Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Na POPTV bo novi šef športnega programa Luka Lazar. Kot je izjavil za časopis Gorenjski Glas drugo leto na POPTV/AKANAL prihaja tudi MOTOGP!

Lepo če bo res!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bo pa res motoGP na pop tv-ju!

Uredniška funkcija urednika športnega programa na POP TV, ki jo bo z novim letom začel opravljati Luka Lazar, bo zajemala šport v dnevnoinformativni oddaji 24UR, Športno sceno, Formulo 1 in tudi nov športni projekt POP TV - MOTO GP, ki na spored prihaja spomladi.

vir: http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3086296

Hm... sam na eurosportu je že fajn gledat zarad komentatorjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ne briga za pop-tv.

gledou/poslušou bom Tobya, Juliana pa Randya na EUROSPORTU :D ni bolših voditelnov! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ne briga za pop-tv.

gledou/poslušou bom Tobya, Juliana pa Randya na EUROSPORTU :D ni bolših voditelnov! :OK: :OK:

Res.

Pa tudi sicer nisem preveč navdušen nad mislijo, da bi moral poslušati recimo one invalide, ki so mnogokomu precej pokvarili zadnja dva svetovna prvenstva v nogometu.

Dobro je sicer, da se tudi pri nas premika nekaj v zvezi z zanimanjem za ta šport oz. njegovim pokrivanjem, mi je pa za prenose oz. njih komentiranje na popu prav tako precej ravno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sramota za poptv je bla takrt ko se je prvenstvo zakluču in smo dobili novga svetovnga prvaka. zvečer na športni sceni pa tega niti omenili niso. sramota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ne briga za pop-tv.

gledou/poslušou bom Tobya, Juliana pa Randya na EUROSPORTU :D ni bolših voditelnov! :OK: :OK:

Mogoče bojo mel pa podnapise,pa bomo lahko še zmeri užival v duhovitostih Randya....!? :lol1: :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ma jaz nimam pa nič proti temu,da moto-gp na POP-tvju.

čeprav je pa res da pri športni sceni ne povedo prav nikoli ničesar o moto-gpju. :topic: :topic:

SRAM NAJ JIH BO!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ališič komentator? Ga ja kap zadane :) Pr F1 je 5 sekund med dvema pa že vpije, da gre za milimetre.

..to je že res; je pa res tudi, da je močno lobiral pri (FIA, FIM, Dorna, FOCA), da se čimmanj dirk prekriva v 2007, da bo lahko vse on komentiral... :OK: :fredy: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učasih je biu na SLO2 komentator Mihelič.. če se ne motm :D ko poslušam njega postanem zaspan :D ves čas govori v istem tonu.. tudi če je nesreča ali kaj podobno :D mugoče bo pa mihelič pršu na POPTV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bi biu komot Capirex prvak al pa Melandri, sam sta mela oba poškodbo(katalonija). Hayden je biu letos edini od "tadobrih" k je meu krompir in zato je tud prvak. Sej ne da ni dobr, sam je marsikjer bolši, ne sam Rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učasih je biu na SLO2 komentator Mihelič.. če se ne motm :D ko poslušam njega postanem zaspan :D ves čas govori v istem tonu.. tudi če je nesreča ali kaj podobno :D mugoče bo pa mihelič pršu na POPTV

Se ga spomnem ja :D še iz časov, ko sem biw še 'mali' :blush: in sem še gledal F1@Senna

Me tedaj nikdar ni pritegnilo, da bi gledal motociklizem - morda je biw kriv on :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa tud jst še spomnem, sem si mislu kako more sploh kdo to gledat, skos sam v krogih vozjo, pa tako beeeeeddnnooo je zgledal, pa nč se ni dogajal, groza sem si mislu.

Na zdej pa mam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Se ga spomnem ja :D še iz časov, ko sem biw še 'mali' :blush: in sem še gledal F1@Senna

Me tedaj nikdar ni pritegnilo, da bi gledal motociklizem - morda je biw kriv on :hmm: .)

hmm...že res, da ni Mihelič nikakršen showman-je pa res, da je eden redkih komentatorjev (na slovenski sceni), ki ima strokovno znanje in je na splošno dovolj podkovan (kar se tiče bencinskih špotov) za prenose tovrstnih tekmovanj .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

hmm...že res, da ni Mihelič nikakršen showman-je pa res, da je eden redkih komentatorjev (na slovenski sceni), ki ima strokovno znanje in je na splošno dovolj podkovan (kar se tiče bencinskih špotov) za prenose tovrstnih tekmovanj .... :OK:

Sej - ne trdim, da ni strokovno podkovan al karkoli - kot sem rekel, sem bil tedaj še froc in me njegovo komentiranje verjetno enostavno ni pritegnilo, da bi se začel sploh zanimati za ta šport .)

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi lahko izbiral,bi si za komentatorko izbral Saško iz oddaje Vzemi ali pusti;je tko fajn....... :wub: :wub: :yea1: ,Mihelič je res dolgocajtn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš bi bla kombinacija Miheliča, kot strokovnega komentatorja, in še enega, ki bi imel malo več vroče krvi,da bi tud stare mame pritegnil, tako kot ji Ališič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol da dajo Uroša Slaka za komentatorja :D haha.. vrjetn ve o motociklizmu tok k o fuzbalu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol da dajo Uroša Slaka za komentatorja :D haha.. vrjetn ve o motociklizmu tok k o fuzbalu :D

...vem, da je malo :topic: ...ne vem kolk se spozna na motociklizem oz. MOTO GP...vem pa, da si lasti in vozi CBR 1100 XX :devil: ...sam za info...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številka 1 bo po petih letih zopet na motorju v motoGP. Seveda bo na dirkalniku najboljšega voznika lansko leto - Nickya Haydna! :)

...nea dražit ljudi, jl! mislu si napisat; tistga ki je mel največji krompir, ne! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!