Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

ja jbg...tut mularija more obstajat....sej vete..svet na mladih stoji!! :P :P

sicer pa nwem ka vas tok briga pač za rossija navijam, ka nebi smela?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr navijaj za Rožleta, sam drugih ne guši s tem tolko nooo :winkiss:

Takole je pa Toseland odleto na testiranju v Sepangu

http://www.youtube.com/watch?v=nsZgx0NV-6U

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ni glih odletu. Si tak napisal, da sem mislu, da je motor preklal na pol, he, he. No vseeno, prihodnje leto bom navijal zanj, se je pridružil moji listi, na kateri so Stoner,De puniet, Hopkins, Dovizioso,Hayden,Toseland,Guintoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Felipe si naštel tele dirkače in sm dobu občutek, kot da si v opoziciji....

:naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Felipe si naštel tele dirkače in sm dobu občutek, kot da si v opoziciji....

:naughty: :naughty: :naughty:

Ne vem, v kateri opoziciji misliš ... :whistle: :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že tu da nakladamo, pa naredmo listo kam kdo sodi! :evilgrin:

Favoriti:

- Rossi

- Malandri

- Toseland

- Guintoli

P.S. temo bo potrebno na novo odpreti Moto GP 2008

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že tu da nakladamo, pa naredmo listo kam kdo sodi! :evilgrin:

Favoriti:

- Rossi

- Malandri

- Toseland

- Guintoli

P.S. temo bo potrebno na novo odpreti Moto GP 2008

1. Malandri

2. Rossi

3. Toseland in Guintoli ( se ne morem odločiti )

To je samo mnenj pri katerem sem upošteval tudi motorje na katerih bojo vozili zato me ne napadajte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se samega sebe malce težko pokliče :whistle:

Drugače pa Jure ne se sekirat zarad takih "intelektualcev", ki nimajo pojma o dirkah in so na forumu samo zato, da si nabijajo poste!

Zame in še za marsikogar drugega si v letih, ko si nastopal v AA, veljal v svoji klasi vsaj za takega asa, kot je recimo danes Melandri v Motogp :worship: :worship:

malo :topic: , ampak ali lahko zvemo malo več o tvojem dirkanju jure007 ( motor, najboljša skupna uvrstitev, najboljši rezultat na dirki, obdobje dirkanja ) predvidevam, da je tu govora o Alpe Adria prvenstvu. Če pa se je na to temo že govorlo bi prosil za link.

Sprašujem samo zato, da bom lahko naredil primerjavo z Melandrijem ozioma kakšnim drugim moto gp dirkačem :whistle: , da ne bo lih toliko :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druglet bom naviju za

Caseya, Vermeulna, Capirossija(ker je pzdej pr suzukiju), hopkinsa, guintolija, depunieta, westa, mogoč še mal za melandrija, pa nickyja, pa za robertsove voznike če bo kkšn :P

še posebi bom pa nenaviju za

Rossija, Edwardsa, Pedroso, Nakana... pol je pa že konc.. letos je v motoGP bl mal zoprnij :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dajaj nas vse v isti koš ker:

1. obstajamo tudi zapriseženi Rossijevi fani, ki vsaj malo spremljamo MotoGP in vemo, da Rossi NI Bog

2. kot lahko opaziš, se je v zadnjih tednih pojavla neka mularija, ki očitno ne vidi druzga kot Rossija, je pa več kot očitno, da je Rossi pričel dirkat še preden so se sploh rodili

Tako, da prosim ne me istovetit s temi mulci oz. mulami

HVALA & have a nice day............

Vzel si mi besede iz ust! :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil brubi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druglet bom naviju za

Caseya, Vermeulna, Capirossija(ker je pzdej pr suzukiju), hopkinsa, guintolija, depunieta, westa, mogoč še mal za melandrija, pa nickyja, pa za robertsove voznike če bo kkšn :P

še posebi bom pa nenaviju za

Rossija, Edwardsa, Pedroso, Nakana... pol je pa že konc.. letos je v motoGP bl mal zoprnij :P

Nakana????? Nej se ti levo jajce posuši in te sosedova koza brcne v nogo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolg časa sm sam spremljala to temo dj mi je pa mal prekipel!!! :closedeyes:

ej folk če čte lahko ustvarmo tut novo temo....antirossi fani ...če vm je ljubše :angry: :angry: :angry: komu je kej naredu...je dirkač z dušo in srcem.....ve zakaj dirka....sj ne rečem da drugi ne...sam pač sm fanica in bom govorila v njegovo korist...

dost mi je vašga smetenja, pa me boli če me spluvate al pa karkol...ma tema je namenjena debati...ŠPORTNI DEBATI ;) in tut jst športno čestitam stonerju :worship: ....čeprou mam po drugi strani svoje mnenje o njem in njegovemu naslovu svetovnega prvaka

ka nej jst dej začnem žalt pedroso k je poln samga sebe k ga ne morm niti vidt ne.....ej folk skulirite se...obnašate se k otroc...vsak za svojga športno...če koga kej mot naj zadrži zase...če se če pa vn metat pa bit pametn nej gre pa drgm....(slab zgled dajete motosvetu)!!

in tut tisti rossi fani k tok kao ga zagovarjate ma raj ga puste pr mir.....s tem njega blatite k se kregate z ostalimi...

men sploh ni jasn kk vi tega ne vidte in posegate v prepire ma za prazn nč...če vm je dolgčas pejte na sprehod!!!!! :slap:

no kokrkol klele je par klipov od rossija...jebat ga sm nejgova fanica :hooray: in mu želim vse najbolše v prihodnji sezoni...in upam da mi uspe pridt na dirko preden se odloči končat kariero :unsure:

http://www.youtube.com/watch?v=ulQWu349mx0

http://www.youtube.com/watch?v=TKH87cx15GY

pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolg časa sm sam spremljala to temo dj mi je pa mal prekipel!!! :closedeyes:

ej folk če čte lahko ustvarmo tut novo temo....antirossi fani ...če vm je ljubše :angry: :angry: :angry: komu je kej naredu...je dirkač z dušo in srcem.....ve zakaj dirka....sj ne rečem da drugi ne...sam pač sm fanica in bom govorila v njegovo korist...

dost mi je vašga smetenja, pa me boli če me spluvate al pa karkol...ma tema je namenjena debati...ŠPORTNI DEBATI ;) in tut jst športno čestitam stonerju :worship: ....čeprou mam po drugi strani svoje mnenje o njem in njegovemu naslovu svetovnega prvaka

ka nej jst dej začnem žalt pedroso k je poln samga sebe k ga ne morm niti vidt ne.....ej folk skulirite se...obnašate se k otroc...vsak za svojga športno...če koga kej mot naj zadrži zase...če se če pa vn metat pa bit pametn nej gre pa drgm....(slab zgled dajete motosvetu)!!

in tut tisti rossi fani k tok kao ga zagovarjate ma raj ga puste pr mir.....s tem njega blatite k se kregate z ostalimi...

men sploh ni jasn kk vi tega ne vidte in posegate v prepire ma za prazn nč...če vm je dolgčas pejte na sprehod!!!!! :slap:

no kokrkol klele je par klipov od rossija...jebat ga sm nejgova fanica :hooray: in mu želim vse najbolše v prihodnji sezoni...in upam da mi uspe pridt na dirko preden se odloči končat kariero :unsure:

http://www.youtube.com/watch?v=ulQWu349mx0

http://www.youtube.com/watch?v=TKH87cx15GY

pozdravček

Jah no sploh ni tko hudo kot si zdele pojamrala, folk v večini tu kritizira boyband rossi fane, ki tu pišejo kot da je Rossi odrešenik sveta, prerok in mož z tremi metrskim tiči v eni osebi, drugač se mi zdi da je brez teh navdušencev tu kr debata na nivoju in folk večinoma kr dobr pozna dirkanje in sploh ni kakega nerealnega in neupravičenega kritiziranja, mogoč kdaj kdo v navijaškem duhu malo pretirava pa še to ne prehudo.

Me pa večina Rossi fanov spominja na babnco s stalnim pms-om, občutljivi da bog pomagi, vsaka najmanjša kritika Rossija je za vas kot vojna napoved.

Men je Rossi čist simpatičen, nism pa njegov navijač, v njegov skill pa itak ne dvomim, dela pa napake tko kot vsak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja petnula kdaj bom jst knjigo od rossija dobla nazaj??? :(

dj prosm naslednjič k bomo na pjački a prou??? B)

pozdravček

joj štiršestka sj res :closedeyes: evo, u nasledno k se gre na pjačo ti jo prnesem :D jo bom kr dons dou že v avto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no sploh ni tko hudo kot si zdele pojamrala, folk v večini tu kritizira boyband rossi fane, ki tu pišejo kot da je Rossi odrešenik sveta, prerok in mož z tremi metrskim tiči v eni osebi, drugač se mi zdi da je brez teh navdušencev tu kr debata na nivoju in folk večinoma kr dobr pozna dirkanje in sploh ni kakega nerealnega in neupravičenega kritiziranja, mogoč kdaj kdo v navijaškem duhu malo pretirava pa še to ne prehudo.

Me pa večina Rossi fanov spominja na babnco s stalnim pms-om, občutljivi da bog pomagi, vsaka najmanjša kritika Rossija je za vas kot vojna napoved.

Men je Rossi čist simpatičen, nism pa njegov navijač, v njegov skill pa itak ne dvomim, dela pa napake tko kot vsak.

lej jst v tiste debate boy band rossi fanov ne mislm posegat k se mi zdi neumn.... sm pa spremljala in mi ger na živce da ej debata skoz okol rossija, rossi gor rossi dol..pa en bi rekla če bi blo kej konkretnga amapk to so pa ene take bedne stvari da sploh ne morm verjet...res ne vem a je folku res tok dolgčas...

no če si tisto z babncam tut name mislu...ej sori stari...se poznava ampak žalt me pa ni treba....me že z drugimi stvarmi preveč :BUA: :D sj midva veva :D

nism občutljiva ampak stvar ma mejo...in mislm da te stvari ne gredo na živce sam men ki si želim prebirat neko dobro športno debato ampak večini folka...mam prou???

joj štiršestka sj res :closedeyes: evo, u nasledno k se gre na pjačo ti jo prnesem :D jo bom kr dons dou že v avto :D

no ql..upam da si jo vsaj prebrav B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolg časa sm sam spremljala to temo dj mi je pa mal prekipel!!! :closedeyes:

ej folk če čte lahko ustvarmo tut novo temo....antirossi fani ...če vm je ljubše :angry: :angry: :angry: komu je kej naredu...je dirkač z dušo in srcem.....ve zakaj dirka....sj ne rečem da drugi ne...sam pač sm fanica in bom govorila v njegovo korist...

dost mi je vašga smetenja, pa me boli če me spluvate al pa karkol...ma tema je namenjena debati...ŠPORTNI DEBATI ;) in tut jst športno čestitam stonerju :worship: ....čeprou mam po drugi strani svoje mnenje o njem in njegovemu naslovu svetovnega prvaka

ka nej jst dej začnem žalt pedroso k je poln samga sebe k ga ne morm niti vidt ne.....ej folk skulirite se...obnašate se k otroc...vsak za svojga športno...če koga kej mot naj zadrži zase...če se če pa vn metat pa bit pametn nej gre pa drgm....(slab zgled dajete motosvetu)!!

in tut tisti rossi fani k tok kao ga zagovarjate ma raj ga puste pr mir.....s tem njega blatite k se kregate z ostalimi...

men sploh ni jasn kk vi tega ne vidte in posegate v prepire ma za prazn nč...če vm je dolgčas pejte na sprehod!!!!! :slap:

no kokrkol klele je par klipov od rossija...jebat ga sm nejgova fanica :hooray: in mu želim vse najbolše v prihodnji sezoni...in upam da mi uspe pridt na dirko preden se odloči končat kariero :unsure:

http://www.youtube.com/watch?v=ulQWu349mx0

http://www.youtube.com/watch?v=TKH87cx15GY

pozdravček

Ne ženi si toliko k srcu, če gdo kaj reče čes Rossija. Kar jaz spremljam forum se pljuva Rossija samo zaradi provokacije :krneki: fanatičnih Rossi fanov. Drugače pa njegovi uspehi govorijo svoje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ql..upam da si jo vsaj prebrav B)

sm prebrov ja par tistih strani k je v knigci :) itak je drobna ^_^ sj je kr fajna :)

nevem pa kuko si jo lohk ti večkrat prebrala recimo :) ker tok zelo dobra pa spet ni :P pumoje je mal pretanka. res pa je da sm 3/4 stvari vedu že tko, še predn sm knigco prebrov :)

mogl bi od o vsakmu dirkaču napisat tako knigco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jst v tiste debate boy band rossi fanov ne mislm posegat k se mi zdi neumn.... sm pa spremljala in mi ger na živce da ej debata skoz okol rossija, rossi gor rossi dol..pa en bi rekla če bi blo kej konkretnga amapk to so pa ene take bedne stvari da sploh ne morm verjet...res ne vem a je folku res tok dolgčas...

no če si tisto z babncam tut name mislu...ej sori stari...se poznava ampak žalt me pa ni treba....me že z drugimi stvarmi preveč :BUA: :D sj midva veva :D

Itak da Rossi gor Rossi dol, sej je konc koncev največji moto dirkač tega časa, poleg tega ma še karizmo in daleč največ navijačev, tko da normalno da se o njem največ govori.

Drugač pa sej veš da tisto ni bla žalitev sam samo mal slikovito opisal ;)

Nekam občutljiva si dans, pms? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prebrov ja par tistih strani k je v knigci :) itak je drobna ^_^ sj je kr fajna :)

nevem pa kuko si jo lohk ti večkrat prebrala recimo :) ker tok zelo dobra pa spet ni :P pumoje je mal pretanka. res pa je da sm 3/4 stvari vedu že tko, še predn sm knigco prebrov :)

mogl bi od o vsakmu dirkaču napisat tako knigco :D

ma večkrat sm jo in jo še bom ker mi je fajn fajna :rolleyes:

ej se strinjam...pa veš kaj me še zaniam folk če je že kak filmčk posnet tak bl ornk od kakega dirkača tut če je že nehu dirkat....nism prou še kej gledala zato ne vem???

vem da od senne je film pa tut knjiga k sm jo že prebrala ampak dobr tist je formula...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da Rossi gor Rossi dol, sej je konc koncev največji moto dirkač tega časa, poleg tega ma še karizmo in daleč največ navijačev, tko da normalno da se o njem največ govori.

Drugač pa sej veš da tisto ni bla žalitev sam samo mal slikovito opisal ;)

Nekam občutljiva si dans, pms? :D

se strinjam z zgoraj napisanim... :worship:

haha nekam firbčn si dons.... :evilgrin: zakaj že :naughty:

kaj et briga kaj je z mano :evilgrin:

okej dost nakladanja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da Rossi gor Rossi dol, sej je konc koncev največji moto dirkač tega časa, poleg tega ma še karizmo in daleč največ navijačev, tko da normalno da se o njem največ govori.

Drugač pa sej veš da tisto ni bla žalitev sam samo mal slikovito opisal ;)

Nekam občutljiva si dans, pms? :D

zgleda :grim :grim :grim

Matr ste nasmetnil tole temo...zakaj se mi zdi, da je za vse skup kriva tale doctorossi potem se pa deklca še sprašuje kaj je naredila "a nesmem navijat za Rossija?" :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda :grim :grim :grim

Matr ste nasmetnil tole temo...zakaj se mi zdi, da je za vse skup kriva tale doctorossi potem se pa deklca še sprašuje kaj je naredila "a nesmem navijat za Rossija?" :blink:

še dobr da te poznam.....k vem kakšn si...haha..pa vem kk je to mišln :D pa vem da me morte mal podjebavat če ne ne bi bli vi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da te poznam.....k vem kakšn si...haha..pa vem kk je to mišln :D pa vem da me morte mal podjebavat če ne ne bi bli vi... :D

Akhm, teb je blo namenjen sam tist "zgleda :grim :grim :grim " v tistem spodnjem textu sm pa mislu uporabnico doctorossi . ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!