Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Leteči De Puniet

bemti pa ta depuniet, nikakor da mu kdo dopove da konec dirke po prvem ovinku :headbang: ma me razpizdi s to svojo zaletavostjo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti pa ta depuniet, nikakor da mu kdo dopove da konec dirke po prvem ovinku :headbang: ma me razpizdi s to svojo zaletavostjo :wacko:

na vse ali nič :D velikrat dobi 0 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

IMHO je Vale zdele v zelo nezavidljivem položaju... ne mislim presojat ali je še vedno boljši voznik kot Casey (in ostala špica), zihr pa ima slab(otnej)ši in kot smo lahko vsi videli tudi precej bolj nezanesljiv (nov) motorček, morda ima res malce slabše gume, pa ostali, zlasti Suzuki in Kawasaki, so ful spedenal svoje motorje, vedno novi elektronski pripomočki vedno bolj brišejo razlike med najboljšimi in mičkenmanjdobrimi, svojih fanov ne (z)more več razveseljevat tako kot včasih, Casey mu uhaja s pikami, poleg tega ga zihr pošteno žre tale davčna afera, tudi če iz tega ne bo čisto nič... vse to pomeni hud psihični pritisk in pusti posledice, tudi pri Valetu...

pojasnilo nestrpnežem: z napisanim ga nočem nič opravičevat, poveličevat al pa se delat pametnega, to je zgolj moje videnje trenutnih razmer... Vale je IMHO še vedno v špici najboljših, če ne celo najboljši, a še bolj cenim da zaradi njega danes tudi nekatere stare mamce vedo za MotoGP... držim pesti in mu želim, da bi se mu koščki čimprej spet lepše zložili... navijam pa itaq za naše, svetloplave - smo letos že dve majčki kupili :)

no, tuki se vidi kdo spremlja ta šport in se spomne na akcije ,kjer NOBENMU od ostalih dirkačov niti na misel nebi prišlo da bi šli prehitevat... res pa je da je takoj za njim (po velikosti jajc) melandri-se veselim naslednje sezone :rolleyes: ... če maš dobr komplet in si enkrat v ospredju pa res ni tak problem odpelat celo dirko do konca kot če se spraviš to delat iz npr. 15 štartne pozicije...

...mogoč pa narobe mislim :winkiss:

med drugim; lepo se vidi prednost ducatija letos, za tiste ki ste kašno dirko gledal u živo, veste o čem govorim, spomin na zadnjo dirko -) takoj po koncu dirke je obema ducatijema zmanjkalo goriva, komaj sta do boksov prišla...italjani znajo računat in so res profesionalci :OK:

Popravljeno . Popravil The Doc.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tuki se vidi kdo spremlja ta šport in se spomne na akcije ,kjer NOBENMU od ostalih dirkačov niti na misel nebi prišlo da bi šli prehitevat... res pa je da je takoj za njim (po velikosti jajc) melandri-se veselim naslednje sezone :rolleyes: ... če maš dobr komplet in si enkrat v ospredju pa res ni tak problem odpelat celo dirko do konca kot če se spraviš to delat iz npr. 15 štartne pozicije...

...mogoč pa narobe mislim :winkiss:

med drugim; lepo se vidi prednost ducatija letos, za tiste ki ste kašno dirko gledal u živo, veste o čem govorim, spomin na zadnjo dirko -) takoj po koncu dirke je obema ducatijema zmanjkalo goriva, komaj sta do boksov prišla...italjani znajo računat in so res profesionalci :OK:

Mislm da maš kr prow. Stoner precej spominja na Šumija v časih ko je bil Ferrari po sekundo na krog hitrejši. Rossi ni nikol zmagoval na tak način. Dostkrat je blo vse narjeno v zadnjem krogu s kakšnim norim manevrom ko si mislu da bo šlo use na tla pa u pesek. Tisto je bla vožnja na limitu, ne pa to zdej k vozi Casey spredi k po tračncah pa odšteva kroge do konca... Sej Casey je tud dober, da ne bo pomote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda, rad bi vidu da je tko...rossi je premišljeno šparu zadnjo potezo do zadnjega kroga, ko je celo dirko ponucu za to, da je naštudiru "napake" konkurenta, medtem ko stoner to opravi že v prvem krogu z njimi...

Baje da je rossi izjavil, da gre na zmago vseh dirk do konca 07' zadnjih dirk...to je njegov največji pokop za moje pojme...pa, da poudarim, VEM, DA IMA STONER NAJBOLJŠI PAKET ZA ZMAGOVANJE, TUD ROSSI JE IMELL "ALL INCLUSIVE" v svojih letih ampak temu je sedaj očitno konc, pa če vam je všeč ali ne...

itak ga bo opravičeval 1000 in en stavk, da je on oh in sploh in špric in sperma, tko, da....prebere si par dejstev o stonerju....(še enkrat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo videti enakovreden motor enakovredne gume.

Eni pravite da je Stoner ne vem kakšen voznik, ko je pa imel Rossi vse najboljše je bil pa Rossi pilota :)

Sicer pa ne podgrevam, svetloplavi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo videti enakovreden motor enakovredne gume.

Eni pravite da je Stoner ne vem kakšen voznik, ko je pa imel Rossi vse najboljše je bil pa Rossi pilota :)

Sicer pa ne podgrevam, svetloplavi :worship:

Rossi ni nkol meu vse najboljše... pa je vseeno zmagoval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi najboljši material ne pride sam do cilja ...

Osebno pa navijam za Johana - Janeza, ker mi je od vseh dirkačev najbolj všeč njegova osebnost in stil vožnje.

V glavnem so pa vsi najboljši, ker se vse dogaja na meji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ni nkol meu vse najboljše... pa je vseeno zmagoval :)

Res je, z izjemo leta 2002. Drgač pa tud k je mel Hondo(ki je bla takrat najboljša), je melo tud še dost drugih dobrih voznikov Honde, sicer ne tovarniške ampak so ble tud zelo dobre. Bil je pa prvak tud na Yamahi, čeprou ni bla najboljša. Danes je Yamaha pa eden najslabših motorjev, če ne najslabši(skupaj v paketu z gumami). Če Edwards ne more naprej od desetega mesta, pa res ni nevemkakšen voznik, sam da se kosa z Westom je pa precej nizko...

Za Stonerja bi blo pa zanimivo videt če bi bil na Yamahi. Zdej nemorm nč reč kolk je dober. Nemorš pa seštet sekunde prednosti

pa reč ta je pa najboljši k še noben ni za pol kroga zmagou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ni nkol meu vse najboljše... pa je vseeno zmagoval :)

rossi je meu k je biu na hondi skoz najbolš materjal...

2002 pa sploh ker ostali razn ukawa k je biu itak kr en so mel pa še 500cc honde

pa tut 2003 je meu itak najbolšo hondo... pa tut če so ble ostale honde enak dobre so ble pol vse najbolše in je bla tut rossijeva najbolša :D

yamaha je bla pa itak skoz slabša... kar je biaggi nevem kolkrat povedu :P :P :P

pa še zmeri čakam na jabolčni sok :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da maš kr prow. Stoner precej spominja na Šumija v časih ko je bil Ferrari po sekundo na krog hitrejši. Rossi ni nikol zmagoval na tak način. Dostkrat je blo vse narjeno v zadnjem krogu s kakšnim norim manevrom ko si mislu da bo šlo use na tla pa u pesek. Tisto je bla vožnja na limitu, ne pa to zdej k vozi Casey spredi k po tračncah pa odšteva kroge do konca... Sej Casey je tud dober, da ne bo pomote.

kot prvo, sem Rossijev fan.

Vendar pa menim, da Casey ni le fante z bistveno boljšim motorjem, kot vsi ostali. Bi ga pa prej primerjal z Prostom, kot Šumijem. Dec dejansko ne dela napak. Vse zvozi kot profesor.

Zato pa tudi na lestvici nimamo Ducatija 1 in 2.

Vseeno pa držim pesti za boljši Yamaha paket naslednjo sezono, pa upam še na kakšno dobro predstavo dohtrja to leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo, sem Rossijev fan.

Vendar pa menim, da Casey ni le fante z bistveno boljšim motorjem, kot vsi ostali. Bi ga pa prej primerjal z Prostom, kot Šumijem. Dec dejansko ne dela napak. Vse zvozi kot profesor.

Zato pa tudi na lestvici nimamo Ducatija 1 in 2.

Vseeno pa držim pesti za boljši Yamaha paket naslednjo sezono, pa upam še na kakšno dobro predstavo dohtrja to leto.

Realno in fair! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje po sami kvaliteti voznikov nista Stoner pa Rossi nevem kako daleč

res pa je da letos pač Rossi mora vozit vedno na max če hoče rezultat, Stoner

pa ima lahko vedno kak procent rezerve in tudi zato verjetno ne dela tolko

napak kot drugi... je pa itaq super voznik, ker dugače mu tud motor nebi pomagal... :worship:

LP vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje po sami kvaliteti voznikov nista Stoner pa Rossi nevem kako daleč

res pa je da letos pač Rossi mora vozit vedno na max če hoče rezultat, Stoner

pa ima lahko vedno kak procent rezerve in tudi zato verjetno ne dela tolko

napak kot drugi... je pa itaq super voznik, ker dugače mu tud motor nebi pomagal... :worship:

LP vsem...

Točno tak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ne navijac Rossija ne Stonerja.

Rossi je odlicen voznik prav tako pa Stoner. Stoner je v preteklosti velikokrat pucal tla ko je prletu tja. In pomoje je s temu pogruntal do kolko lahko stiska motor in sebe.

Bo pa seveda zanimivo naslednje leto ko pride Lorenzo kateri je za moje pojme voznik, ki gas do daske pa bom vidu al rata al ne.

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi navijač Rossija in mu želim še kako zmago do konca.... ampak vseeno priznam, da je mali Stoner en veliki frajer.... Čisto možno, da je že ducati lani imel dober motor (samo ga je Capirex samo parkrat znal izkoristiti) Po drugi strani mi pa gre Stoner že pošteno na živce(pa ne po njegovi krivdi :)), ker zmaguje s tako prednostjo, da uničuje zanimive nedelje :)

Debate na temo, kdo je kao res najboljši pa je izumlanje tople vode.... ker nikoli nimajo vsi istega materijala (tudi Doohan je imel naj motor 5 let) pa zaradi tega njegovi naslovi niso manj vredni (je pa res, da je tudi on delal nezanimive dirke :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi navijač Rossija in mu želim še...... Po drugi strani mi pa gre Stoner že pošteno na živce(pa ne po njegovi krivdi :)), ker zmaguje s tako prednostjo, da uničuje zanimive nedelje :)

Tale motorizem je svina, a? Se strinjaš?

Prov maš. Nedelja je na vsakih sedem dni, pa še to ti zjebe Stoner... :P :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!