku sem naslednje leto spet dol. Bendi so bili ful eni rasturači, striptizete pa že mal dolgčas skoz ene in iste. Upam da bodo na Brdih ene druge ker če ne :zzz:

SE VIDIMO NASLEDNJI VIKEND NA BRDIH :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je okše zdaj imam mačka-zahvala Čudnu ena slikca samo danes ,jutri pa kaj več :kva2: grem spat [attachmentid=83092][attachmentid=83093]

post-6886-1159825653_thumb.jpg

post-6886-1159825711_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!