Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Menim in tudi srčno upam, da bo naslednja sezona veliko bolj zanimiva. Rossi in Pedrosa borbe so najboljše, dirkača, ki ustvarjata čudeže na motorju.

GO Rossi, GO Pedrosa.

Pedrosa ga je danes vsekakor pokazal v zadnjem ovinku pred ciljno ravnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda bo moral prvi Italjan v novejši dobi na Ducatiju zmagat Melandri...

Pri Rossiju to pusti grenak priokus, da ni šel na Dučeja. Vsekakor pa je še zmeraj hiter, tudi bori se do konca kot je to pokazal danes.

Stonerju pa vsa čast.Upam le da zmaga še kakšno letos.

A ni z dučejom že Capirex zmagu .) Ali si mislil na naslov prvaka?

Drugače pa zaslužen naslov letos za Stonerja. Preveč napak - vozniških kot taktičnih letos tako za Rossija kot za Yamaho...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim in tudi srčno upam, da bo naslednja sezona veliko bolj zanimiva. Rossi in Pedrosa borbe so najboljše, dirkača, ki ustvarjata čudeže na motorju.

GO Rossi, GO Pedrosa.

ja lepo te prosm ka je pa pedrosa že letos naredu.. a je zgleda kt da ma u estorilu kej šans prot rossiju... niti ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beh klincev dez. Ce ne bi padal bi ga casey dons spet fasal. Ja ja cestitke, sj je res odpeljal sezono tako kot treba. Sam skoda da so se pr yamahi tok pozn spomnl da bi blo pametno mal ustimat motor. Da ne govorim o michelinu :rolleyes:

Vec srece v naslednji vojni Vale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem skupaj zaslužena skupna zmaga za Stonerja, ki je prevladoval predvsem v prvem delu letošnjega tekmovanja, ko njegov motorin ni imel doraslega tekmeca med ostalimi japonci. Tudi sreča spremlja hrabre. :OK:

Vesel sem, da so več pokazali tudi pri Kawasakiju in Suzukiju. Za Hondo in Yamaho je stvar tako ali drugače skozi znana.

Razpravljati o tem, kdo je najboljši voznik in kdo ima večja jajca pa nima pomena. Isto velja za celotno mašinerijo. Rezultati povedo vse. :whistle: Ali pa tudi ne.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne navijam za Rossija, ampak zdej se mi pa že mal' smil'. :yes: :( :wacko:

Izgleda, da danes dirkanje ni več zabava... :nono: :hmm: :?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da če bi Rossi fural Ducatija, bi bil že bistveno prej znan svetovni prvak. Pomoje bi jih redno vse vozu za krog. :worship: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka, čestitke stoenerju za naslov, capirossiju za zamago, in rossiju za borbenost.

Sevede pa čestitke tud de punietu in eliasu, škoda mi je sam to ker ga guontoli ni prehitu pa tolk sm naviju zanjga.

Same bridgestonke , in en dunlop na 4. mestu, prvi z mišelinkam je bil šele hayden na 9. mestu, pedrosa je pa dobr ruknu, se je pol neki za ramo držu, upam da je vse o.k.

Tolk smole k jo je pa mel rossi letos, pa ne prvoščm nobenmu, no močno upam da je vso to smolo pokuru za 20 let vnaprej in

da bo naslednje leto bolje.Pa umam da se bo michelin mal zresnu pa boljše gume skup spravo, da bojo dirke saj zanimive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava rossija:

It’s a great pity for us how everything has turned out this weekend, because in the dry we were faster than Stoner and we could have had a good chance. The first problem today was the weather this morning, but actually we were able to find a good setting for the bike and when the race started we were quite hopeful. I got a bad start but on the drying track I had the fastest pace and I was able to make up five seconds to the leaders. After I passed Melandri I came into the box to change and maybe this was one lap too late, but our strategy was more or less okay because I was able to come back into the race with only Loris in front of me. We had an intermediate front tyre, a slick cut which is normal in these situations, but the bike was almost impossible for me to ride and turn and it felt like there was something seriously wrong. I came back in but my mechanics could see there was nothing wrong so I went straight out again, and by then it was too late; the race was over for me and the championship was gone. After four or five laps the tyre began to work better and I was able to keep going to the end, but without this problem it would have been possible for me to be on the podium or even to fight for the win with Loris. The conditions were very unfortunate. However this is racing and now we have three more races and we will do our best to find a way to win and end the season on a high note. I’m really sorry for my fans and for everyone in the team. Congratulations to Loris but especially to Casey on becoming world champion. I am very flattered that he made a dedication to me on his victory t-shirt, if someone else has to win then I am glad it’s one of my fans! He is a great rival and I hope that we can continue this rivalry into the future.”

vir: uradna stran yamahe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj mogoce bojo celo sam ene gume v naslednji sezoni... To je sicer dobr za tekmovanje, sam slabo za vse ostalo (razvoj v riti)...

zanimivo da med dominacijo michelina ni nihče tega predlagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da med dominacijo michelina ni nihče tega predlagal

Odvisno je od tega kdo zmaga,sedaj je to predlagal poraženec ki pa "nosi zlata jajca" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno se je italjansko-avstralska kombinacija izkazala za zmagovito ! čestitamo in pozdravljamo ! :worship:

to bodo kenguruju skakali na naslednji dirki ! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nebi west dobu kazni zarad prehitrga štarta bi llahk še zmagal ;)

maaah ne verjamem. men se zdi, de je pr tazelenih en kup ČEjev. ČE bi ostakl Nakano. Če nebi dobu kazni ČE jih nebi ovirali vsi na pisti..pol bi zmagali. Upam de bo drugo leto s Hopkinsom bolše. tud če. suzukijevo zmago je prvozu Vermullen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se zlo razveselu ker je Capirex končno zmagov letos :P fajn ga je blo vidt nasmejanga do ušes :D hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!