Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

jah, keglanje? :lol1: nebi rekla!

v sloveniji je košarka kr popularna, tudi smučanje (problem je ker nimamo dobrih smučarjev), potem motošporti, nogomet (ki pa nažalost nima prihodnosti v SLO) atletika (imamo kar nekaj dobrih atletov),pa veliko bi še lahka naštevali.

rossi je to grozil normalno da zato da bi se mu ekipa prebudila, kaj bi pa ti naredil če bi bil v ekipi, ki je spala namesto da bi delala napredke?! :hmm:

Jaz sm tak, de bi se zjokal :D u kegljanju mamo en kup svetovnih prvakov, prvaniknj in rekorderjev. Smučanju še vedno rečemo nacionalni šport. pa kje je nacija? kmalu nebomo mogli niti na dnevni smučarski izlet...dnevnma karta na smučišču z 20 km proh je 29€!! pa sej je dražje ko grobnik!!! o popularnosti nebi, kr u SLO so zelo popularni tudi Atomik Harmonik, pa je stvar na robu dobrega okusa....popularnost ni merilo. je izgovor za populizem...Rossi se zgovarja na gume. Najbrž pa mu je lansko zimsko hecanje vzelo zalet. Dečko je genij, tu ni debate, da je razred zase, pokaže tudi primerjava z poprečnim tekmovalcem, Colinom Edvardsom. kar pa tudi ni čist pošteno, če pomislimo na Colinov odgovor, lani mislim da v lagunaseci, ko so ga vprašali kaj je dobil novega na motor, da je tik za rossijem. odgovor: maaa, nekaj delov ki jih je imel prej samo Valentino. Vzmetenje, motor, okvir in elektroniko.... Če je Valentino edini posvečen za razvoj komponent, je nekaj krivde tudi njegove. Kakor koli že, a je kašna luna na koledarju de se meni tolko tipka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm tak, de bi se zjokal :D u kegljanju mamo en kup svetovnih prvakov, prvaniknj in rekorderjev. Smučanju še vedno rečemo nacionalni šport. pa kje je nacija? kmalu nebomo mogli niti na dnevni smučarski izlet...dnevnma karta na smučišču z 20 km proh je 29€!! pa sej je dražje ko grobnik!!! o popularnosti nebi, kr u SLO so zelo popularni tudi Atomik Harmonik, pa je stvar na robu dobrega okusa....popularnost ni merilo. je izgovor za populizem...Rossi se zgovarja na gume. Najbrž pa mu je lansko zimsko hecanje vzelo zalet. Dečko je genij, tu ni debate, da je razred zase, pokaže tudi primerjava z poprečnim tekmovalcem, Colinom Edvardsom. kar pa tudi ni čist pošteno, če pomislimo na Colinov odgovor, lani mislim da v lagunaseci, ko so ga vprašali kaj je dobil novega na motor, da je tik za rossijem. odgovor: maaa, nekaj delov ki jih je imel prej samo Valentino. Vzmetenje, motor, okvir in elektroniko.... Če je Valentino edini posvečen za razvoj komponent, je nekaj krivde tudi njegove. Kakor koli že, a je kašna luna na koledarju de se meni tolko tipka?

jah, glede nečesa se strinjam... :grim

za koledar ne vem če je kakšna luna, je pa zato na rossijevi čeladi :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je pa toseland...verjetnu 1krog pred vsemi :whistle: :whistle:

jah glede na to da je bl navajen takih motorjev pa mogoče res ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toseland na civilnmu motorju :D

men je pr 6:28 fajn za pogledat :D

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, lejga si hiter :D

A maš že ceno prpravleno? :)

prej sem povsem pozabil vprasat kolko bi kaj hotel za celado?.....pa to je original,kero je noso al naredijo original pa pac velikost kero zelis?

OK, update!: sporočili so mi, da je možno dobiti (tudi) Rossijevo čelado z zimskega testiranja (AGV Ti-Tech Evolution "Winter Test 06"), ki je prikazana spodaj... Ker pa je čelada izjemno redka, jo lahko dobim samo v velikosti Small (56 centimetrov).

post-9639-1195055894_thumb.jpg

post-9639-1195055847_thumb.jpg

Pa še par reviewov:

http://www.motori.hr/AGV_Ti_Tech_Evolution...quot__1860.html

http://shop.strato.de/epages/10207048.sf/e...ed-Edition-0002

Če je kdo resen interesent zanjo, me naj prosim PM.

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej sem povsem pozabil vprasat kolko bi kaj hotel za celado?.....pa to je original,kero je noso al naredijo original pa pac velikost kero zelis?

OK, update!: sporočili so mi, da je možno dobiti (tudi) Rossijevo čelado z zimskega testiranja (AGV Ti-Tech Evolution "Winter Test 06"), ki je prikazana spodaj... Ker pa je čelada izjemno redka, jo lahko dobim samo v velikosti Small (56 centimetrov).

post-9639-1195055894_thumb.jpg

post-9639-1195055847_thumb.jpg

Pa še par reviewov:

http://www.motori.hr/AGV_Ti_Tech_Evolution...quot__1860.html

http://shop.strato.de/epages/10207048.sf/e...ed-Edition-0002

Če je kdo resen interesent zanjo, me naj prosim PM.

ejga pa ja ne boš šou čelade prodajat...kere so ti pa še ponudli na razpolago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga pa ja ne boš šou čelade prodajat...kere so ti pa še ponudli na razpolago?

Verjemi, da ne bi tega želel po defaultu, samo sem malo v $ nezavidljivem stanju at the moment in sem začel razmišljati tudi v tej smeri...

Na razpolago je as if vse: pač čelada kateregakoli dirkača, s tem da za poseben slog ali pa kako omejeno izdajo se pač da zmenit al pa tut ne, če je ne morejo dobit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker te gume mogoče ne bodo še eno leto slabše gume?

sploh pa se mu nebi blo treba matrat s prilagajanjem gum na motor pa podobnimi stvarmi.. pa še za vse je sam...

namest da bi pomagu yamahi razvijat motor se bo drku tm z gumami... a lorenzo bo pa testiru za yamaho ko je že tolk kilometrou prej naredu da bo res koristn... pol pa napredka pri yamahi spet nebo bo pa kriva tovarna pa nevem kdo še vse sam tisti ku bodo zares krivi naujo...

kenny, a si ti že sploh kakšno pozitivno stvar o rossiju povedal al ga non stop znaš samo pljuvati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-9639-1195055894_thumb.jpg

post-9639-1195055847_thumb.jpg

Ena mojih najljubših Rossijevih grafik, pa še moja velikost čelade!

Če ne bi bla tud jst v $ zelo nezavidljivem položaju, bi jo prec kupila :(

Popravljeno . Popravil brubi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny, a si ti že sploh kakšno pozitivno stvar o rossiju povedal al ga non stop znaš samo pljuvati

no če ga mal pokritiziram to še ne pomen da pluvam po njem...

o njem nism povedu še nč dobrega ( razn tega da je pač dobr/najbolši voznik pa bla bla bla kar je itak že jasno) in tut nikol nč ne mislm, zato ker rossi pri men ni ravno priljubljen oz sploh ni oz ga niti najman ne maram... in najman kar lahko naredim je da ga za vsak drek kritiziram :whistle:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny, a si ti že sploh kakšno pozitivno stvar o rossiju povedal al ga non stop znaš samo pljuvati

to sem opazila tudi jas! tudi če ga sovražiš ni treba pljuvati po njem,saj je samo človek! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samm jaaa....nekateri res skos neki grdo pišete o rossiju...matr ej..ka vam je nardiu????? :headbang: :headbang: :headbang:

Na vrt se mi je med kolerabo posral!

Naslednje leto pa spet držimo pesti za Mareta, pa seveda mal tut za Nakana in Lorenza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem opazila tudi jas! tudi če ga sovražiš ni treba pljuvati po njem,saj je samo človek! O:-)

ja sj ne pljuvam... kritika ni pluvanje.. še posebi če je utemeljena...

aja poglejte uno animacijo v podpisu doctorrossijeve... če gledate eno minuto se vam bo rossi zdeu še večja budala kot se vam zdi zdej :P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooj men se je pa en konj posral na dvorišče..le gdo bi lahka to bil??

pa kamen mam pred vrati...le gdo je to???? s-t-o-n-e-r :headbang: :headbang: :wacko: :wacko:

ka je z animacijo narobe....ženski da kiss...ka ste mogoč fauš..k ma rad ženske???!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!