Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Brez prenosa kvalifikacij @ Eurosport :BUA:

Sramota, dopoldan je bil pa posnetek FP2, da mal u rit zlezejo da ne bo kdo preveč jezn... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez prenosa kvalifikacij @ Eurosport :BUA:

Ja njim se je zdela bl pomenbna finalna tekma ženskega svetovnega prvenstva v nogometu :headbang:

Vsa sreča za internet, pa live timing :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist fredi da se je. Malce je pretrgal monotonijo ... Ampak verjetno bo jutri na dirki vse po starem. Zmagal bo najboljši v tem trenutku ... Lahko pa bi enkrat za spremembo presenetil tudi moj favorit, ampak zgleda, da se je bolj varno vozit na sigurno tam med tretim in šestim mestom ... :D Alora Suzuki, kaj mu nisi dal kakšnih pametnih nasvetov medtem ko je tekal za tabo na Češkem, da si se ga končno usmilil in se mu dovolil slikati s tabo ... .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ene ful ful zanimive kwalifikacije...

zadne cajte so kwalifikacije res za pogledat.. še bol k dirka k je dost dolgočasna

drgač pa k je vozu rossi je naredu res full dobr krog tk da me je že kr skrbel...

pol k je vozu casey sm sam gledu k res na vsakmu ovinku čist do konca robnika... drsi v vse smeri z vsmi gumami prou najhuj... sam zadn ovink se mi ni zdeu lih idealn

pol je pa hayden... je pa še bol vse drsel še posebi zadna guma... pa lih u zadmnu ovinku al pa tm nek je prdobu prot stonerju... ampak mu bl prvošm k pa caseyu... k po vsej smoli k jo je letos meu je lepo da mu kej tut rata...

tamada pa guintoli pa tut še posebi tamada :D

sam ka k bosta ju3 vozila pou dirke med 10 pol pa bodo gume šle pa bosta spet 12 13... :/

ka so pa pr suzukiju delal pa tut nevem.. sam pomojm da jima lahk rata dobr štartat pa da bosta pol šibala... k pomojm majo nastavitve za dirko kr uredu....

pomoje pa da ju3 bo zlo zanimiu.. če nau tko k u misanu ko so 3kandidati za stopničke že po parih krogih šli...

upam da zmaga stoner čeprou tut haydnu bi prvošu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še tole me zanima...

kao da ma ducati najbolši paket pa vse skupi...

dobr zaka so pa pol usi ducatiji čist na repu?

razn stoner pr vrhu?

men se zdi da ducati sploh ni nč najbolši...

pa tut že zanč v misanu je blo podobn.. čeprou so se pol na dirki mau popravl...

prouzaprou... sj sta za ducatiji sam west pa depuniet k je padu.. pa itak še roberts...

al so ostali res tolk zlo zanč al pa je stoner tak car... sam pomoje da je kr drugo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Lahko pa bi enkrat za spremembo presenetil tudi moj favorit, ampak zgleda, da se je bolj varno vozit na sigurno tam med tretim in šestim mestom ... :D Alora Suzuki, kaj mu nisi dal kakšnih pametnih nasvetov medtem ko je tekal za tabo na Češkem, da si se ga končno usmilil in se mu dovolil slikati s tabo ... .) .) .)

Hja, sej sem mu jih dal, samo zgleda jih Kobilček špara za nove delodajalce... u bistvu prav grdo od njega!! vseeno držim pesti in upam da bodo Svetloplavi danes čisto spredaj :OK: čeprav po kvalifikacijah ne zgleda glih tko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn, spet dirkajo kot je treba!!

Lepa dirka, škoda k je Nicky zajebal na štaru pol pa se gume sf...al.

Je pa popravu rekord piste :naughty:

Čestitke Rossiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOO..... končno spet zanimiva dirka :naughty: Norci :worship:

točno tako NICE 1 :worship: :worship: :worship: 46VR 4 ever :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zdej k ma Michelin nove gume pa Stoner ni več tak suprdupr idealen voznik ki brez napake od štarta do cilja povečuje prednost(sej je dobr, ne me pol preveč špotat)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist fredi da se je. Malce je pretrgal monotonijo ... Ampak verjetno bo jutri na dirki vse po starem. Zmagal bo najboljši v tem trenutku ... Lahko pa bi enkrat za spremembo presenetil tudi moj favorit, ampak zgleda, da se je bolj varno vozit na sigurno tam med tretim in šestim mestom ... :D Alora Suzuki, kaj mu nisi dal kakšnih pametnih nasvetov medtem ko je tekal za tabo na Češkem, da si se ga končno usmilil in se mu dovolil slikati s tabo ... .) .) .)

pa je zmagal najboljši v tem trenutku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!