Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

ma ja. aja kaj je dosegel rossi ne bo noben od teh ki prihajajo na sceno. tako da. aja pač ve se ducati je bil hitrejši . stoner pa ne bo nikoli najboljsi drajver. tak da........ max pa lepo da se nam bos vrnil bomo vsaj gledali malo dvoboje pravih dencev

je najbolši. in to je dokazal letos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk lahk kej tacga sploh rečeš...

kdo ti garantira da nebo noben tolk dosegu kolkr je rossi...

kdo je reku da stoner nebo nikol najbolši?

pa rossija vsi gledate kot boga ostale pa k navadne smrtnike.... in noben nima možnosti da bi biu bolši od rossija zato ker rossi je nadnaravn ostali pa niso... in pol bobr al svizc a žirafa al karkol je že uno zavije čokolado u folijo...

tut rossi je konckoncou sam člouk in takih je na svetu na miljarde in čist realne možnosti so da bo 1x pršu en k bo še bolši od njega... in po mojem mnenju je že pršu... po tvojem pa kot kaže še ne... kdo misl prou bo pa cajt pokazu...

Bravo !

Nekaj podobnega sem že sam kakih 100 strani nazaj napisal. Večina Rossi fanov pač ne more sprejet da ni več najboljši in da so tudi drugi lahko hitrejši.

Bo pa verjetno drugo leto zelo zanimivo zaradi prihoda Lorenzota ki bo na mišelinkah ... in pa Rossi na Bridgestonkah. Verjetno bodo zanimivi vsaj njuni dvoboji, ker po mojem

bo favorit še naprej Stoner. Pa Max bi zagotovo sceno GP naredil zanimivejšo, čeprav je že v letih.

Aja , Melandri pa verjetno ni pravi šampion ker podobno kot Doviciozo če sam ne pade ,ga pa drugi poderejo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh fantje k bi vi vedla kok me nasmejete vsakič k berem tole temo :lol:

Upam da mi po temle postu ne bo noben glave odgriznu, ampak bom tvegala.

Moje mnenje o letošnji sezoni je namreč naslednje: že z aviona se vid da sem Valetov fan, ampak je pač dejstvo da letos paket Vale-Yamaha-Michelin ni bil konkurenčen za zmago v prvenstvu. KC je super voznik, tuki ni nobene dileme in svaka mu čast za osvojeno prvenstvo :worship:

Kar se pa tiče vseh ugibanj kaj bi bilo če bi bilo...škoda energije!

Upam da se strinjamo da je letos Yamaha v ku*cu in kapo dol Valetu da je kljub vsem težavam na 2. mestu-to mu morate priznat tud najbolj zagrizeni nasprotniki.

Dejstvo je tud da je trenutno v celi četici udeležencev motogp Vale tisti, k se lahko pohvali z največ doseženega, seveda tudi na račun tega da tekmuje že 11 let.Zato se mi zdi popolnoma brez veze se tuki na mrtvo kregat a je boljši KC al Vale (če govorimo samo o njiju)-to bomo lahko presodil ko bo KC tok časa dirku kot Rossi in nč prej.

Tako da živčke na hladno, vsak naj navija za svojga, najboljši letos je pa itak že zmagu.

Pa lep večer vsem skupaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh fantje k bi vi vedla kok me nasmejete vsakič k berem tole temo :lol:

Upam da mi po temle postu ne bo noben glave odgriznu, ampak bom tvegala.

Moje mnenje o letošnji sezoni je namreč naslednje: že z aviona se vid da sem Valetov fan, ampak je pač dejstvo da letos paket Vale-Yamaha-Michelin ni bil konkurenčen za zmago v prvenstvu. KC je super voznik, tuki ni nobene dileme in svaka mu čast za osvojeno prvenstvo :worship:

Kar se pa tiče vseh ugibanj kaj bi bilo če bi bilo...škoda energije!

Upam da se strinjamo da je letos Yamaha v ku*cu in kapo dol Valetu da je kljub vsem težavam na 2. mestu-to mu morate priznat tud najbolj zagrizeni nasprotniki.

Dejstvo je tud da je trenutno v celi četici udeležencev motogp Vale tisti, k se lahko pohvali z največ doseženega, seveda tudi na račun tega da tekmuje že 11 let.Zato se mi zdi popolnoma brez veze se tuki na mrtvo kregat a je boljši KC al Vale (če govorimo samo o njiju)-to bomo lahko presodil ko bo KC tok časa dirku kot Rossi in nč prej.

Tako da živčke na hladno, vsak naj navija za svojga, najboljši letos je pa itak že zmagu.

Pa lep večer vsem skupaj :winkiss:

vsaj nekdo ki je pri pamet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, če bi Stoner pa Rossi že od začetka sezone imela

zamenjana motorja, ne bi bil rezultat kaj dosti drugačen.

Rossi ni več to kar je bil. :zzz:

Dobro se še spomnim, kako je vozu na začetku kariere v 125 klasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Max bi zagotovo sceno GP naredil zanimivejšo, čeprav je že v letih

:yea1: :whistle:

Oh fantje k bi vi vedla kok me nasmejete vsakič k berem tole temo :lol:

KC je super voznik, tuki ni nobene dileme in svaka mu čast za osvojeno prvenstvo :worship:

Kar se pa tiče vseh ugibanj kaj bi bilo če bi bilo...škoda energije!

Tako da živčke na hladno, vsak naj navija za svojga, najboljši letos je pa itak že zmagu.

Pa lep večer vsem skupaj :winkiss:

res je :)

:yea1:

tudi to je res

:OK:

enako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro se še spomnim, kako je vozu na začetku kariere v 125 klasi.

jaz se pa živo spomnim njegovega zadnjega kroga na skoraj vsaki dirki.. ko je še kar počez čez bankino :D je kr mal skoču :whistle: njegovi zadnji krogi so bili divji :rolleyes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se pa živo spomnim njegovega zadnjega kroga na skoraj vsaki dirki.. ko je še kar počez čez bankino :D je kr mal skoču :whistle: njegovi zadnji krogi so bili divji :rolleyes: :worship:

zdej pa glih tko govorite kt da je konc z njim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa glih tko govorite kt da je konc z njim :hmm:

ne da je konec. ampak se je pa mal spremenil, to se pa tko al tko vsak :)

v 125ccm je biu velik bl neumn pa brezglav :D ampak vozu je pa dobr! :worship: :D zdj pa tut dobr voz.. ampak je nekoliko manj konkurenčn kot včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj enostavno vsi rossijevi fani ne morete sprejet da "doktor" ne more več tako na lahko razturavat vse kot je včasih. nima več najboljšega paketa (motor+gume) in ne več najlažjih nasprotnikov. daleč od tega da bi karkoli rekel proti rossiju in njegovem znanju, za mene j še vedno najboljši (največji talent+največ izkušenj) voznik v GP-ju AMPAK prej je zmagoval ker je imel najboljši paket ali ker so vsi njegovi nasprotniki postali živčni že ko so ga vidli in so delali napake (sete sindrom).

lani je nabasal na haydna, ki ni dosti zmagoval je pa imel malo boljši paket in konstantno dobival pike, letos pa na stonerja ki je imel malo boljši paket in je bil neverjetno miren in se ni pustil znervirat.

vsi ki pluvate po stonerju - koliko napak pa je letos naredil stoner? vale se mu je lahko celo dirko vozil na avspuhu pa s ni pustil zmest in ubrisat! to pa so po moje kvalitete šampijona in si zasluži zmago.

vse tistim ki pa jokajo "ČE bi rossi" pa "kaj pa če rossi nebi...." itd. KAJ PA ČE BI ROSSI VOZIL V ČASU DOOHANA ALI AGOSTINIJA ALI........???

sami ČE-ji! mislim da bo rossi še osvojil kak naslov, se pa bo mogel pri poplavi novih talentov maksimalno potrudit, ti novi mladci pred njim nimajo več straha in ne bodo kar sami v pesek zbežali če ga zagledajo za sabo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy,podpis :worship: ...Po mojem mnenju Stonerja, Pedroso in ostale novince rešuje tud mal elektronika in upam, da bodo sprejel tist, da se omeji uporaba elektronike potem se naj pa pokaže kdo ma izkušnje in talent :) ...Upam, da bo Rossi osvojil še kakšen naslov in, da se odloči za taprave gume v naslednji sezoni pa seveda, da Yamaho dokonca dodelajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vsi NE Rossi fani ne morate sprejeti določenih dejstev.

1. Da Rossi je še vedno najboljši vodznik in ne samo to on je že sedaj legenda kot so bili Agostini, Rainey, Schwantz,...

2. Rossi žal letos z tako slabim materjalom kot ga je imel ni moral narediti čudeža.

3. Na dirkah ko Rossi ni bil konkurenčen (predvsem zaradi gum) smo gledali zelooo dolgočasne dirke - še salbše kot F1.

Ne rečem da Stoner ni dober voznik. Samo ne morete trditi da se je pač od lanskega leta koje bil vedno v pesku pa do letošnjega ko je bil skoraj vedno najboljši tako izbolšal da je postal naslednjik Rossita.

Konkurenti Stonerju bi lahko v letošnji sezoni bili Rossi, Melandri ter Pedrosa samo kaj ko Rossi in Pedrosa z tako zgrešenima motorjema ter v večini dirk nekonkurenčnimi gumami nista pač upala nič storiti in ubogi Melandri pa klub dobrim gumam je ime tako nekonkurenčen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ne rečem da Stoner ni dober voznik. Samo ne morete trditi da se je pač od lanskega leta koje bil vedno v pesku pa do letošnjega ko je bil skoraj vedno najboljši tako izbolšal da je postal naslednjik Rossita."

Morda pa so Caseyu starši asfaltirali peskovnik,da se ne bi preveč igral v pesku....

Popravljeno . Popravil action man 62
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj vsi NE Rossi fani ne morate sprejeti določenih dejstev.

...

Ne vem zakaj ti, kot izredno zagret Rossi-jevec ne moreš sprejet dejstva, da je še kdo drug lahko ravno tako dober (da ne rečem boljši) kot tvoj idol. Pustimo Stonerju čas, da odvozi 11 sezon, pa se bo vse videlo. Če se dotaknem samo včerajšnje dirke, če bi poslušal, ko se je Mamola pogovarjal z njim, bi slišal, da se ni čisto nič pritoževal nad motorjem in gumami, saj naj bi vse delovalo tako kot bi moralo. Jebi ga, človek je pač slabo štartal in tega ni mogel nadoknaditi do konca dirke, ker so bili ostali tudi zelo hitri.

In ja, včeraj sem poslušal komentatorja na Eurosport-u in se mi je zelo "za mal zdelo", ko sem slišal tole (bom poskusil čimbolj pravilno citirat):

"... You will give Rossi your tyres (Tu sta mislila na B ) or we (FIM) will make single tyre rule ..." A ostali pa naj se še naprej je..jo s slabšimi gumami (če lahko za Michelin to rečemo). Toliko o enakopravnosti, to samo potrjuje dejstvo, da tudi Rossi ni vsemogočen.

Tako, zdaj pa res zaključujem z moje strani debato o tem kdo je boljši voznik in se bom v prihodnje zelo potrudil čimbolj objektivno pokomentirat dirko samo s čimveč neizpodbitnimi dejstvi in brez raznih če-jev.

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem da Stoner ni dober voznik. Samo ne morete trditi da se je pač od lanskega leta koje bil vedno v pesku pa do letošnjega ko je bil skoraj vedno najboljši tako izbolšal da je postal naslednjik Rossita.

pa primeraj njegovo lansko Carrerino ( Safilo) Hondo in letošnji tovarniški Ducati ! :whistle:

pa še "v bajti" je hitrejši od Capirosija ! Dundee Stoner Crocodile ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ne rečem da Stoner ni dober voznik. Samo ne morete trditi da se je pač od lanskega leta koje bil vedno v pesku pa do letošnjega ko je bil skoraj vedno najboljši tako izbolšal da je postal naslednjik Rossita."

Morda pa so Caseyu starši asfaltirali peskovnik,da se ne bi preveč igral v pesku....

ja mogoč je pa meu casey lansklet mal slabši motor predvsem pa slab oprijem pa je zato mal večkrat padu... ker itak ni takrat padu ko je biu 6 al pa 7 ampak takrat ko je biu z vodilnimi....

pa da nau kdo reku da je bla lansklet honda pač najbolša pa je casey meu tut najbolšo....

tut letos je repsolka vsaj tolk dobra k ducati če ne clo bolša(sam nimajo tapravih gum) pa checa niti prbližno nima dobrga motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

"... You will give Rossi your tyres (Tu sta mislila na B ) or we (FIM) will make single tyre rule ..."

Hola mojster,

samo popravek, "we" je v tem primeru Dorna, ne FIM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so vsi njegovi nasprotniki postali živčni že ko so ga vidli in so delali napake (sete sindrom).

sj ne rečem da sete velikrat ni riu po pesku.. hehe še prevečkrat...

sam sigurno ne zato ker se je rossija vstrašu.. je blo velik bojev rossi vs sete v zadnjem krogu(zame najlepši tist 2003 v nemčiji ko je sete prehitu rossija v zadnjem ovinku) pa ni sete nikol padu.. še rossi je naredu v tisih krogih več napak ko sete... je blo pa res da je vozu yamaho k je bla slabša...

sete je u bistvu preveč padu sam v sezoni 2005 to je blo pa bol ko ne zarad tistga v jerezu 2005 pa še pol na nslednji dirki je padu pol k je vodu pol je biu pa itak čist daun od vsega hudga....

skratka zlo pogrešam boje kot so bli včasih rossi vs sete v zandjem krogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenec na MotoGP motociklu!

Boštjan Skubic bo imel priložnost preizkusiti tovarniški Suzuki GSV 800 R.

24ur.com

svaka mu čast, ta pa je as :worship: upam da ga nau zlamu in da se bo dobr znajdu s to zverino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenec na MotoGP motociklu!

Boštjan Skubic bo imel priložnost preizkusiti tovarniški Suzuki GSV 800 R.

24ur.com

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!