Skoči na vsebino

Kako ste prepričali ženo...


andy77

Priporočene objave

Dobra taktika... Že ko se pri 50. km nagneš v ovinku so od zadaj povsem drugačni občutki.

Res so pogumne ali "nore" tiste žene, ki jih naokoli vozimo na zadnjem sedežu?

Drugače pa je nimam kaj prepričevati. Če je lepo vreme, me moja vedno nekaj gnjavi, da bi jo malo naokoli peljal. :whistle: Mene pa je tako težko prepričati, da sedem na mopek.

Ja, men je ta taktika uspela.... sam sm že mal zaskrbljen.... se bojim da bo skoz hotla z mano... jaz bi pa tud malo sam vozil okol.... :naughty:

Kar se pa tistga mošta tiče.... Welcome

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so pogumne ali "nore" tiste žene, ki jih naokoli vozimo na zadnjem sedežu?

:eek: :eek: ..zdaj pa me je malo strah....po treba po potrdilo ali sem nora ali pogumna... :lol1: :lol1:

Drugače pa je nimam kaj prepričevati. Če je lepo vreme, me moja vedno nekaj gnjavi, da bi jo malo naokoli peljal. :whistle: Mene pa je tako težko prepričati, da sedem na mopek.

...ko bom malo bolj bogata, bom imela svojega mopeka... :whistle: ...potem, pa me bo vedno nekaj gnjavil, naj bom več doma.... O:-) :P

.. se bojim da bo skoz hotla z mano... jaz bi pa tud malo sam vozil okol.... :naughty:

..nič bat, včasih smo prav vesele, da se vas malo znebimo, da uživamo malo miru in svobodno zadihamo.... O:-) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ja...........smučarske, če se bo sploh začela. :devil:

Ju viš :devil: ....boš še malo počakal na vožnjo z "nigelnagelnojes Tuono" :blush: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mopet je v moje življenje prišel prej kot ona ... .)

... a zdej bo moral tud prej it ?? :whistle:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a zdej bo moral tud prej it ?? :whistle:

Če dam na vago ima moped 240 kil, ona pa samo dobrih 60. Vaga očitno kaže mopedu v korist ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dam na vago ima moped 240 kil, ona pa samo dobrih 60. Vaga očitno kaže mopedu v korist ... .)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim pomagajte mi. Jaz imam iz dneva v dan vse večji problem, kako jo prepričati, da tega ne stori. Namreč moji se je čisto obrnilo in si želi kupiti svoj motorin. Naokoli po forumu pa že govori, da je v tem primeru ne bo nič doma in, da bom jaz lahko kuhal za štedilnikom. :( :? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim pomagajte mi. Jaz imam iz dneva v dan vse večji problem, kako jo prepričati, da tega ne stori. Namreč moji se je čisto obrnilo in si želi kupiti svoj motorin. Naokoli po forumu pa že govori, da je v tem primeru ne bo nič doma in, da bom jaz lahko kuhal za štedilnikom. :( :? :wacko:

Ja kupi si svoj štedilnik... :lol1: ;) Naj naredi izpit in naj si kupi svoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naokoli po forumu pa že govori, da je v tem primeru ne bo nič doma in, da bom jaz lahko kuhal za štedilnikom. :( :? :wacko:

...priporočam kombinacijo 2 × steklo-keramično in 2 × plinsko kuhalo. Glede pečice pa je sedaj zadnji krik pirolitska. Ni je treba čistiti, spljoh. :naughty: :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim pomagajte mi. Jaz imam iz dneva v dan vse večji problem, kako jo prepričati, da tega ne stori. Namreč moji se je čisto obrnilo in si želi kupiti svoj motorin. Naokoli po forumu pa že govori, da je v tem primeru ne bo nič doma in, da bom jaz lahko kuhal za štedilnikom. :( :? :wacko:

Girl power!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim pomagajte mi. Jaz imam iz dneva v dan vse večji problem, kako jo prepričati, da tega ne stori. Namreč moji se je čisto obrnilo in si želi kupiti svoj motorin. Naokoli po forumu pa že govori, da je v tem primeru ne bo nič doma in, da bom jaz lahko kuhal za štedilnikom. :( :? :wacko:

ejj stari.... sory ampak..... najeb.. si ga. :hmm: Sam upam da se tvoja pa moja ne bosta nikol spoznali, ker moja je tud nekam na hitr voljo dobila do mopeda. Zaenkrat samo odzadi. Ampak če bo šlo s takim tempom naprej, bi bil lahko kmal v tvoji situaciji moja pa na svojem mopedu.

GREMO ŠTRAJKAT.... dedci na motor, ženske pa za štedilnik. Vsak svojeZdej me bodo pa ženske popluvale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :hmm: ...hja, zdaj pa povejte, če ni boljše, da me on gleda v hrbet, kot pa da sem jaz vedno "zahrbtna"... :devil: Kuhanje? Noben problem in sicer v stilu - pogrej in poglej, šele nato pojej :whistle: ...Še vidi kdo kakšen problem? :grrr

Lumpa navija za motor..... :worship: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejj stari.... sory ampak..... najeb.. si ga. :hmm: Sam upam da se tvoja pa moja ne bosta nikol spoznali, ker moja je tud nekam na hitr voljo dobila do mopeda. Zaenkrat samo odzadi. Ampak če bo šlo s takim tempom naprej, bi bil lahko kmal v tvoji situaciji moja pa na svojem mopedu.

GREMO ŠTRAJKAT.... dedci na motor, ženske pa za štedilnik. Vsak svojeZdej me bodo pa ženske popluvale

Očitno bo treba pred parlament.

...priporočam kombinacijo 2 × steklo-keramično in 2 × plinsko kuhalo. Glede pečice pa je sedaj zadnji krik pirolitska. Ni je treba čistiti, spljoh. :naughty: :P :naughty:

Ptujčan in dva mariborčana. To pa si res nisem mislil od vas. :wacko:

Girl power!!! :grim

Girl power lahko dobi novi Forwerk VK 1500. :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Girl power lahko dobi novi Forwerk VK 1500. :kva2: :whistle:

Kaj si ti nor malo! Forwerk košta ja skoraj ko Akrapo.

Mislim da bo kaki Elektrolux Mondo 1200 več ko zadost. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ti nor malo! Forwerk košta ja skoraj ko Akrapo.

Mislim da bo kaki Elektrolux Mondo 1200 več ko zadost. :grim

:eek: :fight1: ..bom jaz dala vama Forwek pa Mondo .... :nono:... :P

Še vedno bolje, da si kupi motor, kot, da vzame tvojga... :devil:

:OK: ..on ima lahko mojega....Forverka namreč... :lol1: :whistle:

Če pa ji kupiš metlo :devil: :devil:

Pss. Ne me tepst :P :P

..to že imam... :BUA: :fight2: ....

post-9953-1162655247.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :fight1: ..bom jaz dala vama Forwek pa Mondo .... :nono:... :P

:OK: ..on ima lahko mojega....Forverka namreč... :lol1: :whistle:

Tako je. Naj na roke pode ribata s sirkovo krtačo. Za šporet pa star Tobijev kiperbuš.

Sicer pa zakaj bi podvajala stroške. Vzemi šokčev moped. On ga tak al tak ne zna vozit in ga bo samo uničil. Zdaj še pa cajta za furat ne bo mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Naj na roke pode ribata s sirkovo krtačo. Za šporet pa star Tobijev kiperbuš.

Sicer pa zakaj bi podvajala stroške. Vzemi šokčev moped. On ga tak al tak ne zna vozit in ga bo samo uničil. Zdaj še pa cajta za furat ne bo mel.

:004 :grupni: ...to je prava moška beseda.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim pomagajte mi. Jaz imam iz dneva v dan vse večji problem, kako jo prepričati, da tega ne stori. Namreč moji se je čisto obrnilo in si želi kupiti svoj motorin. Naokoli po forumu pa že govori, da je v tem primeru ne bo nič doma in, da bom jaz lahko kuhal za štedilnikom. :( :? :wacko:

kaj naj ti rečem - ta pravo bejbo si si našel :grim :OK: , ne pa tisti, ki jamrajo, da jim je težko, ker se

nikoli sami ne morejo peljati... meni je moj rekel, da mi da naslednjič še 1000 eurov samo, da grem na

dopust z motorjem, seveda sama brez njega on pa na jadranje.. :SS :SS

ni lepšega, boš videl, da je to super, če se vozita vsak s svojim..... saj pri nama je tako, le občasno jih

slišim, ker se kao obiram v ovinkih.... :huh:

drugače pa seveda podpiram vse motoristke ženskega spola, ker jih na žalost zelo veliko kupi in vozi motor le kakšno sezono ali dve, potem pa kakšen resen dec in motor gre v pozabo.. :? :?

pa saj je tudi pri moških tako,

bom nehala, da me ne bodo tile Mariborčani pre****** :hmm:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. meni je moj rekel, da mi da naslednjič še 1000 eurov samo, da grem na

dopust z motorjem

drugače pa seveda podpiram vse motoristke ženskega spola,

:yea1:

:OK: ...če pa ti da 1000 eurov, lahko greva naslednjo sezono skupaj.... .)

...lepa podpora, saj vidiš, kakšne ponudbe padajo za nadomestilo motorja.... :slap: ...

...motorin bo, če bo le dovolj denarcev... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati, ti bi morala odpret novo temo...Kako sem prepričala moža, da gre z mano z motorjem na dopust... :devil: :D

Tema bi se morala pravilno glasiti: Kako naj prepričam moža, da gre z mano z motorjem na dopust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!