Skoči na vsebino

bemf spravlja nove modele na plano...


Špilferderber

Priporočene objave

nebi se ga branu... spljoh.

Ampak glede na to, da je zavarovanje enako za vse nad 750ccm, bi mel raje večjega bratza :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naše razmere brezvezn.

Ker spada v isti cenovni razred z registracijo cena pa ni kaj dosti nižja se Slovencu mnogo bolj splača 1150. To da je slednji premočan je lahko le slab izgovor.

Če bi imel 750 cc pa bi bila povsem druga zgodba. Tako pa vsem le -> 1150.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze za nas trg, pol rajsi vzamem RT 1150 (no ja ko bom 60).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse mate prav, ampak na tisti strani piše, da ima letos mala bemfla ABS, šest prestav, kovčke in el. šipo serijsko. Francozi tudi pravijo, da je zaradi 1000 obr/min več pri enaki hitrosti 850 RT dosti bojl zabavna za vožnjo po zavitih cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prau.....mene zanima le eno......RAZLIKA V CENI S 1150

razlika v ceni: meni je pri vsej zadevi najbolj cudno to, da niti na uradnih press straneh (www.press.bmw.com) ni te zverine nikjer opisane (brez slik in podobnih zadev), pa tudi po ostalih spletnih straneh se pojavljajo le stari mali modeli.. na uni francoski strani pise, da naj bi zadeva stala cca. 13700 € (po tecaju 225 to znese odoka 3,082.500 sitnih).. cena bi naj bila tako primerljiva, samo opreme bi naj dobil serijsko zraven se pa jos...

:?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Slovenski trg naj mu 100 kubikov odvzamejo in znižajo ceno, drugače jim ga je pkoda dol vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prau.....mene zanima le eno......RAZLIKA V CENI S 1150

razlika v ceni: meni je pri vsej zadevi najbolj cudno to, da niti na uradnih press straneh (www.press.bmw.com) ni te zverine nikjer opisane (brez slik in podobnih zadev), pa tudi po ostalih spletnih straneh se pojavljajo le stari mali modeli.. na uni francoski strani pise, da naj bi zadeva stala cca. 13700 € (po tecaju 225 to znese odoka 3,082.500 sitnih).. cena bi naj bila tako primerljiva, samo opreme bi naj dobil serijsko zraven se pa jos...

:?:

Pa ti okol opreme verjameš švabom.........so nekaj podobnega tut men pr avtomobilu oblubljali....na koncu je pa bilo samo MALO MORGEN!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra: zaenkrat niti ne verjamem, da ta zadeva sploh obstaja.. razen na tej strani je ni nikjer drugje v vesolju..sicer pa sem pristaš gole bemfle (r1150r), tako, da me zadeva zaenkrat ni megaprepricala..

Ce pa upoštevamo in skalkuliramo ceno vse dodatne opreme, se mi pa zdi, da bi moral za R1150RT s to opremo plačat toliko kot za LT brez opreme.. 3.1 mio in dve varianti: R850RT z vso opremo in R1150RT brez vsakršne opreme... če bavarci ne lažejo (he, spet smo tam 8) 8) 8) ), je zadeva kr uredu.. grem takoj na 3 stote kubikov manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!