Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Lansko leto je bil dež če se ne motim. Ena zanimivejših dirk, sploh drift Melandrija v zadnjem ovinku proti cilju.

Tako da če bo letos spet dežna tekma bi blo kr fajn. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Gimpl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto je bil dež če se ne motim. Ena zanimivejših dirk, sploh drift Melandrija v zadnjem ovinku proti cilju.

Tako da če bo letos spet dežna tekma bi blo kr fajn. :rolleyes:

kr suhu nej bo :whistle: ..se mi zdi da je več drznih prehitevanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah letos tak ni kej preveč drznih prehitevanj ko se je treba bol linije držat.

ustou pa vem da nebom u nedelo...

to pa zato ker takintak sploh nebom šu spat... itak brezveze ko je že prej k up 3eh warm up

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto je bil dež če se ne motim. Ena zanimivejših dirk, sploh drift Melandrija v zadnjem ovinku proti cilju.

meni osebno še vedno najbolši posenetk sploh :) drift melandrija.. :) lepš nebi mogu spelat zadnjega ovnka!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno še vedno najbolši posenetk sploh :) drift melandrija.. :) lepš nebi mogu spelat zadnjega ovnka!! :D

a ti jst pokažem da bi ga lohk :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti jst pokažem da bi ga lohk :naughty: :naughty: :naughty:

na tistmu mestu tisti trenutek.. zelo težko :D

lahko pa probaš.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chris Vermeulen bo uporabil posebno poslikavo na svojem Rizla Suzukiju GSV-R na dirki za VN Australije, v čast pokojnemu svetovnemu prvaku Barryu Sheene. Barvna shema bo v stilu dvakratnega svetovnega prvaka v motoGP-ju, ko je le-ta vozil za ekipo Suzukija v '70 letih. Vermeulen, ki je osvojil svojo prvo motoGP zmago na dirki v deževnem LeManu to sezono, bo uporabil tudi zaščitno obleko v stilu legendarnega Barrya. Zaradi rakastega obolenja je Barry Sheene preminil leta 2003.

Chrisa, ki je lansko dirko v Australiji končal na drugem mestu, je ''odkril'' Barry Sheene, ki je pomagal Chrisu pri njegovi karieri in mu priskrbel sedež v ekipi Sanyo Honda v Britanskem Supersport prvenstvu.

Vermeulen je dejal: ''Zame je velika čast, da lahko vozim zadnjo generacijo Suzukijevega motoGP dirkalnika z motivom poslikave mojega junaka, Barry Sheena."

''Barry mi je zelo pomagal pri karieri, da sem postal uspešen, ko sem prispel v Anglijo in ga zelo pogešam. ''Na prireditvi »Goodwood Festival of Speed« sem vozil enega izmed njegovih grand prix motorjev, kar je bila zame posebna čast. Prav tako mi je v čast, da lahko na domači dirki nastopim v »njegovih« barvah."

Vir: MCN

post-5337-1192104166.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale yamahca abarth barvna shema je pa men ful lepa!

tudi men...če na hitr pogledaš me spominja na tisto yamaho iz valencie izpred 2 let :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!