Skoči na vsebino

Kako ste prepričali ženo...


andy77

Priporočene objave

Ojej, motor je komaj registriran, moja pa je že vsa v prospektih za novo jakno, pa čelado, pa... -vso opremo. Ker menda ja morava biti barvno usklajena. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, motor je komaj registriran, moja pa je že vsa v prospektih za novo jakno, pa čelado, pa... -vso opremo. Ker menda ja morava biti barvno usklajena. :OK:

Zdaj vsaj veš zakaj ti je dala zeleno luč za nakup motorja. Najdla si je novo tržno nišo za nakupe ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše oprema, kot pa tiste ženske stvari,- od nekih kremic, pa pomade, pa laki, pa kaj vem kaj vse je še pod to všteto zraven. Vse v normalnih mejah. .)

Sem že kar v skrbeh, ko jo bom pripeljal v kakšno bolj založeno moto prodajalno,- jo bo težko ven spravit. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., ampak... šla sva gledat enega GS-a 1150 in je rekla..."sam tega ne" :(

...

Posadi jo na enega hudega sportaka s trdim vzmetenjem in še tršim sopotnikovim sedežem, kjer ne bo imela kam riti posaditi in nikjer se prijeti. Potem jo premetavaj po ovinkih in luknjah najmanj 300km.

Nakar jo posadi na GS! Če se odloči za SS namesto GS, si v riti! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, motor je komaj registriran, moja pa je že vsa v prospektih za novo jakno, pa čelado, pa... -vso opremo. Ker menda ja morava biti barvno usklajena. :OK:

dokler sam brska.....k te bo prašala za zlato kartico pol bo pa ..... :D :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vzameš pravo nič ne prepričuješ

ampak samo zapeljuješ.... :grim

:OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posadi jo na enega hudega sportaka s trdim vzmetenjem in še tršim sopotnikovim sedežem, kjer ne bo imela kam riti posaditi in nikjer se prijeti. Potem jo premetavaj po ovinkih in luknjah najmanj 300km.

Nakar jo posadi na GS! Če se odloči za SS namesto GS, si v riti! :P

sem mel prej SS in je bil seveda neudoben. pravi da se da zdržat. :) ampak, ker sem jo z mnenje vprašal le iz vljudnosti in ker "nema prava na glasanju" sem si včeraj kupil ravno GS-a :OK:

če se bo hotla z mano vozit, je njena stvar... v nasprotnem primeru se bom sam, ali pa katera druga :devil:

ob enem sva šla gledat še čelado in kot nalašč se ji dopade ravno tista za 400 eur...

enako velja za jakno...(mislim da je to ženskam že kr malo prirojeno..) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob enem sva šla gledat še čelado in kot nalašč se ji dopade ravno tista za 400 eur...

enako velja za jakno...(mislim da je to ženskam že kr malo prirojeno..) :)

Moja isto! :cry:

Postavi jo v bilo katero trgovino :grrr ..ni važno kaj....pa odstraniš vse cene iz izdelkov...naj pokaže s prstom na izdelek...preveriš ceno...in lej ti čudo :eek: ...njen prst je pokazal ravno na najdražji izdelek"robo" katerega štacuna premore! :?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja isto! :cry:

Postavi jo v bilo katero trgovino :grrr ..ni važno kaj....pa odstraniš vse cene iz izdelkov...naj pokaže s prstom na izdelek...preveriš ceno...in lej ti čudo :eek: ...njen prst je pokazal ravno na najdražji izdelek"robo" katerega štacuna premore! :?

A.

Prirojeno je to ja :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dotaknili ste se vseh možnih faktorjev in primerjav ... vsak gleda s svojega zornega kota in zagovarja svoje stališče. Ljudje smo zelo različni, kar pomeni da je z nekom pač možno manipulirati z drugim ne. Da ne bom preveč zakompliciral. Tukaj gre predvsem za medsebojno razumevanje in zaupanje.

Roko na srce in upam da me ne boste preveč popljuvali, sem se v zadnjih dveh sezonah za vedno poslovil kar od nekaj dobrih motoristov. Vse to me še zdaleč ni odgnalo od motorizma a vseeno nekje v podzavesti ostajajo spomini, ki te trenutke vsekakor tu in tam prikličejo na plan.

Moja boljša polovica me je že spoznala kot mopedista in kasneje motorista in motoristične sedeže brusim že celih 25 let in upam ter želim, da jih bom še na mnoga leta. Vsem novopečenim motoristom želim veliko varnih kilometrov in na začetku motoristične poti jih delajte v družbi izkušenih prijateljev motoristov.

Popravljeno . Popravil IKE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja isto! :cry:

Postavi jo v bilo katero trgovino :grrr ..ni važno kaj....pa odstraniš vse cene iz izdelkov...naj pokaže s prstom na izdelek...preveriš ceno...in lej ti čudo :eek: ...njen prst je pokazal ravno na najdražji izdelek"robo" katerega štacuna premore! :?

A.

če bi si kupovale z denarjem zasluženim z lastnimi rokami, verjemi, da bi bile bolj preudarne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi si kupovale z denarjem zasluženim z lastnimi rokami, verjemi, da bi bile bolj preudarne :grim

Ma kaj si mona...A ji ti kupujes opremo...??

Ti jo samo predlagas, kaj rabi, kartico pa potegne svojo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dragi je motorist :)

Dve leti nazaj, ko smo se s kolegi odpravljali na Grobnik (jaz kot sopotnica seveda) smo se srečali na bencinski v Kočevju z njegovo družbo (takrat še ni bil moj dragi) in mi je rekel če grem z njim naprej do Grobnika, pa sem rekla da ne, ker je "norc" :D ni bilo mišljeno slabšalno al pa kej, sam ko vem da ma kočevko v malem prstu in pozna cesto v nulo, pol pa tak vemo kak bi se pelal.... :)

Hudič, kak si je zapomnil moje besede :D in zdaj ko je minilo dve leti in sva par pa ko mu "težim" če me bo letos kej peljal, pa samo odvrne: Ne ker sm norc! :lol:

Ampak vem da se heca, ker komej čaka da dobi motor, pol pa gaaassssaaaaaaaaaa :whistle: :xx: :ninja: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za krepat od smeha!!

tati,bica!

zakon sta!!! :lol1:

Ja, ma kaj ti svoj dnar za babo zapravljas???

A ni zadosti, ce motor kupis.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato podpiramo in mamo radi motoristke s svojimi motorji! :OK:

to je najbolš. da sta oba vsak s svojimi stroški...v istem šotoru :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ji letos zamenjal čelado ampak načrtno :eek:

Sedaj imam aduta v rokah da jo lahko sekiram celo leto k sem brez dnarja :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj si mona...A ji ti kupujes opremo...??

Ti jo samo predlagas, kaj rabi, kartico pa potegne svojo....

ja tudi predloga ne rabim nobenega, uporabljam pa vedno samo svojo kartico :grim :grim

Kec in Miha - vidva pa mal resnosti prosim ;) ;) :yea1: :yea1:

zato podpiramo in mamo radi motoristke s svojimi motorji! :OK:

to je najbolš. da sta oba vsak s svojimi stroški...v istem šotoru :lol1:

ja tako je res GorazdH....., lp v NG :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se jaz odločal za nakup motorja, sem ob nedeljskem kosilu seznanil s svojo idejo vse prisotne. Malo so me čudno gledali :eek:, rekli pa niso nič. Le z čelom so nekaj zmrdovali. Pa sem predlagal, da jih naslednji dan odpeljem na Ptuj, da si skupaj pogledamo to zverino, ki bi naj postala naš novi družinski član. V svoj relativno močan avto (končna je okoli 300 km/h) sem spravil celo familijo. Dedka, babico, fotra, mater, ženo, dva froca in teto, ki je trenutno bila na obisku. Pa smo šli. Do Ptuja sem ga prvič nažgal do konca, res da samo za par sekund in kot tren smo bili na cilju. Vsi so bili tako navdušeni nad mojo hitro toda varno vožnjo, da smo naslednji dan iz Ptuja odpeljali novega družinskega člana. Glavno in odločilno besedo pri nakupu, pa je imela moja mama, ki je rekla: sinko vidim, da sva te z očetom vzgojila v odgovorno in zrelo osebo. Na poti do Ptuja sem se osebno prepričala, da na cesti res ne divjaš, razen tistih maximalnih. par sekund ko si si dal malo duška.

Meni je tako uspelo! Poskusi še ti. :whistle:

Kaki avto te je to da leti 300 pa devet ljudi not sedi ???Motor ki si ga kupil pa leti verjetno kakih 470 ?

Na tri ure :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bica-nimam babe :ninja:

@gorazdH-to mi deli stari!!!!!!!

@tati-jest sm zmeri resen! :devil:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki avto te je to da leti 300 pa devet ljudi not sedi ???Motor ki si ga kupil pa leti verjetno kakih 470 ?

Na tri ure :kva2: :kva2:

A še nisi slišal, da ima hiperturbo pogon na vseh osem koles, pa prtljažnik, ki mu ga zavida kakšen kamion, kuri pa manj kot spaček...? Malo ga je zaneslo v pisanju, se mi zdi. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!