Skoči na vsebino

Gume za oldtimerja_MOTOM DELFINO 160


rokoskoko

Priporočene objave

pozdravljeni

hec je v tem, da rabim pomoč iz prve roke, al pa od nekoga ki bi vedel: zanima me, katera dimenzija gume gume bi bla pravšnja za felgo 3.00x15 ali 3.50x15. Motor je oldtimer Motom Delfino (iz naslova) in rabi nove gume. Stare so dimenzije 3.50x15 na felgi 3.00x15 (al pa če je obratno). Kdor ma kako pametno, kr z besedo na plan.

Lep pozdrav vsem

motor je v priponki?!

post-13036-1161255774.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo poskusili kaj na netu poiskati, drugače pa- a je tvoj? Letnik, pa to.. Mi je kar všečen oldtimer. Italijanski, če se ne motim. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo poskusili kaj na netu poiskati, drugače pa- a je tvoj? Letnik, pa to.. Mi je kar všečen oldtimer. Italijanski, če se ne motim. .)

ja na netu sm že iskal, sam se zihr kaj najde. motom je od starga fotra in ga bo počas zrihtu. js sm bol za tanove :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take gume je še pred kratkim delal češki Barum. V Trebnjem jih ima mogoče celo na zalogi eden večjih gumarjev.

Da ne bom delal reklame, najdi.si na internetu.

LP P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na www.starodobnik.net , tam bodo na forumu ziher vedeli svetovati za naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Za motome sem dele videval v Imoli, kjer je vsako jesen na dirkališču sejem. Se bojim da je letos že mimo, pogledaš pa vseeno lahko. Alternativno, vsako pomlad je v Munchnu v olimpijski hali sejem robe za oldtimerje, tam se je dobilo tudi gume s starinsko obliko profila (približno) in podobne hece. Svoje čase je bila roba po pametnih cenah, ampak sedaj je že nekaj let od mojega zadnjega obiska, zato...

Lep pozdrav,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!