Skoči na vsebino

PO NESREČI


snoopy

Priporočene objave

Ne mislim babe ( no v bistvu jo), mislim našo mamico :) , čeprav se je z leti omehčala glede motorjev (itaq sem nepopravljiv osebek :blush: ) , zato je pa drugi del žlahte še bolj antimotoristično nastrojen :krneki:

Nisi edini, vsako sezono se soočam s podobnimi "problemi". Vedo, da brez motorja pri meni ne gre, zato vsake toliko jih prime žovč in pade kaka izjava:"Odseli se ali pa prodaj motor". Uživam v vožnji ter odkrivanju "sveta" z njim, tako, da sem se odločil, da s tem nadaljujem. Se pa tudi jaz zavedam njihove bojazni, ali bom zvečer prišel v enem kosu ali ne, zdravstveni problemi očeta in ker še vedno živim pod njihovo streho, se zato mal držim nazaj, sicer bi veliko več prevozil kot prevozim (letno od 7500-12000 km-jev).

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lep, ma gume, motor,... :OK:

Dimmni hvala :wub: , samo da si ne bo še kdo kaj mislil :nono: :lol:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele po padcu sem se nauču furat :P

strahu pa ni blo... bol jeza :headbang:

Ja, je tudi opcija. Žal, pa nekateri, sploh, če gre za resnejši padec, ta možnosti nimajo nikoli več. Zato je previdnost, po moje, edina prava pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imela po nesreči strah v avtu, na motorju pa nikoli ... jebiga že od nekdaj sem čudna <_<

te lahko potolažim da nisi edina, k je pr men čist enako... v avtu me učasih full stiska od strahu, na motorju se pa popolnoma sprostim in sem čist v svojem svetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te lahko potolažim da nisi edina, k je pr men čist enako... v avtu me učasih full stiska od strahu, na motorju se pa popolnoma sprostim in sem čist v svojem svetu :)

Toraj si imela srečo. Pojdi ob priliki do prve kapelice, prižgi svečko, se v mislih zahvali neki svoji sreči, ki jo imaš in uživaj naprej. Pa previdno vozi. Po nesreči vsi nimajo takšne sreče kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa strah takih ki so na cesti u svojem svetu ...

Takih je večina. Če, kot motorist upoštevaš dejstvo, da te nihče ne vidi, imaš dobre šanse, da preživiš. Če voziš in misliš, da imaš prednost, kiss goodbye.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Večina znancev je po nesreči nekaj časa vozila počasneje in previdneje. Sčasoma pa strah mine.

Maš prav. :grim Zato sem pa zdaj nabavil malo bolj umirjen motocikel. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. :grim Zato sem pa zdaj nabavil malo bolj umirjen motocikel. :blush:

si si le izpolnil sanje in kupil vespo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa še to z blokado. :P

Naj eden od tvojih staršev prinese v torek zvečer k ML pismeno pooblastilo za demontažo blokad tvoje vespe. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Evo...ker sem pred kratkim imel nesrečo in ker me še vedno tako vleče nazaj,v sedlo,

me zanima koliko od vas(od tistih ki ste že doživeli crash na motorju),se je brez

strahu vsedlo nazaj na motor.A ste mel ksn podzavestn strah?A ste bli/ste manj odločni?

Preprosto kolk vas je strah?

Sam ne čutim nekega strahu a mi je nekdo rekel naj ne kupujem novega motorja če prej

nisem prepričan o strahu ČE ga nosim v sebi.

Evo me....sem nazaj v sedlu :OK: strahu SKORAJ ni in veselo uživam naprej :grim :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislem da je po nesreč dobr čimprej zajaht, predn te strah preuzame,...js sm po nesreč to opcijo zbrau, pa mi ni žou!

učer sm se pa z minimoto pr cirka 60km/h sesu pa odpelu po asvaltu u kratkih hlačih pa majc (zelo pametn od mene, vem)! takoj ko je kri nehala lit sm se nazaj usedu...mi ni žou!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pred kratkim letu čez avto k me je izsilu... pa nism meu nobenega pomisleka o tem a bi šel nazaj na motor al ne... sam drug dan sem nekak za silo montriral žmigavce, pa smo se vozil :whistle: :whistle: :yea1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pred kratkim letu čez avto k me je izsilu... pa nism meu nobenega pomisleka o tem a bi šel nazaj na motor al ne... sam drug dan sem nekak za silo montriral žmigavce, pa smo se vozil :whistle: :whistle: :yea1: :kva2:

Problem je k si v bolnc pa nimaš nč druzga za delat kot le o tem razmišlat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je k si v bolnc pa nimaš nč druzga za delat kot le o tem razmišlat :unsure:

jaz sem gledal Sopranove na laptopu ... in je kr šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem gledal Sopranove na laptopu ... in je kr šlo

Jest pa MotoSIje in Motoriste bral ampak ponoč pa zna mal na psiho udart :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih je večina. Če, kot motorist upoštevaš dejstvo, da te nihče ne vidi, imaš dobre šanse, da preživiš. Če voziš in misliš, da imaš prednost, kiss goodbye.

se pridružujem vama :topic: :topic: !!!!

tud sama sm mela nasrečo lani- pač en spregledov in j+++ ga! iela 3 tedne izpit, uspešno zvozila 5000 km- več al manj prelazi in podobne scene.

KRIZA!

letos aprila se motorčki začnejo vozt- men pa srce dobesedn trenat- kukr da b mi eden noge porezou!!!!

takrat je padl- zej alpa nkol! se usedla na motorček pa zvozila kot po jajčkih prvh nekej km.....

smo šli u minus, pa že nasledn dan registrirat motorčk, hi,hi.

zej uspešn furava...

je pa res, da se mal bl dejstev zaveš, če do kj tazga pride- kolk si neopazen, pa raj še enkrat premislš, predn enkrat reskiraš.

žiulene je edn, motorčk pa tud...

snopy- upam, da ti tud že furaš... u usakem primeru pa držim pesti!

:grupni:

l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

snopy- upam, da ti tud že furaš... u usakem primeru pa držim pesti!

:grupni:

l

Furam jst furam...sm od 17.aprila pa do zdle naklepal več kot 5000km :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Bi mi blo žal da se nism tko odloču :blush:

kaj pa držiš v pesti??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!