Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

a se mi boste smejali, če pridem na delavnico s skuterjem (malo večji, 150 ccm)?

ta mesec ne bo šlo, ker mam obveznosti, naslednji mesec bi pa z veseljem pripujsal, če bo vreme in ne pride kaj vmes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pridemo sigurno, samo če pride še kak da ne bom sam pa se namest enkrat prevrnu se bom večkrat, da pridejo še drugi na vrsto :D

Ej prideš lahko z čemer hočeš, namreč to je delavnica varne vožnje in že če se pridružiš temu pomeni da imaš v glavi pošlihtano in si pripravljen nekaj dat da bo tvoja vožnja varna. POHVALNO !

Tist ki bi se smeju bi pa izpadu wosu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi boste smejali, če pridem na delavnico s skuterjem (malo večji, 150 ccm)?

ne vem, zakaj bi se ti kdo smejal? ... MYTH BUSTED! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi boste smejali, če pridem na delavnico s skuterjem (malo večji, 150 ccm)?

ta mesec ne bo šlo, ker mam obveznosti, naslednji mesec bi pa z veseljem pripujsal, če bo vreme in ne pride kaj vmes...

Jaz sem lansko leto tja hodil z pešhondo :D , pa z čelado v nahrbtniku, da sem se malce na Tomosu in CH-ju učil pa se mi ni noben smejal(se mi zdi :glare: ). Hvalabogu bom letos lahko prišel z svojim motorjem probat na delavnico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!