Skoči na vsebino

MAKSI na dirkališču Novi Marof


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Društvo MAKSI pripravlja trening in delavnico varne vožnje na dirkališču

Novi Marof (Hrvaška).

Delavnica bo brezplačna za vse udeležence in se bo odvijala v nedeljo,

8.oktobra, od 10:00 do 12:00.

Na delavnici bomo izvedli nekaj vaj, ki jih izvajamo tudi na poligonih,

vendar pri višjih hitrostih.

Poudarek bo predvsem na vajah zaviranje v sili in izogib oviri v ovinku.

Društvo MAKSI ima zakupljeno stezo celoten vikend, in sicer:

- v soboto, 7.oktobra, od 12:00 do 16:30 (namenjeno predvsem izpopolnjevanju izvajalcev delavnic, prosta vožnja)

- v nedeljo, 8. oktobra, od 10:00 do 14:00. (10 do 12 bo izpeljana brezplačna delavnica za VSE, ki si to želijo, nato sledi prosta vožnja)

Prosta vožnja po stezi bo plačljiva, in sicer 15.000 SIT za oba dneva (možnosti izbire dneva ni, zato velja samo komplet obeh dni)

Spanje je možno ob stezi, drugače pa sta v bližini penzion Joško (3

km od piste) in hotel La'Gus (6 km od piste). Za rezervacijo lahko pokličete penzion Joško na +385 42

601 601 ali hotel La'Gus na +385 42 652 940. Cene za spanje z zajtrkom so od 120 kun v penzionu do

205 kun v hotelu.

Kdor želi preživeti dva dneva na stezi, naj pošlje Gregs-u PM ali piše na grrregs@yahoo.com, da vam

pošlje številko TRR, kamor nakažete 15.000 SIT. Število prostih mest je omejeno, zato ne odlašajte

s prijavami in plačili.

Vreme bo ugodno, zato se veselimo druženja na stezi...

Lep pozdrav,

Društvo MAKSI

nekaj utrinkov iz lanskega leta...

post-1282-1159980658_thumb.jpg

post-1282-1159980680_thumb.jpg

post-1282-1159980696_thumb.jpg

post-1282-1159980983_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Društvo MAKSI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnxs :kva2:

Če kdo namerava v soboto zjutraj iz Lj z motorjem in če si želi družbe naj se javi na PM. Štartati mislim okoli 9h. Drgače se vidimo na Marofu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zgodi (z denarjem) v primeru slabega vremena?

Slabega vremena ne bo, zato se ne boj... :D

Drugače se pa vrne.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj podroben opis poti:

1. Ljubljana - avtocesta LJ-MB (izvoz Slovenska Bistrica sever) - Ptuj - Zavrč (mejni prehod) - Varaždin (obvoznica mimo mesta do odcepa Novi Marof) - Novi Marof (drugo krožno križišče levo proti avtocesti proti Zagrebu, po 300 m je dirkališče na levi strani) - 190 km

2. Ljubljana - avtocesta LJ-ZG - Bregana (mejni prehod) - Zagreb (obvoznica proti Varaždinu) - avtocesta ZG-Varaždin (izvoz Novi Marof) - Novi Marof (po 200 m od izvoza je dirkališče na desni strani) - 200 km

Najhitrejša pot je preko Zagreba, ker je skoraj cela pot avtocestna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa približno pride kej cestnina če greš skozi po avtocesti?

Pojma nimam. Kakšnih 2.000 SIT v eno smer v obeh državah (smer Zagreb)?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mogoče pridemo z avtom mal pogledat, če bo čas :) Z motorjem pa naslednjo rundo, ko prišparam malo $$ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveznosti poravnane, soba u pansionu Joško rezervirana, čakamo samo še na soboto

Si jo še dobil? Ker rezervacija za 15 ljudi ni bila več možna... tako da sem rezerviral v La'Gus... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jo še dobil? Ker rezervacija za 15 ljudi ni bila več možna... tako da sem rezerviral v La'Gus... :(

Ja. Rekla je, da ima še 1 sobo prosto. Verjetno za tako veliko število več ni imela placa... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo namerava v soboto zjutraj iz Lj z motorjem in če si želi družbe naj se javi na PM. Štartati mislim okoli 9h. Drgače se vidimo na Marofu :OK:

Evo me...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost sem imel službo. :( A ste tud kaj vozil stezo al je to bla bolj šola varne vožnje. Pa če ma kdo kaj več fotk k me zanima kakšna je steza. Thnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... k me zanima kakšna je steza. Thnx.

o tej stezi boš kako malenkost našel tule in nadaljevanje teme tule ;)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste tud kaj vozil stezo al je to bla bolj šola varne vožnje. Pa če ma kdo kaj več fotk k me zanima kakšna je steza.

Vozili smo stezo čisto normalno, smo imeli pa dvourno delavnico v nedeljo, kjer smo postavili 4 različne vaje in trenirali vožnjo pri višjih hitrostih. vaje so bile: izogib oviri v levo in desno, hitri slalom in pravilno zaviranje iz 100 km/h do 0 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!