Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

čakam na komentarje kot so: -to je zato ker je na Ducatiju, to ga pa itak vsak lohk tok hitr pele :D hah..

Še dobr, da Ducatija ni pelala naša Doctorrossi :whistle:

Si predstavlate te rekorde :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da Ducatija ni pelala naša Doctorrossi :whistle:

Si predstavlate te rekorde :naughty:

ja itaq, postavla bi rekord steze...alpa bi me rossi pelau pa bi izboljšala rekord za 10s.. :P :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kaj nekateri pretiravajo.rossi je res najboljši, vendar je tudi stoner dober to je dokazal letus.me pa zanima kak bo nasledne leto?kaj mislite da bodo res yamaho tko zrihtali da bo tko hitra k ducati?

mislim ej skubic je vozil suzukija, a potem pokažejo po dnevniku šumaherja, sej nimam nič proti šumijo, sam useeno bi me bolj zanimalo za našega voznika! .) ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kaj nekateri pretiravajo.rossi je res najboljši, vendar je tudi stoner dober to je dokazal letus.me pa zanima kak bo nasledne leto?kaj mislite da bodo res yamaho tko zrihtali da bo tko hitra k ducati?

mislim ej skubic je vozil suzukija, a potem pokažejo po dnevniku šumaherja, sej nimam nič proti šumijo, sam useeno bi me bolj zanimalo za našega voznika! .) ;)

LP

nč ni :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za naše medije so itak bolj pomembni tujci kot pa naši fantje

vidim da ste istega mnenja kot jast ;) jutri so pa že prvi test ali se motim :hmm: hehe kakšen se vam zdi lorenzo ta ko zdej pride ob rossija? :OK: men je tip vredu dobr vozi, mislim da bo nekaj iz njega.pa še zraven rossija bo, bo meu dobre napotke hehe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste istega mnenja kot jast ;)

jutri so pa že prvi test ali se motim :hmm:

hehe kakšen se vam zdi lorenzo ta ko zdej pride ob rossija? :OK: men je tip vredu dobr vozi, mislim da bo nekaj iz njega.pa še zraven rossija bo, bo meu dobre napotke hehe ;)

ja, lohk bi res mal več povedal naši o Skubicu :closedeyes:

testi so bli že dons :)

honda za naslednjo sezono :)

post-5337-1194382399_thumb.jpg

post-5337-1194382437_thumb.jpg

tule je lorenzo :)

post-5337-1194382505_thumb.jpg

hmm, jaz osebno ne pričakujem veliko od Lorenza v letošnji sezoni. nebi si upal staviti nanj.

morda pa bo kaj v naledjih sezonah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste istega mnenja kot jast ;) jutri so pa že prvi test ali se motim :hmm: hehe kakšen se vam zdi lorenzo ta ko zdej pride ob rossija? :OK: men je tip vredu dobr vozi, mislim da bo nekaj iz njega.pa še zraven rossija bo, bo meu dobre napotke hehe ;)

prvi testi so bli že dons...

Časi

capirossi naj bi že v 2. krogu pelu 1:33,8 ;)

suzuki ;)

zakaj je od vseh 4ih yamah vozu sam lorenzo???

lorenzo bo nasledn let pred rossijem... sledji lorenzu nebo meu cajta dajat napotkou ker bo sam dost v problemih z gumami :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi testi so bli že dons...

Časi

capirossi naj bi že v 2. krogu pelu 1:33,8 ;)

suzuki ;)

zakaj je od vseh 4ih yamah vozu sam lorenzo???

lorenzo bo nasledn let pred rossijem... sledji lorenzu nebo meu cajta dajat napotkou ker bo sam dost v problemih z gumami :naughty: :P

melandri z ducatijem šele 12. :unsure: ne verjamem da bo lorenzo pred rossijem.uh stoner pa spet 1. upam da bo rossi kej več pokazal ko bo testiral.od rossija pričakujem bistveno več kot v prtekli sezoni.sem njegova navijačica in bi si res želela dobrih rezultatov.sicer je bil lani na testiranjih skoraj vedno 1. ali pa 2. pol ko se je pa sezona začela pa kr casey vodilni.no pa sej bomo vidli kako bo. :hmm: .)

sam ej kok so pa tile motorji grdi za pogledat ko so čisto črni, ali pa tist ko ga lorenzo vozi... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste istega mnenja kot jast ;) jutri so pa že prvi test ali se motim :hmm: hehe kakšen se vam zdi lorenzo ta ko zdej pride ob rossija? :OK: men je tip vredu dobr vozi, mislim da bo nekaj iz njega.pa še zraven rossija bo, bo meu dobre napotke hehe ;)

:grrr po moje med njima ne bo nekega hudega prijateljstva. Prihod Lorenza je odlična taktična poteza Yamahe v smislu rivalstva oz.motivacije Rossija :grim

Vprašanje je le, ali je Yamahina garaža dovolj velika za oba ega?

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr po moje med njima ne bo nekega hudega prijateljstva. Prihod Lorenza je odlična taktična poteza Yamahe v smislu rivalstva oz.motivacije Rossija :grim

Vprašanje je le, ali je Yamahina garaža dovolj velika za oba ega?

Jap maš pomojem kr prov, se zna kr iskrit naslednje leto pr Yamahi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je edini vozil yamaho, ker je edini zdrav tovarniški dirkač. ali pač ne? Po vsej verjetnosti, pa tudi ni še vse podpisano in dorečeno, glede Rossija in Bridgestona...Močno tudi dvomim, da bi bil Lorenzo v prvi sezoni sposoben totalno razturat. to je uspelo le parim. Biaggi in Rossi sta daleč največ pokazala v rookie seezoni. no, u bistvu, je Max takrat pokazal vse....Rossi in Stoner pa mal kasneje, pokazala precej več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je edini vozil yamaho, ker je edini zdrav tovarniški dirkač. ali pač ne? Po vsej verjetnosti, pa tudi ni še vse podpisano in dorečeno, glede Rossija in Bridgestona...Močno tudi dvomim, da bi bil Lorenzo v prvi sezoni sposoben totalno razturat. to je uspelo le parim. Biaggi in Rossi sta daleč največ pokazala v rookie seezoni. no, u bistvu, je Max takrat pokazal vse....Rossi in Stoner pa mal kasneje, pokazala precej več

če bi se rossi pa casey prej zajebavala tolk let v 250cc pa pobrala tm tiste 4 naslove in nato šla na stara leta v motoGP(če bi rossi šu pr teh letih v motoGP kt biaggi bi biu letos prvič v motoGP), bi najbrž tut onadva lahk zmagala prvo dirko v motoGP pa prvo sezono pokazala še več kot ta :D

drgač pa če pravim da bo lorenzo pred rossijem še ni nujno da mislm da bo kej razturou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se rossi pa casey prej zajebavala tolk let v 250cc pa pobrala tm tiste 4 naslove in nato šla na stara leta v motoGP(če bi rossi šu pr teh letih v motoGP kt biaggi bi biu letos prvič v motoGP), bi najbrž tut onadva lahk zmagala prvo dirko v motoGP pa prvo sezono pokazala še več kot ta :D

drgač pa če pravim da bo lorenzo pred rossijem še ni nujno da mislm da bo kej razturou :P

V tvojmu stavku je veliko če-jev!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tvojmu stavku je veliko če-jev!?

v kolikor bi se rossi pa casey prej zajebavala tolk let v 250cc pa pobrala tm tiste 4 naslove in nato šla na stara leta v motoGP (v kolikor bi rossi šu pr teh letih v motoGP kt biaggi bi biu letos prvič v motoGP), bi najbrž tut onadva lahk zmagala prvo dirko v motoGP pa prvo sezono pokazala še več kot sta :D

drgač pa ker pravim da bo lorenzo pred rossijem še ni nujno da mislm da bo kej razturou :P

HAPPY NOW? :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor bi se rossi pa casey prej zajebavala tolk let v 250cc pa pobrala tm tiste 4 naslove in nato šla na stara leta v motoGP (v kolikor bi rossi šu pr teh letih v motoGP kt biaggi bi biu letos prvič v motoGP), bi najbrž tut onadva lahk zmagala prvo dirko v motoGP pa prvo sezono pokazala še več kot sta :D

drgač pa ker pravim da bo lorenzo pred rossijem še ni nujno da mislm da bo kej razturou :P

HAPPY NOW? :P

ja no...nevem....Stoner se mi ni zdel taka skrita bomba. 250 je fajn vozu, ni pa mogu Pedrosi čisto nič. in Pedrosa, po moje king of underachievers, se u motogp tud ni nevem kako zlahka najdu in razturil. dečko se uči.....Bomo vidli. res je, da si lorenzo in pedrosa nista čist nč podobna. lorenzov stil in odnos mi deluje nekako bl krvoločen?

BOMO VIDLI! komej čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no...nevem....Stoner se mi ni zdel taka skrita bomba. 250 je fajn vozu, ni pa mogu Pedrosi čisto nič. in Pedrosa, po moje king of underachievers, se u motogp tud ni nevem kako zlahka najdu in razturil. dečko se uči.....Bomo vidli. res je, da si lorenzo in pedrosa nista čist nč podobna. lorenzov stil in odnos mi deluje nekako bl krvoločen?

BOMO VIDLI! komej čakam.

ja s tem se strinjam! :grim glede odnosov med rossijem pa lorenzom pa mislim oz. verjamem da bodo dobri..verjetno ne bo tk kot je bilo pri F1 med alonsom in hamiltonom, ali pač? ;) lorenzo in pa rossi niti ne delujeta tko agresivno :P :yes:

jao ka mi gre na živce ko je povsod samo šumaher, jst bi rada videla kako se je naš skubic odrezal..

misli kdo od vas it na kakšno dirko v sezoni 2008? ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja s tem se strinjam! :grim glede odnosov med rossijem pa lorenzom pa mislim oz. verjamem da bodo dobri..verjetno ne bo tk kot je bilo pri F1 med alonsom in hamiltonom, ali pač? ;) lorenzo in pa rossi niti ne delujeta tko agresivno :P :yes:

jao ka mi gre na živce ko je povsod samo šumaher, jst bi rada videla kako se je naš skubic odrezal..

misli kdo od vas it na kakšno dirko v sezoni 2008? ;)

LP

Ne vem, če bi se Biaggi strinjal s tabo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bi se Biaggi strinjal s tabo :whistle:

biaggi je poglavje zase, kar je iskal je našu!mislim da veste da so biaggija skor usi sovražli (ne čist dobesedno) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!