Skoči na vsebino

Kako ste prepričali ženo...


andy77

Priporočene objave

Moja je itak izvenserijska, da je ne najdeš kar tako. Vse se da lepo dogovorit. In kot sem dejal, lepa beseda lepo mesto najde!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Če imaš takšno mnenje in odnos do svojega partnerja za skupnost (family) in vsak zase vedno najdeta najboljšo rešitev. Ave Rocky.

Čečo, član družine, kjer se vsi furajo z motorji (mucota in psa izvzeti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za kakšno mnenje oz. nasvet, kako prpeirčati bližnje, da motor ni nujno konec življenja, ampak sredstvo za uživanje...

Kupiš motor pripelješ ga domov in ženi rečeš: GLEJ ŽENA KAJ SVA KUPILA! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne spraševati.

Ti kar reči ženi ali je lepši ta ali ta. Pa začni po svoje, ja meni je ta lepši bom verjetno kar tega vzel itd. :D

Jaz čeprav še ni žena zaenkrat samo punca sem tako naredil. Dvakrat je rekla da motorja ne...in reče ja poglej se je eden ubil, in pač rečem ja eden se je ubil si vidla drugi 1000 se jih pa ni. :D

Sčasoma je popustila in bom kmalu pripeljal crossa 250 ccm. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa mi je uspelo, dames je v mojo garažo prišel Z750!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Sem sedel v garaži cca 3 ure in ga občudoval.... :D

Bravo Andi ! :OK: :010

KJE PA JE SLIKCA ??? :?

Hočem videti !!!

Menda imaš fotoaparat, slikaj že enkrat in prilimaj sliko. :angry:

Kako pa mislita hoditi na zbore brez aparata? Saj bosta šla na kakšnega, a ne?

Moja gre najraje v Poreč na Indijance in v Pulo na Twinhorne, da se lahko cvre na plaži in čofa - čofa

v morju, he he. :D

Pa uživaj in en lep pozdrav, en drug Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, pas em na istem, kot pred leti. Spet jo bo treba pripraviti na bajk.... Ah, bom kar kupil, pa bo. Samo jezikove župe bo pa kar nekaj. Mah, samo da bo bajk pr bajti. Potem bo pa že nakako. .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

IPB Slika

To je to... :kva2:

p.s. slike so iste, kot pri oglasu, mi ga še ni uspelo slikat v novem "domu", sedaj pokrit čaka vrnitev lastovk...

Uf, pas em na istem, kot pred leti. Spet jo bo treba pripraviti na bajk.... Ah, bom kar kupil, pa bo. Samo jezikove župe bo pa kar nekaj. Mah, samo da bo bajk pr bajti. Potem bo pa že nakako. .) .)

Kaj pa imaš namen pripeljat domov?

Popravljeno . Popravil andy77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ženi ene 2 mesca omenjal da bi mel motor,ko sem ga pripeljal domov je rekla ,o si si ga kupil :D ,

tak da se je kr sprijaznila pol jo morš pa od cajta do cajta mal pelat

post-12908-1161945014_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti kaj gledas vremenkote ?

Konec sezone še ne izgleda preveč blizu :OK:

Bo hitro konec sezone :naughty: :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa mi je uspelo, dames je v mojo garažo prišel Z750!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Sem sedel v garaži cca 3 ure in ga občudoval.... :D

Čestitke tud z moje strani. Lep motor, ni kaj :OK: .

Sej je to tvoj prvi motor, a ne... Varno vožnjo pa po pameti... .)

Spomladi se pa kaj vidmo na cesti, a ne... (če bo tako vreme še naprej, ga grem jaz drugi teden registrirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vem, kak SV650 ali pa diversion600. Čeprav sem si rekel, da bo naslednji spet chopper, samo... Bomo videli, kaj bo. Saj ženka ve, da bo enkrat bajk pri bajti, samo izgleda, da ne sluti, da je želja že skoraj dozorela... Jo pa počasi pripravljam. Mislim pa, da nekaj sluti, ko pa venomer visim na straneh z motorji. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no ja ženo....če bo imela srečo, potem morda nekoč :D

Saj motor ni bil problem kupit, sem pač rekel da sem se tako odločil...saj ona mene tudi ne vpraša in prepričuje ko si kupi čevlje :devil:

Je bil večji problem kasneje ko sem hotel iti na furo, pol pa je blo vedno nekaj vmes...kao. :angry: :BUA:

Sem si mislil saj če bi pa jo zraven vzel, pa bi še mogoče enkrat na teden imel šanso malo svojo suziko po cesti zapeljat. Torej sem se odločil: draga, gremo ti kupit opremo v Louisa...in se ja na moje presenečenje strinjala.

No, pa grema gor, pa naletima na ful ugodne akcije, pa nabavima.

In veselje je bilo neizmerno. :OK: Sva se oba vsedla v avto, presrečna, moja pač ker ima nekaj novega (neki čuden fetiš), jaz pa ker bom zdaj lahko nabijal kilometre svojemu rabljenemu lepo ohranjenemu ampak meni kot novemu Freewindu. :OK:

No veselje je trajalo le nekaj minut. :krneki: Na prvem rondoju iz Graza proti MB, se tik pred menoj klasično skota motoristka(šoder,ovinek, prednja premza). Nič hujšega je že skoraj stala, pa jo je spodneslo. diveržonka ji je padla malo po nogici tak da je malo krumpala, pa tu pa tam kaki kos plastike počen.......motoristka ni imela hujših posledic....moja pa...mentalne. :huh:

Nisva več nič govorila do MB naredil sem pa tudi samo 2500 km lani zaradi tega, pa še to večinoma sam.

Letos je že boljše....sem naredil 3500, pa večinoma z mojo drago.

Mogoče jo naslednje leto celo pripravim do tega da bi šla kdaj malo dalje kot do Celja ali Murske Sobote :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je moj prvi "moped" po mopedih v mladosti... :D Treba bo zelo po pameti, sicer imam pa v planu zmerno uživaško vožnjo (mali otrok in žena me čakata)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa mi je uspelo, dames je v mojo garažo prišel Z750!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Sem sedel v garaži cca 3 ure in ga občudoval.... :D

hitro te je minilo, a?! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mnenje je tako, da se ne bo vozila z mano, sicer mi pa tako tudi bolj paše...

andy.... ne se sekirat..... men je tud letos na spomlad rekla, da se ne bo vozila. V ponedeljek sma bila pa v Avstriji in sma kupila koplet opremo za njo. Se je čez leto parkrat zapeljala z mano in je dobila voljo. Prvič jo zapelji samo malo na pijačo. Par kilometrov ..počasi. Drugič malo dlje...počasi. Tretjič pojdita nekam,kam bi šla sicer z avtom... potem pojdita pa na kakšn motozbor... Midva sva prvič naredila 6km pa se je vsa tresla......nazadnje pa 240 in je rekla da je bilo kul samo da jo je malo zeblo proti koncu. Pa sm hitro opremo šel kupit. Verjemi mi...pri men je ta sistem deloval.

Sicer pa..pripeljita se k meni na Dolenjsko in naj diskutirajo o vožnji....midva pa lahko ta čas poskusiva na friško pretočeni mošt.

Pa varno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ženske so različne. Moje recimo ne zanima vožnja po dvorišču, se pa rada poda z mano, če mam v planu kako turo okoli 2.000 km. Kaj češ.

Torej pristopi so različni, načelno pa je treba odnos vseskozi negovati, torej jo vsake toliko zraven vzet. Mogoče je potrebno takrat mal lepše peljat, da ma tudi na zadnjem sedežu kaj od tega.

(zamisli si sebe na zadnjem sedežu, ko se voziš z nekim norcem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja , tole si pa dobr napisal "na zadnem sedežu z nekim norcem ". Tudi jast ne grem vsakemu za hrbet. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andy.... ne se sekirat..... men je tud letos na spomlad rekla, da se ne bo vozila. V ponedeljek sma bila pa v Avstriji in sma kupila koplet opremo za njo. Se je čez leto parkrat zapeljala z mano in je dobila voljo. Prvič jo zapelji samo malo na pijačo. Par kilometrov ..počasi. Drugič malo dlje...počasi. Tretjič pojdita nekam,kam bi šla sicer z avtom... potem pojdita pa na kakšn motozbor... Midva sva prvič naredila 6km pa se je vsa tresla......nazadnje pa 240 in je rekla da je bilo kul samo da jo je malo zeblo proti koncu. Pa sm hitro opremo šel kupit. Verjemi mi...pri men je ta sistem deloval.

Sicer pa..pripeljita se k meni na Dolenjsko in naj diskutirajo o vožnji....midva pa lahko ta čas poskusiva na friško pretočeni mošt.

Pa varno vožnjo

Dobra taktika... Že ko se pri 50. km nagneš v ovinku so od zadaj povsem drugačni občutki.

Res so pogumne ali "nore" tiste žene, ki jih naokoli vozimo na zadnjem sedežu?

Drugače pa je nimam kaj prepričevati. Če je lepo vreme, me moja vedno nekaj gnjavi, da bi jo malo naokoli peljal. :whistle: Mene pa je tako težko prepričati, da sedem na mopek.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja , tole si pa dobr napisal "na zadnem sedežu z nekim norcem ". Tudi jast ne grem vsakemu za hrbet. :nono:

Saj te jaz tudi ne bi rad imel vzadaj... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!