Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Ne glede na favoritev čas oz. odstop se pogleda dirka do konca s hladnim Kozorgom v kozarcu :whistle:

neglede na favoritOv čas in če že morš pit pij vsaj kej rdečga! :evilgrin:

ee, če med dirko pijem pivo, se po dirki negrem vozit. zato ga raj ne.

SPLOH PA NE TEGA SLOVENSKEGA FAKIN PAKIRANEGA GLAVOBOLA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

it's all about rossi again :/ dost bedno, da premore(te)š navijat samo za enga od 20ih....

nekateri navijajo za zmagovalce, drugi za muhe enodnevnice z dobrim materjalom! btw:kolkrat sm ti že napisu da JE NAJBOLJŠI?? (hočeš-nočeš, tak je pob!) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko od tega je res? potem REPSOLOVCA v resnici akrapoviča furata, vse yamahce tudi? :?

ali je ta poba v prazno ustrelil?

PREBRAL SM NEKAKO TAKOLE: Akrapovič svoje storitve ponuja vsem znamkam. nikoli pa ne plačuje oglaševanja na motorju. Tovarnam ponudi izpušne sisteme in razvoj le-teh zastojn, za nalepko na auspuhu. drugače je bila omenjena cena, če se ne motim 5mio$. ker Arrow, leo vince in podobne tovarne lahkotno ponudijo moštvom trikrat višje zneske za nalepko, akrapoviča enostavno izplačajo, in nalimajo gor kar hočejo.

AKO SU LAGALI MENE, JA LAŽEM VAS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREBRAL SM NEKAKO TAKOLE: Akrapovič svoje storitve ponuja vsem znamkam. nikoli pa ne plačuje oglaševanja na motorju. Tovarnam ponudi izpušne sisteme in razvoj le-teh zastojn, za nalepko na auspuhu. drugače je bila omenjena cena, če se ne motim 5mio$. ker Arrow, leo vince in podobne tovarne lahkotno ponudijo moštvom trikrat višje zneske za nalepko, akrapoviča enostavno izplačajo, in nalimajo gor kar hočejo.

AKO SU LAGALI MENE, JA LAŽEM VAS.

res je tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neglede na favoritOv čas in če že morš pit pij vsaj kej rdečga! :evilgrin:

dlakocepiš, a :naughty:

Lisica je ta Igor A. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREBRAL SM NEKAKO TAKOLE: Akrapovič svoje storitve ponuja vsem znamkam. nikoli pa ne plačuje oglaševanja na motorju. Tovarnam ponudi izpušne sisteme in razvoj le-teh zastojn, za nalepko na auspuhu. drugače je bila omenjena cena, če se ne motim 5mio$. ker Arrow, leo vince in podobne tovarne lahkotno ponudijo moštvom trikrat višje zneske za nalepko, akrapoviča enostavno izplačajo, in nalimajo gor kar hočejo.

AKO SU LAGALI MENE, JA LAŽEM VAS.

Tako je, že ko je bil Rossi pri hondi je vozil Akrapoviča. Ne vem pa kako je s Termignoni nalepkami mislim, da so to kar Termignoni auspuhi, sodeč zaradi drugačnega koncepta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko od tega je res? potem REPSOLOVCA v resnici akrapoviča furata, vse yamahce tudi? :?

ali je ta poba v prazno ustrelil?

hm to kaj furajo zdej nevem vem pa da je rossi 2002 pa 2003 vozu akrapoviča s polini nalepko :)

mislm vsaj tak sm brau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo tole glede auspuhov :) priznam da nisem vedel! :whistle: sem mislil da ima akrpota le kawasaki :) pa pred kratkim Illmor :) kot kaže ga ima večina, samo z drugimi nalepkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken.

meni link čist fajn dela prebral sm pa

Sedemkratni svetovni prvak Valentino Rossi vse bolj naglas govori o prestopu iz moštva Yamaha.

Italijanski dirkač Valentino Rossi, ki se letos nikakor ni mogel kosati z Ducatijem in Caseyem Stonerjem, je v pretekli sezoni prvenstva moto GP zmagal le na štirih dirkah. Po odstopu na zadnji dirki pa se mu je le za točko izmuznilo tudi drugo mesto v prvenstvu. bla bla bla bla...

link kopiraj u drugo okno.

The Doctorju gre očitno precej u nos, da so ga že dvakrat nabili. ee da so ga nabili kar trije v dveh letih. Po Melandriju sodeč, je vsa razlika med Ducatijem in ostalimi stroji Stoner...Lani, ko je bil Ducati poprečno uvrščen stroj, ga ni nikamor vleklo samo zato, ker je stroj italjanski ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

link kopiraj u drugo okno.

tenkju :)

js sm iz tega razbral: rossi pač hoče najbolši motor in najbolše gume, zato da bo lahko prvak. drugače mu ne bo več uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da Ducatija ni pelala naša Doctorrossi :whistle:

Si predstavlate te rekorde :naughty:

sam Jure oprosti to ti moram pa povedati, da si ful provokator tukaj na forumu ej res!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam Jure oprosti to ti moram pa povedati, da si ful provokator tukaj na forumu ej res!! :krneki:

ja Jure :closedeyes: :angry: nehej :devil: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi testi so bli že dons...

Časi

capirossi naj bi že v 2. krogu pelu 1:33,8 ;)

suzuki ;)

zakaj je od vseh 4ih yamah vozu sam lorenzo???

lorenzo bo nasledn let pred rossijem... sledji lorenzu nebo meu cajta dajat napotkou ker bo sam dost v problemih z gumami :naughty: :P

DEBIIIIIIL!!!!11 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni link čist fajn dela prebral sm pa

Sedemkratni svetovni prvak Valentino Rossi vse bolj naglas govori o prestopu iz moštva Yamaha.

Italijanski dirkač Valentino Rossi, ki se letos nikakor ni mogel kosati z Ducatijem in Caseyem Stonerjem, je v pretekli sezoni prvenstva moto GP zmagal le na štirih dirkah. Po odstopu na zadnji dirki pa se mu je le za točko izmuznilo tudi drugo mesto v prvenstvu. bla bla bla bla...

link kopiraj u drugo okno.

The Doctorju gre očitno precej u nos, da so ga že dvakrat nabili. ee da so ga nabili kar trije v dveh letih. Po Melandriju sodeč, je vsa razlika med Ducatijem in ostalimi stroji Stoner...Lani, ko je bil Ducati poprečno uvrščen stroj, ga ni nikamor vleklo samo zato, ker je stroj italjanski ...

Italjanske medije spremljam skoraj vsak dan in meni se zdi da tale 24ur strelja v prazno,par dni nazaj: češ da se mu Brivio opravičuje ???? to vedo samo oni na 24ur.com,zdej da bo Rossi vozu Ducatija???smešno,sem pa po italjanskih straneh prebral da naj bi Stoner pustil(kao) zmagat Pedroso zato da Vale izgubi drugo mesto.

Vale po mojem nima sploh možnosti sesti na Ducati,saj je na začetku sezone indirektno obtožil Ducati goljufanja!!!

pa še to... Valeta je na zadnji dirki zagodila elektronika,uradno: it was a bug on softwear :whistle:

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valeta vidla žal le od daleč, sem pa dobila oz. frendica k je mela paddock pass je zame dobila avtogram De Punieta in Westija :worship:

Totalen šok ko je Vale padu, k je pa Yamaha crknila, je pa folk dejansko začel odhajat (res si ne zmišljujem)!

Hvala! :D

Boš mogu (al je mogla? :whistle: ) z nami na kako dirko :naughty:

Žal nisem novinarka, potrdim pa da sem totalno die-hard fan. :grim

Tudi jaz sem bil letos v Brnu, in ko na koncu ni mogel zaradi nekonkurenčnega motorja več slediti najboljšim, temveč se je branil zadnjih ,da ga niso prehiteli, je folk dobesedno odhajal!!TO SAMO POTRDI INFORMACIJO, KDO NA SVETU IMA V MOTO-GP- JU, NAJVEČ NAVIJAČEV PO CELEM SVETU!!1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil letos v Brnu, in ko na koncu ni mogel zaradi nekonkurenčnega motorja več slediti najboljšim, temveč se je branil zadnjih ,da ga niso prehiteli, je folk dobesedno odhajal!!TO SAMO POTRDI INFORMACIJO, KDO NA SVETU IMA V MOTO-GP- JU, NAJVEČ NAVIJAČEV PO CELEM SVETU!!1

ne vpij :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je glihark oni gor povedal, da si ti in boš še naprej ostal :blush:

no ti kr duhoviči.. bom zato jst nasledn let še bl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!