Skoči na vsebino

PO NESREČI


snoopy

Priporočene objave

Je to strah pred drugimi?Kako bom pol šele na motorju?Ko je vožnja bolj flexibilna...

Edina dobra stvar je da je se vedno možno(vreme) iti na kolo.pa še ogreješ se hitr!! :bounce:

s kolesom se šele lohk grdo razfukaš -....

strah bo zginu, boš imel pa eno varovalko več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kolesom se šele lohk grdo razfukaš -....

strah bo zginu, boš imel pa eno varovalko več ...

Varovalka?Hm...sam da mi ne pregori.Ker pol bo spet strošek!

Drgača pa vem da je normalno da neki cajta čutiš posledice(nefizične),sam kaj če bom pol kdaj v

kasni krizni situaciji in bom zaradi strahu reagiral napačno?Sj vem da je reakcija ponavadi nagonska

sam...par % ljudi takrat razmišlja in "ne gre ko ovce"!

no ja sicer pa upam da bom čez zimo zrihtal dinarcke :rolleyes: (pa se zavarovalnca :) )pa

da vidm kasni bojo moji občutki spomladi ali pozno poleti...

Sam bit motorist je kriza včasih...

sploh ko:veš da te želja da bi imel "spet"motor ubija

ali pa pac neposredno...

no bo dost brezveznih besed!!!MOTOR BO IN . !!! :grim :kva2: :photo: :wub:

Uživajte!!!

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na divjad je težko pazit (skoraj nemogoče) postojijo pa visokofrekvenčni piščalki ena deluje pri nižjih hitrostih druga pa pri večjih hitrostih par stane 10 EU.Nevem zakaj nisi šel k zdravniku,če si imel AO+ kot praviš bi lahko fajn pokasiral ti in sopotnica ;bolniška vsaj 14 dni +terapija,bolečine in še strah-bolečinne itd.

Sovoznica pa tudi,če nebi imel AO+bi dobila iz naslova zavarovanje proti tretji osebi(to je iz obveznega)zavarovanja.Pozanimaj se jaz mislin,da ima sovoznica pravico pokasirati iz obeh naslovov.!!!!!!!!! :OK:

:( Žalostno pri tem je da sem imel te piščalke doma V OMARI,pa se potem tolčeš po glavi zakaj jo imaš. K zdravniku pa nisem šel, ker me rama ni tolko bolela ( če padeš -nekaj pa tud moraš čutit da veš zakaj ) pa sem upal ,da bo v par dneh boljše.

Piščalke pa se dobijo v CONRAD-u za ~ 5 jurjev .Montirajo se ( 2 kosa ) samolepilno in (ali ) privijači , sama piščalka je snemljiva s posebnim ključkom ,ki je zraven..

MARE :yea1:

Popravljeno . Popravil Mare1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mam eno večjo težavo.Počasi se odločam da bom spomladi kupil nov motor in ostalo neuporabno "kramo".

Me je pa punca presenetla ko mi je rekla da se ona ne bo več vozila z motorjem :cry: ,ker ji je bla moja

nesreča kot opozorilo(+v njeni familiji so odkar sem naredil izpit/kupil motor vsi panični).Celo prosila me je

da naj ji poslikam opremo in jo prodam.Prosil se m jo naj pocaka do nakupa da nardiva eno testno voznjo

in da bi se potem odločila.Vendar pravi da je ze odločena in da pri tem ostane,čeprav ji je voznja z motorjem uzitek!!

Ker vem da ce nje ni na zadnjem zicu ne bom toliko na motorju oz.bom takrat ko bom imel čas bil raje z njo

in ne na motorju.

Letos se je ze odlocila da bi sla delat izpit zdaj pa se niti vozit noce!!

Kako nj porihtam to??Da bo spet sedla na bike??je mel kdo podobn problem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno večjo težavo.Počasi se odločam da bom spomladi kupil nov motor in ostalo neuporabno "kramo".

Me je pa punca presenetla ko mi je rekla da se ona ne bo več vozila z motorjem :cry: ,ker ji je bla moja

nesreča kot opozorilo(+v njeni familiji so odkar sem naredil izpit/kupil motor vsi panični).Celo prosila me je

da naj ji poslikam opremo in jo prodam.Prosil se m jo naj pocaka do nakupa da nardiva eno testno voznjo

in da bi se potem odločila.Vendar pravi da je ze odločena in da pri tem ostane,čeprav ji je voznja z motorjem uzitek!!

Ker vem da ce nje ni na zadnjem zicu ne bom toliko na motorju oz.bom takrat ko bom imel čas bil raje z njo

in ne na motorju.

Letos se je ze odlocila da bi sla delat izpit zdaj pa se niti vozit noce!!

Kako nj porihtam to??Da bo spet sedla na bike??je mel kdo podobn problem??

Snoopy, če ti bo v tolažbo :? Nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha :nono: .)

Rad verjamem, da je deklica po prvem padcu malce :wacko: panična, pa še :hmm: (verjetno) pritiski doma :fredy: :topic: ampak, mislim, da se bo do spomladi že premislila.

Na tvojem mestu bi zadevo za nekaj časa postavil na stranski tir :whistle: , ob koncu zime pa ponoven pogovor :P

Upam da vama bo uspelo zgladiti to zadevico :OK:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je da nje sploh ni blo na motorji(hvalabogu).Res upam da se bo sešlo...z opremo odlašam iz tedna v tedn...upam da bo tko do konc zime!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, če ti bo v tolažbo :? Nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha :nono: .)

Rad verjamem, da je deklica po prvem padcu malce :wacko: panična, pa še :hmm: (verjetno) pritiski doma :fredy: :topic: ampak, mislim, da se bo do spomladi že premislila.

Na tvojem mestu bi zadevo za nekaj časa postavil na stranski tir :whistle: , ob koncu zime pa ponoven pogovor :P

Upam da vama bo uspelo zgladiti to zadevico :OK:

:yea1:

Predlog prijatelja!

V antikvariatu je kupil zelo staro knjigo, v njej našel recept za izganjanje zli duhov. Potem je nabavil žabe, lase stark, živalske oči, svinec, suhe korenine mrkača in še nekaj nujnih stvari.

Jih zmešal in skuhal kot je treba, se namazal pod pazduho, po stegnih in pošprical stene v stanovanju.

Zaradi tega je nastal hud prepir z ženo in potem je ona v besu zapustila stanovanje.

Stvar očitno deluje...:))) :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog prijatelja!

V antikvariatu je kupil zelo staro knjigo, v njej našel recept za izganjanje zli duhov. Potem je nabavil žabe, lase stark, živalske oči, svinec, suhe korenine mrkača in še nekaj nujnih stvari.

Jih zmešal in skuhal kot je treba, se namazal pod pazduho, po stegnih in pošprical stene v stanovanju.

Zaradi tega je nastal hud prepir z ženo in potem je ona v besu zapustila stanovanje.

Stvar očitno deluje...:))) :lol1:

:eek: Dobr recept. Morm probat :OK:

:hmm: Za začetek moram prodat bajto :huh: , pa stanvajne kupt :headbang:

:huh: Sej po moje pol sploh kuhat nau treba :whistle: k se ji bo že zarad tega ketna snela :kva2:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy kot ti je že zverac napisal, nič ne delaj na silo ker tako je ne boš prepričal, do spomladi se bodo ziher stvari umirile in tisti neprijetni spomini ne bodo več tako sveži, zato bolje da daš zadevo raje malo na stran, do spomladi pa le dobro premisli z kakšnimi argumenti boš prepričal njo in njene starše, jaz ti predlagam, da skupaj obiščeta tudi kakšno šolo varne vožnje, da bo videla, da le ni vse tako kot se zdi na prvi pogled, potem pa počasi in z večjo mero previdnosti na cesto. :OK:

Pomoje ti naslednja sezona ne uide. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je da je njena mama v vseh stvareh panicna.Za vsak nesrečni pripetljaj ki se ji zgodi(rolarji,kolo,...) slisis samo:a ves da bi se lohk ubila.Se pravi v pretirava v vsah pogledih.Sj drugace je 1A"tasca" in jo lohka samo hvalim...samo ko pa misle da je 20 letnica,ceprav njen otrok se vedno nebogljena in odvisna od nje/drugih.

Najvecja fora pa je da se je tudi ona v mladosti vozila z mopedom-in to brez celade in v nosecnosti(takih norih prigod ima polno :D -1A tasca ane?)

Sj bom pocaku...itak sm dal ze vsem vedit da bom kupil motor(ce bom lohka nasparal dovolj ta cas),ceprav vsi govorijo naj kupim avto.Ne hvala...zaenkrat.

No ja...casa mam se celo zimo(ki pa je ni od nikoder :BUA: ),se pravi4 -max5mesecev...bom/va ze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy!

Bod' vesel, da si padel! Če nebi, nisi pravi motorist.

non sei un vero biker se non hai baciato l asfalto

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanscina mi ne gre tko da...Padu sm pa ze drugi dan ko sem bil lastnik...k sreči na sneg(marca-neregistreran motor,sem se umaknil avtu in vozil po ledu) in tkt ni blo nc.Ja iz napak se učimo.

Zal pa je tak pouk največkrat drag in boleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najvecja fora pa je da se je tudi ona v mladosti vozila z mopedom-in to brez celade in v nosecnosti(takih norih prigod ima polno :D -1A tasca ane?)

Če boš tašči očital dejanja, ki jih je počela v svoji mladosti pa ti bo rekla, da so bili takrat drugi časi.

Ona je pač bila takrat bolj odgovorna od današnje mladine. Predvidevam, da verjetno tako teče vaš pogovor?

:hmm: Kdo je pa vzgojil taščin podmladek?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat so bli drugi casi..sam se zmeri je bla voznja na motorju/mopedu brez čelade smrtno nevarna.

In kaj ma tle fore vzgoja moje najdrazje???

In ko ji omenim take stvari jih ponavadi niti ne komentera :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat so bli drugi casi..sam se zmeri je bla voznja na motorju/mopedu brez čelade smrtno nevarna.

In kaj ma tle fore vzgoja moje najdrazje???

In ko ji omenim take stvari jih ponavadi niti ne komentera :naughty:

:slap: Popolnoma nič. Žal nisi štekal kaj sem želel povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj mam v riti 1 per in se mi pocasi dozdeva kaj si mi hotel povedat...grem se na enga do bom bolj dojemljiv :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanscina mi ne gre tko da...Padu sm pa ze drugi dan ko sem bil lastnik...k sreči na sneg(marca-neregistreran motor,sem se umaknil avtu in vozil po ledu) in tkt ni blo nc.Ja iz napak se učimo.

Zal pa je tak pouk največkrat drag in boleč.

Hja, mogoče pa se tašča upravičeno boji za svojo hčero ... :devil:

Takrat so bli drugi casi..sam se zmeri je bla voznja na motorju/mopedu brez čelade smrtno nevarna.

Ja, bli so drugi časi. manj avtov, slabši motorji, manj napet folk ... vožnja je bla takrat res potovalna pustolovščina, ne pa agresivno obregovanje raznih voznikov eden ob drugega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka tasca se boji za svojo hcer(v resnici se boji zeta :P ).

sam glave pa niso ble nc bl trde kt so dns ane??in frco je glih tko dobr vleku kt dns

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je da je njena mama v vseh stvareh panicna.Za vsak nesrečni pripetljaj ki se ji zgodi(rolarji,kolo,...) slisis samo:a ves da bi se lohk ubila.....

Snoopy, povej tvoji tašči, da je statistično dokazano, da največ ljudi umre v postelji - večina med spanjem. A to pomen, da ne bomo več spat hodil ? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jfk ta je dobra...sam neprespane tasce so lahko zivljenjsko nevarne :evilgrin:

tako da bom o tej stvari kar tiho :whistle:

Kolk casa rabi zavarovalnica da se bo denar znasel pr men??A morm kj tezi ane(tko k ponavadi)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je od zadnjega padca, na ledu :S use čudno. Ne da me je strah, sam skos mam tak uvčutek kot da cesta drsi :S Upam da bo poleti bolš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo...ker sem pred kratkim imel nesrečo in ker me še vedno tako vleče nazaj,v sedlo,

me zanima koliko od vas(od tistih ki ste že doživeli crash na motorju),se je brez

strahu vsedlo nazaj na motor.A ste mel ksn podzavestn strah?A ste bli/ste manj odločni?

Preprosto kolk vas je strah?

Sam ne čutim nekega strahu a mi je nekdo rekel naj ne kupujem novega motorja če prej

nisem prepričan o strahu ČE ga nosim v sebi.

Motorist brez padca v karieri, se še ni rodil. Zato se "pomeni" sam s seboj in če imaš od nesreče naprej strah, se pač ne vozi več. Pa kaj?! Saj motorizem ni edini način preživljanja prostega časa. Če strahu nimaš, si kupi nov motor in se vozi dalje. Prav preprosto. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel nesrečo pred približno dvema letoma, po nesreci sem se še malo vozil, malo je bilo straha,

vendar sem ga raje prodal, me je malo minilo takrat... :?

Tud v bolnici mi je en dohtar govoril kolko mladih kot jaz ima tu, ko ostanejo brez rok in nog zarad

nesreče z motorjem, naj ga raje prodam, če hočem živet..... :hmm:

zdaj pa me spet vsebolj mikajo motorji, k pameti vem da sem prišel, bolj po pameti bo treba vozit,

straha nekega NI, vendar bom nabavil najbrž kakega endurota, ali pa čoperja, ker kaj cestnega

te prehitro premami... :eek: , nekaj bolj na "izi"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel nesrečo pred približno dvema letoma, po nesreci sem se še malo vozil, malo je bilo straha,

vendar sem ga raje prodal, me je malo minilo takrat... :?

Tud v bolnici mi je en dohtar govoril kolko mladih kot jaz ima tu, ko ostanejo brez rok in nog zarad

nesreče z motorjem, naj ga raje prodam, če hočem živet..... :hmm:

zdaj pa me spet vsebolj mikajo motorji, k pameti vem da sem prišel, bolj po pameti bo treba vozit,

straha nekega NI, vendar bom nabavil najbrž kakega endurota, ali pa čoperja, ker kaj cestnega

te prehitro premami... :eek: , nekaj bolj na "izi"...

Važno je, da je "fajn". Vse ostalo je brez veze. Zdravnik pa je imel prav. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistično še vedno največ ljudi umre v lastni postelji tako da za vsak slučaj prodaj še posteljo.

Ok mal heca, glej če maš v glavi poštimano lahko zelo zmanjšaš riziko, čisto izničiti pa ga nikoli ne moreš. Ampak po drugi strani, če bi rad živel polno in zanimivo življenje se pač ne moreš zapreti v nek mehurček in tam ždeti cel lajf. Če te vleče na motor si ga omisli in po pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!