Skoči na vsebino

Kako ste prepričali ženo...


andy77

Priporočene objave

Kar pa se opreme tiče, pa pravi, da menda pa ja ne bom imel stare, bo treba novo kupiti. Pa zanjo tudi.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

:P :P

jst pa sm brez takšnih problemov, t zadnjo punco sm pustu ker mi je začela neki težit zarad motorja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu mal je nergala po parih letih se je usedla zraven,naredila izpit in kupila svoj motor,tko da jo komot po svoje potegnem. Kva čmo mam mal sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo spoznau, naučila me je vozit, zaj pa smo tam, ki smo ... in od tu štartamo dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V marsikaj se me da prepričat dokler me ne zagrabi trma, pol sva pa z spodnjim kolegom enotna... :headbang: :wub:

post-9095-1173389441_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za kakšno mnenje oz. nasvet, kako prpeirčati bližnje, da motor ni nujno konec življenja, ampak sredstvo za uživanje...

Berem tole tvoje pisanje, pa skorajda prepoznam sebe notri? Čeravno je bilo pri meni ravno obratno!

Tudi jaz kam dlje od Tomosovega Elektonika nisem prilezel, 22.let sem bil brez motorja, potem pa sem se pred dvema letoma odločil (sam brez kakršnih koli družinskih posvetov), da si kupim motor. Res sem jih šel nekaj pogledat (rabljene) in, ko sem našel "pravega" sem ga kupil in pripeljal domov, šele potem sem povabil ženo, da naj si gre pogledat "zverino"??? Ko je zagledala motor, so bile njene prve besede ; "Kdaj in kam greva kupit opremo", priznala je, da so motorji njena skrita strast, o kateri pa se pravzaprav nikoli nisva niti pogovarjala.

Zakaj sploh tole razlagam? Hotel sem povedati, da sem osebno imel namen najprej kupiti motor, videti kakšna bo reakcija, če žena ne bo zato, pa ga takoj prodati naprej? Resda sem ga po enem letu zamenjal, ampak samo zaradi tega, ker skorajda nikamor ne grem z njim sam - vedno je ona z mano, ugotovil pa sem da je bilo 660cm3 - 32kw premalo, tako da sem podvojil cilindre in povečal moč na 900cm3 - 50kw.

Pa lep pozdrav :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, takšne so ženske,- nepredvidljive. Ko misliš, da jih poznaš, pa te presenetijo.

Moja je prej tudi nekako ne ravno navdušeno opazovala moje brskanje po netu za motorji (a že spet si na tem motosvetu, le kaj vidiš gor...) , ko pa je bil motor doma, pa navdušenju ni konca ne kraja. No, v zdravih mejah. Ja, so kar prilagodljive živalce, te naše ženke. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi srečo z mojo boljšo 1/2.

Je zelo navdušena motoristka in ji ni nikoli problem sesti na motor :OK: .

Problem je edino, ker se preveč naveže na vsak motor, ki ga imava in potem vedno cvili, ko ga hočem zamenjati. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi srečo z mojo boljšo 1/2.

Je zelo navdušena motoristka in ji ni nikoli problem sesti na motor :OK: .

Problem je edino, ker se preveč naveže na vsak motor, ki ga imava in potem vedno cvili, ko ga hočem zamenjati. .)

Bodi vesel, če še tebe enako "obravnava"!!! :grim :grim :D

Men' se zdi da JA! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mam en drug problem. moja je vsa navdušena na dmotorji. že ves čas. sprvas em jo moral malo poučiti glede drže in vsega, potem pa je kr šlo. zdej sem pred nakupom motorja in...

je še vedno navdušena, ampak... šla sva gledat enega GS-a 1150 in je rekla..."sam tega ne" :(

mislim, halo!! (meni je tisti kljun čist všeč, njej pa totalno mimo) :OK: je imel kdo podoben problem? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mam en drug problem. moja je vsa navdušena na dmotorji. že ves čas. sprvas em jo moral malo poučiti glede drže in vsega, potem pa je kr šlo. zdej sem pred nakupom motorja in...

je še vedno navdušena, ampak... šla sva gledat enega GS-a 1150 in je rekla..."sam tega ne" :(

mislim, halo!! (meni je tisti kljun čist všeč, njej pa totalno mimo) :OK: je imel kdo podoben problem? :D

To so ti ženske pač!Ženska, ki-če kupuje motor...velja skoraj podobno pravilo kot, da kupujejo čevlje....

ni važno kako se v njih noga počuti...važno da so novi in lejpi....in če se le da, da še jih nobena nima :closedeyes:

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel podoben primir, imel sem africo twin in mi je stalno govorila da jo je sram se vozit na tako visokim motorju in še tako čudno ropota?? no potem sem moral zamenjat za FJR. Tvoja ima čisto prav ker ima pravi okus kar lepo jo poslušaj da vas bo lepo videt na cesti. Ko iščeš žensko polek njenih vrlin in kvalitete pogledaš tudi na njeno zunanjost, isto je pri motorjih. Bavarci še niso izdelali motorja da bi bil meni všeč kaj šele ženskam.

ps: ljudi smo različni in vsak ima svoj okus zato je tolko različnih proizvajalcev motorjev.

lp: Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: zgleda, da bawarci delajo motorje za uživanje v vožnji in ne za modno pisto :D

(meni osebno je njihov design všeč - so pač izven konfekcije) moja je vsa navdušena na suzukijem (tl), katerega sva imela prej. sicer je meni tud všeč, samo...udobje za dva je :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: zgleda, da bawarci delajo motorje za uživanje v vožnji in ne za modno pisto :D

(meni osebno je njihov design všeč - so pač izven konfekcije) moja je vsa navdušena na suzukijem (tl), katerega sva imela prej. sicer je meni tud všeč, samo...udobje za dva je :(

Ti ji kar obljubi, da boš tisto strehco zamenjal s kakšno drugo pa bo. Potem se bo pa počasi navadla in pozabila da jo moti, mogoče ji pa še všeč postane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da res :OK: sicer pa še nisem srečal punce ali pa ženske, ki bi rekla, da bi ji bil GS všeč... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da res :OK: sicer pa še nisem srečal punce ali pa ženske, ki bi rekla, da bi ji bil GS všeč... :)

Ti ji daj samo Long Way Round DVD za pogledat z Ewan McGregor-om & Charley Boorman-om... :P .

Moja je bila čisto :wub:

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj jo prepričevati?

Je ja obljubila, da bo zraven v dobrem in slaben.

Če vas spremlja v slabem je dobro, da vas tudi v dobrem :D .

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da res :OK: sicer pa še nisem srečal punce ali pa ženske, ki bi rekla, da bi ji bil GS všeč... :)

Moja me je prepričala iz KTM adventure za BMW adventure, no pa saj mi zaj ni žal... :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!