Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

aham, se strinjam..ko je meu rossi meterial na nekaterih dirkah uredu mu stoner niti blizu ni pršu!

stoner more met očitno vedno najbolši material da sploh lahka zmaga!! :wacko: :zzz: :lol:

No pa si preber zgoraj SVOJE besede.

Citat: "ko je meu rossi meterial na nekaterih dirkah uredu mu stoner niti blizu ni pršu!"

Citat: "stoner more met očitno vedno najbolši material da sploh lahka zmaga!! " ---------> OČITNO TUDI ROSSI

Dej no, pr 15. letih mislš, da si najbl brihtna tle gor al kaj. Kot sem ti že enkat prej napisu: mal prvo preber sploh, kaj pišeš in kaj takoj zatem komentiraš.

Pejt na Ducatija pa zmagej, če mislš da je Stoner zmagoval zarad materjala pa Ducatija jaoooo. Pol bo tut teb ratalo očitno, sej Stoner je itaq nula, ko ma pa tko dober moped.

Najbrž si spregledal besedico na koncu Lucifugejevega sestavka. Pod pogojem, da razumeš njen pomen, seveda. :)

Ja sarcasm. Zbadanje. Sem opazu ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, juter ob 16.00 bo Skuba zapelu po pisti v Valenciji GP Suzuki mašino.

Da to ni kr neki pove novica, sa prvi pele Kewin Schwantz, za njim naš Skuba in za Skubatom Randy Mamola.

PS: sam da ga naš adut ne porine u pejsek, ker ma Randy pol fraj popoldne....mu je pa Rossi menda reku, da naj kr prtiska in naj ne špara..pa tole ni fotomontaža za une k bojo spet mel velik za povedat!!!!!

post-1102-1194207696_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brera je bl za ženske, kot pa M3 :D

M3 bolj ženskam paše :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw. držte pesti za Managerja :P :blush:

bomo bomo :P

in kk kj kaže?

kašna j vrjetnost d ubdržiš prednost?

gou jani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa si preber zgoraj SVOJE besede.

Citat: "ko je meu rossi meterial na nekaterih dirkah uredu mu stoner niti blizu ni pršu!"

Citat: "stoner more met očitno vedno najbolši material da sploh lahka zmaga!! " ---------> OČITNO TUDI ROSSI

Dej no, pr 15. letih mislš, da si najbl brihtna tle gor al kaj. Kot sem ti že enkat prej napisu: mal prvo preber sploh, kaj pišeš in kaj takoj zatem komentiraš.

Pejt na Ducatija pa zmagej, če mislš da je Stoner zmagoval zarad materjala pa Ducatija jaoooo. Pol bo tut teb ratalo očitno, sej Stoner je itaq nula, ko ma pa tko dober moped.

Ja sarcasm. Zbadanje. Sem opazu ja.

škoda besed ti rečem :) js sm že obupou :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, juter ob 16.00 bo Skuba zapelu po pisti v Valenciji GP Suzuki mašino.

Da to ni kr neki pove novica, sa prvi pele Kewin Schwantz, za njim naš Skuba in za Skubatom Randy Mamola.

PS: sam da ga naš adut ne porine u pejsek, ker ma Randy pol fraj popoldne....mu je pa Rossi menda reku, da naj kr prtiska in naj ne špara..pa tole ni fotomontaža za une k bojo spet mel velik za povedat!!!!!

No upejmo da bodo kakšne fotke da vidmo našga na GP mašinci :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati so pravkar not - razlike so ostale enake, saj smo očitno prvi trije zabeležili isti rezultat :D B)

Hvala za podporo :) I'd just like to say thank you my team and sponsors :P

Hvala, Suzuki in pozdrav Gorghu, ki je kriv za tole back from the GP500 days :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati so pravkar not - razlike so ostale enake, saj smo očitno prvi trije zabeležili isti rezultat :D B)

In nagrada je............?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nagrada je............?

kolkr jst vem je čelada od enga voznika iz motoGP, pomojm da od tistga kukr si ga izbereš ko se včlanš...

a mam prou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa si preber zgoraj SVOJE besede.

Citat: "ko je meu rossi meterial na nekaterih dirkah uredu mu stoner niti blizu ni pršu!"

Citat: "stoner more met očitno vedno najbolši material da sploh lahka zmaga!! " ---------> OČITNO TUDI ROSSI

Dej no, pr 15. letih mislš, da si najbl brihtna tle gor al kaj. Kot sem ti že enkat prej napisu: mal prvo preber sploh, kaj pišeš in kaj takoj zatem komentiraš.

Pejt na Ducatija pa zmagej, če mislš da je Stoner zmagoval zarad materjala pa Ducatija jaoooo. Pol bo tut teb ratalo očitno, sej Stoner je itaq nula, ko ma pa tko dober moped.

Ja sarcasm. Zbadanje. Sem opazu ja.

blaaa blaaa..nism js nč rekla da sm tuki najbol pametna!!sam izražam svoje mnenja, kar pa zgleda da je narobe k navija za rossija :headbang: eh..glupo k usi neki napadate..js pač tk mislim..če vam pa kej ne paše pa ne pisat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blaaa blaaa..nism js nč rekla da sm tuki najbol pametna!!sam izražam svoje mnenja, kar pa zgleda da je narobe k navija za rossija :headbang: eh..glupo k usi neki napadate..js pač tk mislim..če vam pa kej ne paše pa ne pisat!

in pol se tistemu ko najbl napada pa žal pa pljuva po voznikih pa piše največje bedarije, godi največja krivica ker ga usi napadajo...

če so vsi prot tep vključno z rossijevimi fani pol zgleda neki ni uredu s tabo ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blaaa blaaa..nism js nč rekla da sm tuki najbol pametna!!sam izražam svoje mnenja, kar pa zgleda da je narobe k navija za rossija :headbang: eh..glupo k usi neki napadate..js pač tk mislim..če vam pa kej ne paše pa ne pisat!

Kvariš temo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blaaa blaaa..nism js nč rekla da sm tuki najbol pametna!!sam izražam svoje mnenja, kar pa zgleda da je narobe k navija za rossija :headbang: eh..glupo k usi neki napadate..js pač tk mislim..če vam pa kej ne paše pa ne pisat!

Ma dej punčka, mal zrasti še, pa postavi se na realna tla!!! Rossi je glih tko človk kot vsi ostali in daj si to že enkrat dopovedat, da tudi ON greši!!!! Če bi pa tko rada nabijala poste na njegov račun, uporabi brskalnik in boš našla temo o Valetu!!! Ni ti treba tukej kr neki brez veze nabijat in pusti da napiše kdo kej pametnega noter, ne pa da me vse mine ko vidim tvoje izlive na ekranu!!!!

KAPITO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nagrada je............?

včasih sta ble 2 karte :) za katerokoli dirko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vidl Šumija. Ga je dobr položu na koleno :worship:

Sam ekipa POPTV in Gaber so pa eni smotani!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Če je Skubic dons res pelu Suzuki Motogp, bi pa tut lahk s kako besedo vsaj omenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!