Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Roberts insists team will stay in Moto GP

Kenny Roberts has insisted that his KR team will race in Moto GP this season, despite a budget shortfall.

The three-time world champion, who runs his son Kenny Jr, the 2000 winner, has suffered from a lack of budget over the winter, leading to suspicions that the team may not begin the season.

But the 55-year-old American moved to alleviate fears that the team may be forced to pull their entry before the start of the season in Qatar in two weeks time.

"We're swimming, not sinking, but we need more money," said Roberts. "I need the money in my bank account."

After a number of dreadful seasons, the withdrawal of both KTM and Proton in mid-2005 re-invigorated the team, who ran Roberts Jr to two podiums and sixth overall in 2006.

But the squad are still believed to be around 20 per cent short of the money they need to complete the season, and are desperately seeking new sponsors.

vir:Eurosport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamola je reku da po njegovem bo Stoner dubu bmw award. Sam on itak skoz hvali mlade, pa Rossi ni nikol pr njemu kšn hud favorit, se mi zdi k da ma kej prot njemu, mogoče... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamola je reku da po njegovem bo Stoner dubu bmw award. Sam on itak skoz hvali mlade, pa Rossi ni nikol pr njemu kšn hud favorit, se mi zdi k da ma kej prot njemu, mogoče... :?

Ma dobro blago se samo hvali. Sicer pa nisem opazu, da bi mel keri od eurosport komentatorjev kej proti Rossiju. Res pa je, da vsi navijajo za čim bolj tesno in razburljivo dirkanje, zato včasih obupano želijo, da se nebi dohtar sam odpelu naprej.

A tovarniška yama pa še kr brez glavnega sponzorja :?

Pri Suzukiju so pa zlo zadovoljni s svojim prototipom, res upam da bo konkurenčen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tovarniška yama pa še kr brez glavnega sponzorja :?

govori se da bo glavni sponzor yamahe letos fiat s koncernom taku da se ve denarja bo dovol pa itak kaj pa yamaha nuca sponzorje če je pa doktor skuz prvi in ma tuk denarja da lahku un glavni sponzor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tovarniška yama pa še kr brez glavnega sponzorja :?

govori se da bo glavni sponzor yamahe letos fiat s koncernom taku da se ve denarja bo dovol pa itak kaj pa yamaha nuca sponzorje če je pa doktor skuz prvi in ma tuk denarja da lahku un glavni sponzor

in kaj si hotel povedati s tem postom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bo danes kje (televizija, internet...) prenos treninga? :hmm:

Ja je na motogp.com sam morš bit registriran(morš plačat), lohk pa gledaš free live timing kot guest. :P

A je drgač gdo od vas registriran? Jst sm sam tko da lohk managerja igram sam nism nč plaču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huuuh :D tole je blo pa zanimiv gledat.. glih tok da te mal zrajca :D hahaha...

grejo pa res hitr čez ovinke teli 800ccm :OK:

komej čakam na 10.marec :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p128 glede yamahe je blu uzetu it enga posta jaz sm sm tale stavek uzel govori se da bo glavni sponzor yamahe letos fiat s koncernom taku da se ve denarja bo dovol pa itak kaj pa yamaha nuca sponzorje če je pa doktor skuz prvi in ma tuk denarja da lahku un glavni sponzor

mal sm zajebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super izid treningov, koncno je Doctor zacel s predavanji ;), upam da mu bodo asistentje uspel zrihtat motor tko kot je treba :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: YAMAHA :OK:

huuuh :D tole je blo pa zanimiv gledat.. glih tok da te mal zrajca :D hahaha...

grejo pa res hitr čez ovinke teli 800ccm :OK:

komej čakam na 10.marec :D :D :D

19 avgust v živo gledat v BRNO to komi čakam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!