Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Če mi pa letos med motogp dirkami zatemnijo eurosport pa lastnoročno podtaknem bombo pop tv-ju. Kaj se spuščajo v zadeve za katere se ne spoznajo dovolj. Upam da jim je že zdaj jasn da Stropnik ne more bit komentator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso ble zatemnitve določenih programov med SP v nogometu zaradi tega ker so televizije kupile pravice za prenašanje nogometa samo na določenem ozemlju (npr. HRT je imel pravice prenosa samo za hrvaško, zato so ga pri nas zatemnili)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso ble zatemnitve določenih programov med SP v nogometu zaradi tega ker so televizije kupile pravice za prenašanje nogometa samo na določenem ozemlju (npr. HRT je imel pravice prenosa samo za hrvaško, zato so ga pri nas zatemnili)?

TV kupi pravice za predvajanje na določenem ozemlju to je res AMPAK zatemnitev ne zahteva ta postaja, kvečemu domača postaja ki ima pravice za svoje ozemlje.

pri SP-ju ni zatemnitev zahtevala HTV kot so se naši lagali ampak so jo zahtevali naši, torej RTV in A-kanal, ki sta imela pravice za Slovenijo.

Eurosport ne bo zahteval zatemnitve v SLO in tudi ni nobenega zakona, ki bi avtomatsko zahteval zatemnitev Eurosporta v SLO če ta nima pravic za SLO. Tudi MotoGP oziroma organizacija ki trži pravice za motogp ne bo zahtevala zatemnitve. Zatemnitev lahko zahteva samo lastnik pravic za SLO, v tem primeru POP TV in če bodo to naredili bo eurosport zatemnjen izključno na zahtevo POP TV.

Čeprav je jasno da se gre njim za to, da bi vsi gledali motogp na POP-u, so navadne pizde če bodo to naredili glede na to da se projekta komaj lotevajo in je vprašanje kako bo izpadlo. Osebno se mi ne zdi prav da bi nas posiljevali z svojim programom. Kolikor pa jih poznam se mi zdi zelo verjetno da bo v času motogp na eurosportu slika zelo črna :headbang:

me pa zanima kaj lahko jaz kot plačnik naročnine SiolTV zahtevam od siola, po logiki bi mi morali zagotoviti nemoteno spremljanje VSEH kanalov za katere plačam in to vedno! Bi bilo zanimivo zvedeti če lahko zavrnem račun ker mi tega nebi omogočili :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV kupi pravice za predvajanje na določenem ozemlju to je res AMPAK zatemnitev ne zahteva ta postaja, kvečemu domača postaja ki ima pravice za svoje ozemlje.

pri SP-ju ni zatemnitev zahtevala HTV kot so se naši lagali ampak so jo zahtevali naši, torej RTV in A-kanal, ki sta imela pravice za Slovenijo.

Eurosport ne bo zahteval zatemnitve v SLO in tudi ni nobenega zakona, ki bi avtomatsko zahteval zatemnitev Eurosporta v SLO če ta nima pravic za SLO. Tudi MotoGP oziroma organizacija ki trži pravice za motogp ne bo zahtevala zatemnitve. Zatemnitev lahko zahteva samo lastnik pravic za SLO, v tem primeru POP TV in če bodo to naredili bo eurosport zatemnjen izključno na zahtevo POP TV.

Čeprav je jasno da se gre njim za to, da bi vsi gledali motogp na POP-u, so navadne pizde če bodo to naredili glede na to da se projekta komaj lotevajo in je vprašanje kako bo izpadlo. Osebno se mi ne zdi prav da bi nas posiljevali z svojim programom. Kolikor pa jih poznam se mi zdi zelo verjetno da bo v času motogp na eurosportu slika zelo črna :headbang:

me pa zanima kaj lahko jaz kot plačnik naročnine SiolTV zahtevam od siola, po logiki bi mi morali zagotoviti nemoteno spremljanje VSEH kanalov za katere plačam in to vedno! Bi bilo zanimivo zvedeti če lahko zavrnem račun ker mi tega nebi omogočili :hmm:

sva že dva.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zatemnitev posameznih "oddaj" poskrbijo kabelski operaterji seveda na zahtevo tistega, ki ima pravico za določeno področje.

Rešitev je satelitska in lastni sprejemnik pa seveda da program še ni kodira.

A sedaj vidimo kaj je odvisnost. Dajo mal zastonj POSNIFAT v drugo hočejo pa že plačan :headbang: .

Na tem je največ zaslužu Billy G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje 90 Eur sem plačal za prenosni digitalni Sat set.

Lahk zatemnijo kar hočjo, se pač na svojo priklopiš in rešeno.

Komur je res tolk do Eurosporta in komentatorja Tobya mu 90 Eur nebi smel bit problem.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zakaj bi dajal 90EUR, ce so ti oni dolžni nuditi signal vedno, brez izjem. Verjetno v pogodbah ne piše nič o zatemnitvah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej živimo v demokraciji. Vsakdo lahko gleda tist program ko hoče. Če pa je ena stvar na večih kanalih, se bo pa gledalec sam odloču kaj bo gledu, ne pa da mu to narekuje neka domača tv, ki ima zakupljene pravice. Če se projekta lotijo neprofesionalno naj potem tut ne pričakujejo da jih bo gledala cela Slovenija. Naj prenašajo MotoGP, sam naj ne samoumevno pričakujejo da jih bomo gledal, če bo kvaliteta šepala. Če bo prišlo do zatemnitve (verjetno da jo bodo pi**e. zahtevale) upam da bo še pestro okol pop tv-ja. Sam če plačujem za kabelsko pričakujem da lahko kadarkoli na vseh programih gledam tisto kar hočem. Da se ne bomo vrnili v prejšnji zaprt režim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi pa letos med motogp dirkami zatemnijo eurosport pa lastnoročno podtaknem bombo pop tv-ju. Kaj se spuščajo v zadeve za katere se ne spoznajo dovolj. Upam da jim je že zdaj jasn da Stropnik ne more bit komentator.

jest pa prižgem vrvico :grim amak sam zarad tega ker hočm gledat na EUROSPORTU :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testiranje v Phillip Island:

1. Alex Barros BRA Pramac d'Antin MotoG (B) 1min 30.60 secs

=2. Marco Melandri ITA Gresini Honda (B) 1min 30.70 secs

=2. Loris Capirossi ITA Ducati Marlboro Team (B) 1min 30.70 secs

4. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (M) 1min 31.18 secs

5. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team (M) 1min 31.29 secs

6. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team (B) 1min 31.40 secs

7. Alex Hofmann GER Pramac d'Antin MotoGP (B) 1min 31.50 secs

=.8 Carlos Checa SPA Honda LCR (M) 1min 31.80 secs

=8. John Hopkins USA Rizla Suzuki MotoGP (B) 1min 31.80 secs

10. Kenny Roberts USA Team Roberts (M) 1min 31.90 secs

=11. Toni Elias SPA Gresini Honda (B) 1min 32.00 secs

=11. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP (B) 1min 32.00 secs

13. Shinya Nakano JPN Konica Minolta Honda (M) 1min 32.23 secs

Phillip Island official lap records (990cc):

Pole position: Nicky Hayden USA Repsol Honda 1min 29.020secs (2006)

Fastest race lap: Marco Melandri ITA Movistar Honda 1min 30.332secs (2005)

Testing at Phillip Island continues on Wednesday...

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuu...hude žverce :OK:

Na yamahco samo modre nalepke nalimajo pa jo prec kupim :P

No ja jst imam satelitsko in upam da mi evrosporta ne zatemnijo ker so mi kometatorji res da best :worship:

Bom pa prešaltu tut na POPa...mogoče jim pa tale projekt rata :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (Mi) 1min 29.52 secs

2. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team (Mi) 1min 29.72 secs

3. Loris Capirossi ITA Ducati Marlboro Team (Br) 1min 30.15 secs

4. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team (Br) 1min 30.21 secs

5. Alex Hofmann GER Pramac d'Antin MotoGP (Br) 1min 30.21 secs

6. Alex Barros BRA Pramac d'Antin MotoGP (Br) 1min 30.43 secs

7. Carlos Checa SPA Honda LCR (M) 1min 30.46 secs

8. Toni Elias SPA Gresini Honda (Br) 1min 30.50 secs

9. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP (Br) 1min 30.72 secs

10. Marco Melandri ITA Gresini Honda (Br) 1min 30.80 secs

11. John Hopkins USA Rizla Suzuki MotoGP (Br) 1min 30.80 secs

12. Shinya Nakano JPN Konica Minolta Honda (M) 1min 30.97 secs

13. Kenny Roberts USA Team Roberts (M) 1min 31.10 secs

Fastest day two time:

Alex Barros BRA Pramac d'Antin 1min 30.01secs

Fastest day one time:

Alex Barros BRA Pramac d'Antin 1min 30.60secs

Phillip Island official lap records (990cc):

Pole position: Nicky Hayden USA Repsol Honda 1min 29.020secs (2006)

Fastest race lap: Marco Melandri ITA Movistar Honda 1min 30.332secs (2005)

2006 Australian Grand Prix interrupted by rain.

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,33,188429

rossi podpisal bojda z Jamaho tudi za 2008 ... ni pa glih preverjena novica.

:eek:

Drži! Crash.net

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi si ne upa na Ducatija :grim

Škoda, da ga ni zraven na testiranju, da bi lahko primerjali čase. Naslednji teden testirajo v Sepangu, in sicer Yamaha, Kawasaki in Ilmor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zatemnitev mislim da niso tak smotani da nas bojo silili... ker pol bi zatemnili tudi Austrijo 1, RTL, HTV2, ko je Formula 1 na sporedu...... vsaj upam da mam prav :) če pa bojo take piz.. pol pa si organiziramo ogled tekme pred poptv, na big screenu, pa satalitsko, pa gledamo Eurosport :).....iz principa :devil:

Mogoče bojo pa naši komentatorji prekosili Tobyja in Juliana :eek: :fredy: :whistle:

Samo Honda se mi pa zdi presneto kratka...brez riti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda zgleda oblikovno res podhranjeno. Pa tut zadnji blatnik ma nekam velik. Drugač pa Ducati zgleda res taprav. Občutek imam da bo letos Stonerjeva sezona. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda zgleda oblikovno res podhranjeno. Pa tut zadnji blatnik ma nekam velik. Drugač pa Ducati zgleda res taprav. Občutek imam da bo letos Stonerjeva sezona. :grim

upam da ni več zasvojen s padanjem :D prejšno sezono se je kr velikrat v peskovniku igrou :)

upam da bo letošnja sezona tok zanimiva kot prejšna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni več zasvojen s padanjem :D prejšno sezono se je kr velikrat v peskovniku igrou :)

upam da bo letošnja sezona tok zanimiva kot prejšna :OK:

prav se, d če rukneš, takorekoč izvedeš "stonerja" :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še par slikc na temo sponzorstva za yamaho, čeprou se vse glasnej govori naj bi bil to fiat

A takole :? :)

[attachmentid=91108]

P.S.: Glasujem za Milko :kva1: , je najbl...najbl...vijolčna :kva1: :kva1:

post-6668-1170436952_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pof***ne zatemnitve :angry: Odkar so v času svetovnega v fuzbalu zatemnili hrt2 in sem moral namesto tega poslušati komentarje Klemenčiča in njemu podobnih, vključno s tistim znamenitim: "gol gol gol gol gooooool" lahko samo še rečem, da od takrat dalje nogomet ni več tisto kar je bil :BUA: :( Vse so zajebali zdaj pa še kr eurosport jaooo :headbang:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!