Skoči na vsebino

Enduro dirka v Vačah pri Litiji


k.t.m.

Priporočene objave

tomos team :worship:

[attachmentid=84577]

se neki slik

Ali si kdo predstavlja, da bi vsi tile na sliki res vozili Tomosa!!!??

Nobeni prenosi ne bi pomagali, verjemite!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot očitno manjka komunikacije med pripravljalci "tovarniškega" in "novinarskega-testnega" motorja.

Žalostno je, da imajo know how, a se gredo kljub temu obrukat na tak način. In še posebej zato si TOMOS zasluži kritike!

Testni motor ni bil pripravljen v ekipi Tomos cup temveč pod okriljem Tomosovega razvoja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, vsi pametnjakoviči....

Ne pametnjakoviči, ampak vseznalski provokatorski kvazi novinarji, ki se ne prepričajo... :lol1:

Drugače je bila pa dirka super, vse čestitke 6. in 8. uvrščenima posameznima voznikoma, ki sta peklenski tempo zdržala na tako visokem mestu. Seveda pa čestitke prav vsem, ki ste se "mučili" na zahtevni stezi, pa jasno čestitke Nastran-Zupan ekipi za prvo mesto v svoji skupini in generalno tretje... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot očitno manjka komunikacije med pripravljalci "tovarniškega" in "novinarskega-testnega" motorja.

Žalostno je, da imajo know how, a se gredo kljub temu obrukat na tak način. In še posebej zato si TOMOS zasluži kritike!

in novinarske testne so vozili člani ekipe gil-motosport (ki je dala testno CH) in član organizacijske ekipe Tomos (Batzajla)? (če se motim, lažem ali delam komu krivico, se opravičujem in vzamem nazaj - enostavno nisem dovolj poučen o teh zadeva).

Če pa imam prav - prosim, ne bi potem tukaj o brukanju in morebitni objektivnost ;)

Kritike si zasluži vsaka taka kuhna (pa to ne leti na Motosvet ampak specifično na tvojo objavo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in novinarske testne so vozili člani ekipe gil-motosport (ki je dala testno CH) in član organizacijske ekipe Tomos (Batzajla)? (če se motim, lažem ali delam komu krivico, se opravičujem in vzamem nazaj - enostavno nisem dovolj poučen o teh zadeva).

Če pa imam prav - prosim, ne bi potem tukaj o brukanju in morebitni objektivnost ;)

Kritike si zasluži vsaka taka kuhna (pa to ne leti na Motosvet ampak specifično na tvojo objavo).

motiš se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul, pol pa vzamem nazaj :)

v bistvu sem ugotovil, da je gidl sam boljši od cele tomosove tovarne skp :P

pies: dost :topic: da naum po buči dubu spet ... k nimam čelade gor dons

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul, pol pa vzamem nazaj :)

v bistvu sem ugotovil, da je gidl sam boljši od cele tomosove tovarne skp :P

Čeprav sem sama ponosna, da je Tomos slovenski, saj so me njihovi mopedi spremljali celo mojo mladost.... in so d best motorčki, tudi 125ccm...

SE POPOLNOMA STRINJAM S TVOJO UGOTOVITVIJO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole berem, me drugo leto nebi nič začudilo, če bi Tomos pokal odpadel. Iz podobnih razlogov, kot je odpadla dirka v Kamniku. Nekateri vedo povedat več, kot je potrebno. :angry:

Kdo je tu izgubil, se je treba vprašat?!

Popravljeno . Popravil Izo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul, pol pa vzamem nazaj :)

v bistvu sem ugotovil, da je gidl sam boljši od cele tomosove tovarne skp :P

pies: dost :topic: da naum po buči dubu spet ... k nimam čelade gor dons

uroš bucaj, 27. generalno je bil, je vozil menda tudi tomos. Pa solo, triurno je vozu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je vozil to dirko dobro ve, da ni bila enostavna, in da je s tako malo zalogo moči, kot jo imata ta dva agregata, vsak rezultat večji od enega prevoženega kroga odličen. Čestitam vsem, ki so se trudili na mopedih in čestitam tudi Matevžu za odlično realen komentar.

Drugače smo pa vodo v vplinjaču imeli tudi nekateri drugi, tako, da tudi večja mašina noče iti na vodo!!!??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam pojasnim za kaj je kratica tomos t-tovarna o-odpadnega m-materiala o-oziroma s-smeti

Dobro, ne jih čisto popljuvat. Primorci se pač trudijo kolikor jim (H)Idrijci pustijo. Se pa med gospodarstveniki govori da bo ta projekt (125 ccm) ustavljen. Škoda. Tako kot je bilo škoda marsičesa izgubljenega iz KP. NPR: 180 kubičnega dvovaljnega elektronika, ki sem ga l.76 (al 77-sem pozabu) gledal na Beogradskem velesajmu. Za tiste cajte...raketa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in novinarske testne so vozili člani ekipe gil-motosport (ki je dala testno CH) in član organizacijske ekipe Tomos (Batzajla)? (če se motim, lažem ali delam komu krivico, se opravičujem in vzamem nazaj - enostavno nisem dovolj poučen o teh zadeva).

Če pa imam prav - prosim, ne bi potem tukaj o brukanju in morebitni objektivnost ;)

Kritike si zasluži vsaka taka kuhna (pa to ne leti na Motosvet ampak specifično na tvojo objavo).

kul, pol pa vzamem nazaj :)

v bistvu sem ugotovil, da je gidl sam boljši od cele tomosove tovarne skp :P

pies: dost :topic: da naum po buči dubu spet ... k nimam čelade gor dons

Čeprav sem sama ponosna, da je Tomos slovenski, saj so me njihovi mopedi spremljali celo mojo mladost.... in so d best motorčki, tudi 125ccm...

SE POPOLNOMA STRINJAM S TVOJO UGOTOVITVIJO :OK:

Dobro, ne jih čisto popljuvat. Primorci se pač trudijo kolikor jim (H)Idrijci pustijo. Se pa med gospodarstveniki govori da bo ta projekt (125 ccm) ustavljen. Škoda. Tako kot je bilo škoda marsičesa izgubljenega iz KP. NPR: 180 kubičnega dvovaljnega elektronika, ki sem ga l.76 (al 77-sem pozabu) gledal na Beogradskem velesajmu. Za tiste cajte...raketa!

:hmm: WTF; a sem u pravi temi?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Kdo je pa s tem tomosu, ta črnem, vozu??? (pardon če je ž blo kje omenjeno, sm len :P se , mi ne da iskat)

IMGP0180.jpg

IMGP0286.jpg

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
bo letos tudi kaj hromelo v vačah?

Reče se NA Vačah matkurba!!! :yes: :slap: :P :D

Pa Vače so z VELIKO! :o :P :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!