Skoči na vsebino

Kako ste prepričali ženo...


andy77

Priporočene objave

Tati, ti bi morala odpret novo temo...Kako sem prepričala moža, da gre z mano z motorjem na dopust... :devil: :D

:xx: :xx: :xx:

mislim, da bo Tati šla kar sama in zato ne rabi odpirati nobene teme :blink: :cry:

:OK: ...če pa ti da 1000 eurov, lahko greva naslednjo sezono skupaj.... .)

...lepa podpora, saj vidiš, kakšne ponudbe padajo za nadomestilo motorja.... :slap: ...

...motorin bo, če bo le dovolj denarcev... :OK:

tega ne bom komentirala, ker mislim, da je cel kup drugih okoliščin, ki pravijo, da bom šla sama na dopust oz. s prijatelji :grim :grim

motor pa kar h hiši- star avto, pa nov motor :grim :grim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj ti rečem - ta pravo bejbo si si našel :grim :OK: , ne pa tisti, ki jamrajo, da jim je težko, ker se

bom nehala, da me ne bodo tile Mariborčani pre****** :hmm:

:yea1:

Nič ne bo hudega kar se mariborčanov tiče. Take Amazonke kot si ti pa res ni daleč naokoli. Globoko sočustvujemo s teboj in te moralno podpiramo.

Kar se pa tiče Lumpe pa vem, da je fejst punca, pa še tako dobro peče pecivo. :OK: , da o Šokcu sploh ne govorimo, ampak o njem kdaj drugič.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče Lumpe pa vem, da je fejst punca, pa še tako dobro peče pecivo. :OK: , da o Šokcu sploh ne govorimo, ampak o njem kdaj drugič.

...ker se trenutno navaja na novi šparhet :devil: . 2×steklokeramična, 2×plin, tolko gumbov, hmm... :hmm: :devil:

Lumpaaa, preverjeno v soboto, Zelenko 2 še zmeraj čaka nate... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lumpaaa, preverjeno v soboto, Zelenko 2 še zmeraj čaka nate... :grim

In bo še kr nekaj časa. Ne vem, kdo kaj takega sploh kupi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo hudega kar se mariborčanov tiče. Take Amazonke kot si ti pa res ni daleč naokoli. Globoko sočustvujemo s teboj in te moralno podpiramo.

oh kako lepo, hvala za vso moralno podporo :D

vidim, da bi se morala preseliti v vaše konce, pa bi se tudi zdaj vozila :grim

pecivo od Lumpe - lepo, da obvlada, jaz nimam volje niti se mi ne da... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bo še kr nekaj časa. Ne vem, kdo kaj takega sploh kupi. :P

...fajn folk, taki runkli kot ti sigurno ne. :grim :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče Lumpe pa vem, da je fejst punca, pa še tako dobro peče pecivo. :OK: ,

Rocky B)

:blush: .... :004 ...

...ker se trenutno navaja na novi šparhet :devil: . 2×steklokeramična, 2×plin, tolko gumbov, hmm... :hmm: :devil:

...samo na gumbe od šparheta misli, piskri pa ostajajo prazni... :doze: , pretežko, je rekel, da bo treba šparhet na drva nabavit.... :kva2: :devil:

Lumpaaa, preverjeno v soboto, Zelenko 2 še zmeraj čaka nate... :grim

:eek: :kva2: ...o moj Zelenko.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker se trenutno navaja na novi šparhet :devil: . 2×steklokeramična, 2×plin, tolko gumbov, hmm... :hmm: :devil:

Ko se bom navadil na novi šparhet in ko dobim naslednjič tvojo zeleno rajnglo v roke, bom iz nje naredil žilave šnicle. :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ko sem ji omenil da kupujem motor sploh ni blo problema.

Problem je zdaj , ker se hoče vedno zraven vozit.

Pa sem mislil da bom z motorjem free.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem ji omenil da kupujem motor sploh ni blo problema.

Problem je zdaj , ker se hoče vedno zraven vozit.

Pa sem mislil da bom z motorjem free.

:slap:

Zdaj jo morš sam še prepričat, da gre delat izpit, kupi naj motor pa boš spet free :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem ji omenil da kupujem motor sploh ni blo problema.

Problem je zdaj , ker se hoče vedno zraven vozit.

Pa sem mislil da bom z motorjem free.

:slap:

Kupi ji nov šparhet :OK: pa boš spet free :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ke problemi brez veze.Zakaj si bi pa ti mogu kupit motor.Pelji jo v kakšen motošop,pokaži ji kaj rabiš za Miklavža.Pa ji povej naj zbere še kaj denarja, ker ti dedek mraz že izbira moto opremo. Jaz sem to naredil in že čakam kdaj pride darilo v garažo. :lol1: :lol1: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja mi že sitnari, da naj že neham nabijati, in si že enkrat kupim motor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja boljša polovica ni hotela niti slišat o motorju, dokler ni zvedela, da ga ima tud ena njena znanka. Potem sem ga lahko kupu in naredu največjo oslarijo v življenju - mal sem jo zapeljal. :headbang: Zdaj je pa ne morem snet in ne smem nikamor brez nje.

Jo prepričujem, naj naredi izpit, pa ji bom kupil motor - pa nič ne sliši. :music4:

Nasveti ??!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Jo prepričujem, naj naredi izpit, pa ji bom kupil motor - pa nič ne sliši. :music4:

Nasveti ??!! O:-)

Kupi ji slušni aparat. December je zelo primeren čas za obdarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja boljša polovica ni hotela niti slišat o motorju, dokler ni zvedela, da ga ima tud ena njena znanka. Potem sem ga lahko kupu in naredu največjo oslarijo v življenju - mal sem jo zapeljal. :headbang: Zdaj je pa ne morem snet in ne smem nikamor brez nje.

Jo prepričujem, naj naredi izpit, pa ji bom kupil motor - pa nič ne sliši. :music4:

Nasveti ??!! O:-)

Kupi ji najprej en skuter,ko bo pogruntala kako je fajn za v štacuno bo hitro dobila veselje.To sem jaz naredil in imam zdej doma štiri motorje dva moja in dva njena-že zdaj šparam za registracijo spomladi,k sreči imamo na vseh štirih 50% bonus. :OK:

Ps. :devil: dobro razmisli delovalo bo 100%.da ti nebo potem žal!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kot sem že nekaj nazaj napisal, da mi že nekaj časa pravi, naj neham sitnarit in kupim motor. Pa sem malo potipal teren in kupil čelado. Je rekla, a si resno misliš kupit motor...? Drugi dan je že bil doma. Sem jo moral takoj peljati naokoli, zdaj pa že sanjari o dopustu... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!