Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Hola!

napeti dvoboji, lepa dirka :OK: naši se sicer niso posebej izkazali - sem upal da bo vsaj domorodec Krištof prislajdal precej višje... čestitke Ducatiju za dvojno zmago (sej odkar delajo 4-valjne motorje jim kr neki gre :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res lepa zmaga Caseya pred domačimi :worship:

Pedroso in Stonerja je kr pošteno zatreslo nekje na sredini "lap-ov", tudi Lorris je

pokazal, da še ni za ...... No Rossi-man je pa zame še zmeri car, da s tako

samokolnico konkurira vsem juncem pa lahko samo :worship:

P.S. Meni deluje kot, da je Rossi na kkšnm Tomosu in ne na Yamahi, vedno nekaj

štela/menjava niti po štaužnt testi ni tisto, še barvo je mogu menjat :evilgrin: Bi razumel, da je

junc! Samo koliko bi ga rad videl vsaj 1x na kkšnem Dučetu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj so pa pr yamahi dirkal s t starim motorjem(brez pneumatic valv :headbang: e)?

mogoče zato, ker tastar motor dela?? :hmm:

malce bolj resno: komentatorja sta rekla da to ni tastar motor, ampak neka mešanica med starim in novim...

pohvalil bi rad še ne samo Valetovo vožnjo, tudi noro hud design čelade!!! :eek:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj rečt kukr bravo DUCATI, oba sta dobra sam Crazy je pa .......... :worship:

Škoda za Valeta ker on bi še bolj popestril, če bi se lohk boril.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bullet from Bologna :worship: :worship: ! Bila je kar lepa dirka škoda mi je milo Nicky-a, ki se je do okvare dobro boril.

se pridružujem temu postu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Škoda za Valeta ker on bi še bolj popestril, če bi se lohk boril.. :whistle:

In kaj mu je preprečilo, da bi se boril? Če že za koga, je škoda za Nicky-ja, ker je motor spustil "dušo" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj mu je preprečilo, da bi se boril? Če že za koga, je škoda za Nicky-ja, ker je motor spustil "dušo" ...

Michelin? Yamaha? mogoče kar kombinaceija obojega. Čudi me, da so z motorjem naredili korak nazaj. očitno je nov stroj popoln nedonošenček, nesposoben preživeti dirko. Škoda. Upam da bodo konec sezone M1 2007 TAKOJ ZAGNALI MED KOSOVNE ODPADKE, in sestavili prvaka dostojen stroj. Fajn je blo videt vlakec prvakov. Stoner, Hayden Rpssi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michelin? Yamaha? mogoče kar kombinaceija obojega. Čudi me, da so z motorjem naredili korak nazaj. očitno je nov stroj popoln nedonošenček, nesposoben preživeti dirko. Škoda. Upam da bodo konec sezone M1 2007 TAKOJ ZAGNALI MED KOSOVNE ODPADKE, in sestavili prvaka dostojen stroj. Fajn je blo videt vlakec prvakov. Stoner, Hayden Rpssi.

Ja, ja, vedno je isto. Ko Rossi ne zmaga, je kriv motor, pa gume, pa galeb, ki je letel nad pisto. Ko pa zmaga je pa itak največji car, ker je zmagu z nekonkurenčnim motorjem, ki dobro, da sploh vžge. Če pa primerjaš Top Speed, pa mislim, da motor sploh ni bil slab, tudi v ovinkih je bil neverjetno hiter. Aja, to pa Rossi tak zna peljat ta "šrot", motor nima s tem nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, vedno je isto. Ko Rossi ne zmaga, je kriv motor, pa gume, pa galeb, ki je letel nad pisto. Ko pa zmaga je pa itak največji car, ker je zmagu z nekonkurenčnim motorjem, ki dobro, da sploh vžge. Če pa primerjaš Top Speed, pa mislim, da motor sploh ni bil slab, tudi v ovinkih je bil neverjetno hiter. Aja, to pa Rossi tak zna peljat ta "šrot", motor nima s tem nič.

čako čaki, jaz nism napisal de zato ni zmagal, ampak, da se zato ni mogel borit. če bi vse nekako štimalo, neverjamem, da bi Capirex kar peljal mimo. in odpeljal. tega nikoli ni znal. a zdej pa se je kar navadu al kako? z vsem repectom do supernonota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čako čaki, jaz nism napisal de zato ni zmagal, ampak, da se zato ni mogel borit. če bi vse nekako štimalo, neverjamem, da bi Capirex kar peljal mimo. in odpeljal. tega nikoli ni znal. a zdej pa se je kar navadu al kako? z vsem repectom do supernonota.

Capirex je znal in zna. Lansko leto je to še večkrat dokazal, kot letos, pa ne samo Rossiju. Sicer pa, z moje strani naj bo to dovolj, jaz sem samo povedal moje mnenje o tem (z vsem spoštovanjem do Rossija in ostalih mojstrov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capirex je znal in zna. Lansko leto je to še večkrat dokazal, kot letos, pa ne samo Rossiju. Sicer pa, z moje strani naj bo to dovolj, jaz sem samo povedal moje mnenje o tem (z vsem spoštovanjem do Rossija in ostalih mojstrov).

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capirex je znal in zna. Lansko leto je to še večkrat dokazal, kot letos, pa ne samo Rossiju. Sicer pa, z moje strani naj bo to dovolj, jaz sem samo povedal moje mnenje o tem (z vsem spoštovanjem do Rossija in ostalih mojstrov).

:grim se strinjam s fp-jem, saj ne, da bi biu posebej goreč privrženec Capirexa ampak komentarji o njegovih sposobnostih (nekaj postov višje) samo kažejo na to kolk ma folk pojma o dogajanju v GP. Najlažje je sodit na osnovi videnega na dirki , itak smo usi u iber strokovnjaki tule :whistle: Kolk je meni znano, je bil letos glavni problem Capirosija paket 800 ccm Duče+elektronika proti zdrsu, ki se je kot dirkač old school nikakor ne more navadit. No, da ne težim preveč...omenjena kombinacija, nastavljena za njegov stil vožnje bi porabila dovoljeno količino goriva 2-3 kroge pred koncem dirke :evilgrin: Šele v drugi polovici sezone je Ducatijevim tehnikom uspelo izboljšati porabo motorja do te mere, da so lahko nastavili elektroniko kot to ustreza Capirexovemu načinu vožnje. Po komentarjih strokovnjakov je prehod najmanj težav povzročal Stonerju in Pedrosai, ki sta bila na začetku sposobna novotarije izkoristiti najbolj.

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

na uho so mi prišle nepreverjene govorice, da naj bi z naslednjo sezono (2008) prepovedali vso dodatno elektroniko (za lažje speljevanje, proti zdrsu zadnjega kolesa, kontrola wheelija itd itd) v MotoGP motorčkih - ve kdo kaj več??

(meni se zdi ta novica tako čudovito, strašansko in čezvselepa, da se bojim da že zaradi tega ni res oz je le wishful thinking... :cry: )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

na uho so mi prišle nepreverjene govorice, da naj bi z naslednjo sezono (2008) prepovedali vso dodatno elektroniko (za lažje speljevanje, proti zdrsu zadnjega kolesa, kontrola wheelija itd itd) v MotoGP motorčkih - ve kdo kaj več??

(meni se zdi ta novica tako čudovito, strašansko in čezvselepa, da se bojim da že zaradi tega ni res oz je le wishful thinking... :cry: )

Če je to res, bomo v letu 2008 priče "zelo lepim highsiderjem", startom z wheelyji in še kakšen stunt vložek se bo našu. :)

P.S.: Pa Melandri in co. bojo delal še lepše drifte na izhodih iz ovinkov ...

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

na uho so mi prišle nepreverjene govorice, da naj bi z naslednjo sezono (2008) prepovedali vso dodatno elektroniko (za lažje speljevanje, proti zdrsu zadnjega kolesa, kontrola wheelija itd itd) v MotoGP motorčkih - ve kdo kaj več??

(meni se zdi ta novica tako čudovito, strašansko in čezvselepa, da se bojim da že zaradi tega ni res oz je le wishful thinking... :cry: )

mislm da je to prelepo da bi blo res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

na uho so mi prišle nepreverjene govorice, da naj bi z naslednjo sezono (2008) prepovedali vso dodatno elektroniko (za lažje speljevanje, proti zdrsu zadnjega kolesa, kontrola wheelija itd itd) v MotoGP motorčkih - ve kdo kaj več??

(meni se zdi ta novica tako čudovito, strašansko in čezvselepa, da se bojim da že zaradi tega ni res oz je le wishful thinking... :cry: )

o tem smo ravno včeraj govorili in bi to blo super če je res. naj vse to ven poberejo pa da vidimo kdo zna najboljše motor vozit. bojo pač motorji šibkejši (verjetno), cajti slabši in več napak ampak glavno da zmaga tisti ki najboljše obvlada motor, ne pa da se stari mački matrajo in da rookiji tepejo mačke zraven pa vesoljska elektronika vse dela.

naj jim vse poberejo da bodo še vedno motorji in da se nebo F1 zgodila! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem smo ravno včeraj govorili in bi to blo super če je res. naj vse to ven poberejo pa da vidimo kdo zna najboljše motor vozit. bojo pač motorji šibkejši (verjetno), cajti slabši in več napak ampak glavno da zmaga tisti ki najboljše obvlada motor, ne pa da se stari mački matrajo in da rookiji tepejo mačke zraven pa vesoljska elektronika vse dela.

naj jim vse poberejo da bodo še vedno motorji in da se nebo F1 zgodila! :yea1:

amen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem smo ravno včeraj govorili in bi to blo super če je res. naj vse to ven poberejo pa da vidimo kdo zna najboljše motor vozit. bojo pač motorji šibkejši (verjetno), cajti slabši in več napak ampak glavno da zmaga tisti ki najboljše obvlada motor, ne pa da se stari mački matrajo in da rookiji tepejo mačke zraven pa vesoljska elektronika vse dela.

naj jim vse poberejo da bodo še vedno motorji in da se nebo F1 zgodila! :yea1:

Prelepo je slišat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem smo ravno včeraj govorili in bi to blo super če je res. naj vse to ven poberejo pa da vidimo kdo zna najboljše motor vozit. bojo pač motorji šibkejši (verjetno), cajti slabši in več napak ampak glavno da zmaga tisti ki najboljše obvlada motor, ne pa da se stari mački matrajo in da rookiji tepejo mačke zraven pa vesoljska elektronika vse dela.

naj jim vse poberejo da bodo še vedno motorji in da se nebo F1 zgodila! :yea1:

:worship: :worship: :worship:

http://images.motogp.com/multimedia2/605/605225.pdf

hum... še 2 dirki... zna bit zanimivo :P

go casey ;)

Goooo Vale! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... naj vse to ven poberejo pa da vidimo kdo zna najboljše motor vozit. bojo pač motorji šibkejši (verjetno), cajti slabši in več napak ampak glavno da zmaga tisti ki najboljše obvlada motor, ne pa da se stari mački matrajo in da rookiji tepejo mačke zraven pa vesoljska elektronika vse dela.

naj jim vse poberejo da bodo še vedno motorji in da se nebo F1 zgodila! :yea1:

točno tako, stari :yes: dirke naj ostanejo zanimive, naj se vidi kdo res obvlada, in naj se odvijajo med dirkači, ne proizvajalaci elektronike - koga bodo še zanimale motodirke, če jih bo vozil Hondin Asimo?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!