Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

sej ne moreš verjet no...pa kaj se grejo? :angry: če se je tako odločil se je, zdej ga pa naj pustijo na miru!

pa sej to ne morš verjet enostavno ni mogoče!!eh brezveze...enostavno rossija se bojijo ker vejo da bo dober!!! :grim

men se zdi to čist razumljivo...

polek tega je pa itak polomlen... tk da je čist vseen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne moreš verjet no...pa kaj se grejo? :angry: če se je tako odločil se je, zdej ga pa naj pustijo na miru!

pa sej to ne morš verjet enostavno ni mogoče!!eh brezveze...enostavno rossija se bojijo ker vejo da bo dober!!! :grim

Nič čudnega,spljuval je Fracoze do konca... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi to čist razumljivo...

polek tega je pa itak polomlen... tk da je čist vseen...

noo no...biti na 3. mestu v skupnem seštevku s totalno nekonkurenčnemu motorju je velik uspeh!

Nič čudnega,spljuval je Fracoze do konca... :naughty:

kdo jih pa nebi, če so bili popolnoma zanič!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noo no...biti na 3. mestu v skupnem seštevku s totalno nekonkurenčnemu motorju je velik uspeh!

kdo jih pa nebi, če so bili popolnoma zanič!!!

no no tolk zanč pa motor spet ni biu... sploh na začetku sezone je biu mogoč še najbolši... samo top speed je manku pa so poskušal skoz neki novga pol so pa zjebal še tisto kar so mel..

drgač pa tut michelin ni biu tak slab... zadnjih par dirk je biu čist uredu tk da nasledn let bojo pa spet najbolši rossi se bo pa mal zasekiru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no tolk zanč pa motor spet ni biu... sploh na začetku sezone je biu mogoč še najbolši... samo top speed je manku pa so poskušal skoz neki novga pol so pa zjebal še tisto kar so mel..

drgač pa tut michelin ni biu tak slab... zadnjih par dirk je biu čist uredu tk da nasledn let bojo pa spet najbolši rossi se bo pa mal zasekiru :P

Sicer sem si rekla da se ne bom vmešavala več v vaše razprave, ampak a ti dejansko verjameš temu kar pišeš?

Samo zanima me...

Popravljeno . Popravil brubi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem si rekla da se ne bom vmešavala več v vaše razprave, ampak a ti dejansko verjameš temu kar pišeš?

Samo zanima me...

to se sprašujem tudi jas.

rossi je izkušen in ve kaj dela! :worship: ne podcenjujte njegovih odločitev (nekateri)! :grim

me pa zanima če je čisto 100% da ne bo smel testirat rossi zdaj v sepangu? meni se zdi to totalno nesmiselno, brezveze ga zadržujejo, enkrat bo itak moral testirat!!! :grim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem si rekla da se ne bom vmešavala več v vaše razprave, ampak a ti dejansko verjameš temu kar pišeš?

Samo zanima me...

ja in kaj je tuki tacga kar nebi blo za vrjet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa zanima če je čisto 100% da ne bo smel testirat rossi zdaj v sepangu? meni se zdi to totalno nesmiselno, brezveze ga zadržujejo, enkrat bo itak moral testirat!!! :grim :?

Zaradi pogodbe z Michelinom ne sme testirat.Itak bo do takrat šele okreval, prvo testiranje bo pa opravil konec novembra v Jerezu.

ja in kaj je tuki tacga kar nebi blo za vrjet?

Sej sem rekla da me samo zanima, tako da hvala za odgovor.

Popravljeno . Popravil brubi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noo no...biti na 3. mestu v skupnem seštevku s totalno nekonkurenčnemu motorju je velik uspeh!

kdo jih pa nebi, če so bili popolnoma zanič!!!

skozi vsa leta mu je michelin dajal kruh(pardon-torto)sedaj pa se mu hoče doktor odreči zaradi spodrsljaja Yamahe ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skozi vsa leta mu je michelin dajal kruh(pardon-torto)sedaj pa se mu hoče doktor odreči zaradi spodrsljaja Yamahe ....

ja pa kaj, sej so si sami krivi za tako situacijo!!zakaj bi vztrajal še 1 leton na slabših gumah, če imaš možnost iti na tiste ki so se letus izkazale za oblične...treba je delati spremembe, pa četudi prekineš pokodbo z nekom ki si jo imel z njemu od začetka svoje kariere!!!rossi se je pač tako odločil in treba je spoštovat njegovo odločitev!! :grim

letus je bila yamaha res slaba, vendar so bile tudi gume! če pogledate končne vrstne rede dirk, bi videli koliko dirkačev je v prvi deseterici z gumami M. :BUA:

glede testiranj pa zadrževanje rossija mi je pa totalno glupo vse skupi! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede testiranj pa zadrževanje rossija mi je pa totalno glupo vse skupi! :angry:

Sej itak ne bi mogu prej testirat zarad poškodbe, pa tud je čist razumljivo da če maš pogodbo z enim ti ne bojo pustil testirat za druge dokler se pogodba ne izteče. Sej isto sceno je mel ko je prestopu k Yamahi-mu Honda ni pustila testirat do januarja (če se ne motim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj, sej so si sami krivi za tako situacijo!!zakaj bi vztrajal še 1 leton na slabših gumah, če imaš možnost iti na tiste ki so se letus izkazale za oblične...treba je delati spremembe, pa četudi prekineš pokodbo z nekom ki si jo imel z njemu od začetka svoje kariere!!!rossi se je pač tako odločil in treba je spoštovat njegovo odločitev!! :grim

letus je bila yamaha res slaba, vendar so bile tudi gume! če pogledate končne vrstne rede dirk, bi videli koliko dirkačev je v prvi deseterici z gumami M. :BUA:

glede testiranj pa zadrževanje rossija mi je pa totalno glupo vse skupi! :angry:

ker te gume mogoče ne bodo še eno leto slabše gume?

sploh pa se mu nebi blo treba matrat s prilagajanjem gum na motor pa podobnimi stvarmi.. pa še za vse je sam...

namest da bi pomagu yamahi razvijat motor se bo drku tm z gumami... a lorenzo bo pa testiru za yamaho ko je že tolk kilometrou prej naredu da bo res koristn... pol pa napredka pri yamahi spet nebo bo pa kriva tovarna pa nevem kdo še vse sam tisti ku bodo zares krivi naujo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se gum tiče, se je pa iz Motogp dokončno umaknil proizvajalec Dunlop, ki bo tako prisoten le v 125 in 250 klasi.

Se pa strinjam in normalno je, da če so bile gume pri Rossiju res tak problem, da se je odločil za Bridgestonke, ki naj bi letos dobro delovale. Sej to je normalno. Zmer iščeš nekaj boljšega, tudi Rossi ni izjema.

Zdej vprašanje je le, ali bodo Bridgestonke tudi drugo leto tako dobre in ali bo pa Michelin vendarle naredil konkurenčno ali pa celo bolšo gumo od Bridgestona. We will see.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem jest prov razumel rossija je reku,da bi rad probal yamaho z bridgeston gumami in da če bojo rezultati dobri bo ostal na yamahi če ne pa da bo šel drugam mislim da zarad tega hoče čim prej sprobat gume :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tole z Valetovo menjavo gum zna bit še ZELO zanimivo... pri Michelinu so itaq slabe volje zaradi slabih rezultatov, zdaj pa imajo še extra dodaten izziv da za sezono 2008 naredijo res carsko gumo, že "iz inata" ker jih je Vale zapustil... to zna dat ful gasa njihovemu razvojnemu oddelku...

si pa ne znam dobro predstavljat kakšno bo vzdušje v Yamahini štalci če bo naslednje leto JL hitrejši z Michelinom kot Vale z Bridgestoneom... :whistle: ja, tole zna bit še ZELO zanimivo :hmm:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se gum tiče, se je pa iz Motogp dokončno umaknil proizvajalec Dunlop, ki bo tako prisoten le v 125 in 250 klasi.

Se pa strinjam in normalno je, da če so bile gume pri Rossiju res tak problem, da se je odločil za Bridgestonke, ki naj bi letos dobro delovale. Sej to je normalno. Zmer iščeš nekaj boljšega, tudi Rossi ni izjema.

Zdej vprašanje je le, ali bodo Bridgestonke tudi drugo leto tako dobre in ali bo pa Michelin vendarle naredil konkurenčno ali pa celo bolšo gumo od Bridgestona. We will see.

ja se strinjam s tabo! kot sem že rekla, treba je delati spremembe!!!

.....eh ni vse v gumah :krneki:

ni use, je pa velik! :grim

če sem jest prov razumel rossija je reku,da bi rad probal yamaho z bridgeston gumami in da če bojo rezultati dobri bo ostal na yamahi če ne pa da bo šel drugam mislim da zarad tega hoče čim prej sprobat gume :hmm:

mu ne preostane drugega...kaj mu koristi če bo imel dobre gume in slab motor?!

glede tistega ko je eden napisal da bo JL hitrejši z M, od VR ki bo imel B gume, se ne strinjam...verjetno bodo probali M izboljšat in verjamem da jih bodo, vendar se B ne bo toliko poslabšal, verjetno bodo kaj izboljšali ali pa osatli enaki! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Bridgeston bo pa med zimo spal pa čaku Michelina, da naredi čudež od gume.......... :rolleyes:

Michelin bo naredu hudo gumo sam kaj, ko bo Bridgeston naredu boljšo :whistle:

IMO

Gume imajo res veliko vlogo sam mislim pa, da tu ni vse v gumah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Bridgeston bo pa med zimo spal pa čaku Michelina, da naredi čudež od gume.......... :rolleyes:

Michelin bo naredu hudo gumo sam kaj, ko bo Bridgeston naredu boljšo :whistle:

IMO

Gume imajo res veliko vlogo sam mislim pa, da tu ni vse v gumah!

točno tako! se pridružujem tvoji izjavi!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker te gume mogoče ne bodo še eno leto slabše gume?

sploh pa se mu nebi blo treba matrat s prilagajanjem gum na motor pa podobnimi stvarmi.. pa še za vse je sam...

namest da bi pomagu yamahi razvijat motor se bo drku tm z gumami... a lorenzo bo pa testiru za yamaho ko je že tolk kilometrou prej naredu da bo res koristn... pol pa napredka pri yamahi spet nebo bo pa kriva tovarna pa nevem kdo še vse sam tisti ku bodo zares krivi naujo...

Hm sej nočem se spet neki nate spravljat ma vseeno me samo zanima... kako naj nekdo razvija bolši motor če pa pod ritjo ni oprijema... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm sej nočem se spet neki nate spravljat ma vseeno me samo zanima... kako naj nekdo razvija bolši motor če pa pod ritjo ni oprijema... :hmm: :hmm: :hmm:

michelinove gume so ble prot koncu sezone fost dobre... dani je zadnjo dirko zmagu z michelinom na testih so bli michelini 2. 3. 4. seprav gume niti niso tolk slabe.... polek tega michelin je večja tovarna kot bridgestone... majo več denarja in če bodo dobr delal se bodo sigurno vsaj prbrližal bridgestonu...

tut če pogledaš prvenstvo.. michelin 2. 3. sicer naslednji hayden na 8. ampak hayden in ostali ki so nižje uvrščeni majo razloge zaka so tak nizko... tak da se mi ne zdi da je biu michelin tolk slabši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!