Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

ne bomo pogreval spet te teme.. pač je biu Hayden najbolši v pretekli sezoni.. bil je najbolj konstanten, s tem je dobil največ pik in osvojil naslov svetovnega prvaka. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ga spomnem ja :D še iz časov, ko sem biw še 'mali' :blush: in sem še gledal F1@Senna

Me tedaj nikdar ni pritegnilo, da bi gledal motociklizem - morda je biw kriv on :hmm: .)

Tudi jaz se ga spomnim. In vedno ko sem videl moto gp na tv, sem si rekel kera beda, to je en sam dolgčas. In pepričan sem da je v 90% za tako takratnje mišljenje kriv prav dolgočasen komentator, pri katerem ne veš ali komentira moto gp dirko ali drži mašo v cerkvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NA POP TV IŠČEMO ŠPORTNE NOVINARJE

Športni program POP TV bo od spomladi naprej z elitnimi motocilklističnimi dirkami MOTO GP vsebinsko še bogatejši. Nove vsebine pa zahtevajo nove sodelavce, ki bodo sooblikovali program formule ena, MOTO GP in oddajo Športna scena.

Študiraš novinarstvo, imaš novinarske izkušnje ali si poznavalec oziroma ljubitelj dogajanja v dirkaškem svetu formule ena in Moto GP?

Te zanimata hitrost in adrenalin?

Želiš deliti svoje delovno mesto z največjimi dirkaškimi zvezdniki na dveh in štirih kolesih?

Vir: http://24ur.com/bin/corp/zaposlitev.html

Stari, ej! Sanjska služba! Škoda, da še študiram... Upam, da se bo našel kakšen pameten človek, morda tudi kdo iz motosveta? Če gre kdo od vas, mi nej zrihta potem kakšno VIP vstopnico za dirko! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nimam pa nč proti,da bo MOTO GP na POP-TVju. :BUA:

po mojem je prow zakon,da bojo prenašal tudi dirke moto gp-ja.

kdo bo komentator in kakšen bo :fredy: ,, bomo pa še vidli!!!!!!upajmo na najboljše!!! :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa ubistvu niti ni wazno na katerem nasem kanalu bo prenos Moto GP-ja in kdo bo komentiral, wazno je to, da prenos bo, kot je bil ze vcasih in to pomeni da se je zanimanje za motošport powecalo kar je welik plus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo, pa bodo motorji spet zapeli. Datumi zimskih testiranj:

January 22, 2007 - January 24, 2007: Sepang test.

January 30, 2007 - February 1, 2007: Phillip Island test.

February 5, 2007 - February 7, 2007: Sepang test.

February 13, 2007 - February 15, 2007: Qatar test.

February 23, 2007 - February 25, 2007: IRTA Jerez test.

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos GP na POP TV?!? :eek: :OK:

tell us something we don't know :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko gledam testiranja do sedaj, bolj nikjer ne vidim kawasakija???? :eek:

a niso testirali z ostalimi ali sem slep?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YO GUYS

na MCN so objavil da je bayliss na duactiju skor izenaču krog od motogp

a mi lohk en pove u čem je fora motogp če so znižal kubike, pa tut nevem zdej k je sama elektronka na motorju sploh ni več pomembn kok si dobr voznik

rosi jem zmagvou k zastavo dokler niso glupih elektronk za protizdsevanju in tko dale :BUA:

kaj sploh še voznik dela če sam motor use nardi gremo rajš igrce špilat bo bolj zanimiv

sucks man :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tut za formulo rekl da bi jih zdej že opice lahko vozile

potem pa so šli te zelo pametni možje le poskust pa so se kr namatral da so kej naredl da jih ni lih vrtil po progi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tut za formulo rekl da bi jih zdej že opice lahko vozile

potem pa so šli te zelo pametni možje le poskust pa so se kr namatral da so kej naredl da jih ni lih vrtil po progi

en izmed "pametnih" je biu tud Lauda k se je vrtu po progi..

upam pa d pr motorjih ne bojo pretiraval z elektronko :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sploh še voznik dela če sam motor use nardi gremo rajš igrce špilat bo bolj zanimiv

sucks man :headbang:

Hmnjaaaa, ... me zanima kdo od nas bi lahko to z vso kompletno elektroniko vozil, ko je tako enostavno?

(nerabimodogovrasamoretoričnovprašanjePRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

YO GUYS

na MCN so objavil da je bayliss na duactiju skor izenaču krog od motogp

a mi lohk en pove u čem je fora motogp če so znižal kubike, pa tut nevem zdej k je sama elektronka na motorju sploh ni več pomembn kok si dobr voznik

rosi jem zmagvou k zastavo dokler niso glupih elektronk za protizdsevanju in tko dale :BUA:

kaj sploh še voznik dela če sam motor use nardi gremo rajš igrce špilat bo bolj zanimiv

sucks man :headbang:

pa ti še en sam krog s tem motorjem ne bi znal odpelat, tak d ne nakladaj, ker ni nobene primerjave s kakršnim koli serijskim motorjem in motorjem MotoGP.

Na konferenci Rossi:

novinar vpraša: "Kaj je podobnega med Yamaho M1 in Yamaho r6 (rossi edition) - mišljeno kot lastnosti vožnje?"

:OK:

Rossi po dolgem razmisleku odgovori ....."hmmmmm dve kolesi in balanca" ter se prisrčno nasmehne. :kva2: :wub: :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YO GUYS

na MCN so objavil da je bayliss na duactiju skor izenaču krog od motogp

a mi lohk en pove u čem je fora motogp če so znižal kubike, pa tut nevem zdej k je sama elektronka na motorju sploh ni več pomembn kok si dobr voznik

rosi jem zmagvou k zastavo dokler niso glupih elektronk za protizdsevanju in tko dale :BUA:

kaj sploh še voznik dela če sam motor use nardi gremo rajš igrce špilat bo bolj zanimiv

sucks man :headbang:

Že kaj dela, če ga plačujejo v milijonih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[sarkasm]

nič ne dela, zato pa se gre na vsake toliko še mal z avtomobilčki igrat u druge peskovnike da mu ni ravno preveč dolgčas :fredy:

[/sarkasm]

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!