Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

važno je, kako je hitra

Hitra je kombinacija z voznikom, sama brzina na ravnici pa ji ni neka huda vrlina :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA KA JSM VM REKU ROSSI SAMO PRVI IN TAKO SE BO NADALJEVALA SEZONA MOTO GP-JA

Bomo vidl če bo tut jutri tako. Go Stoner in Duče!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidl če bo tut jutri tako. Go Stoner in Duče!!!

GIMP KAJ SE TI MENŠ KAKKŠEN DUCATI JE ROSSI SAMU DOKAZOV KAJ JE MOTOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ali je še kdo med motosvetovci, kateremu gre na smeh (jok) ko vidim napi FIAT Yamaha ??? :cry: :cry:

Tud men, tud men.... pa kaj, koje denar.....

JA KA JSM VM REKU ROSSI SAMO PRVI IN TAKO SE BO NADALJEVALA SEZONA MOTO GP-JA

Ja kaj sem vam rekel, Rossi bo skozi prvi, ter tako se bo nadaljevala moto gp sezona.

Mislim luka0, tvoje pisanje je eno veliko :SS :SS :SS

Da nisi mogoče preveč :beer1: in si sedaj :drunk: .

Pojdi raje malo slovnico :book: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirsad se že javlja v živo iz Katarja :eek: :SS "Televizijski komentatorji običajno še bolj zijajo kot jaz."

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirsad se že javlja v živo iz Katarja :eek: :SS "Televizijski komentatorji običajno še bolj zijajo kot jaz."

ha ha pa neo ki on komentator :kva2: drugač pa dirka je ju3 ob 12:30? al bojo meli spet pol ure natolcevanja pa je štart komaj ob 13:00?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to, da je dirka že jutri, pa ne da nisem vesel sam, običajno je bila ob nedeljah, ob sobotah so bile pa kvalifikacije za pole?? :?

Rossi jih bo mal K.O.-teral :whistle: :evilgrin: :fredy: :doze: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirsad se že javlja v živo iz Katarja :eek: :SS "Televizijski komentatorji običajno še bolj zijajo kot jaz."

Očitno se bo pol jutri Mirsad drl u mikrofon, če Keržišnikov Gabrielle skače po Daytoni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se bo pol jutri Mirsad drl u mikrofon, če Keržišnikov Gabrielle skače po Daytoni :)

Ojojojojoj... Pa je propadu projekt MotoGP na POP-TV še preden se je prav začel... :cry:

In Kimi se že pripravlja, da bo naskočil Mihaela... Kimi že čisto v zavetrju Mihaelu, toda Miahel je star lisjak in se ne bo pustil zmesti. In UUUUUUUUUHUUUUUUU, Kimi pelje v bokse, Kimi pelje v bokse! Ne, vendarle je to Albers z Minardijem. Albers z Minardijem pelje v bokse!

Franci, lepo pozdravljen tudi danes z nami. Videli smo kako Mihael komaj še zadržuje za seboj Kimija (samo ene 40 krogov že). Kaj misliš, da tokrat pesti Ferrari?

''Ja, lohka da ma tudi že malo bolj zgonjene gume, je pa tudi verjetnost, da mu frgazar nagaja, saj smo vsi lahko videli, kako sta se pred dirko pogovarjala Ros Braun in Brni Eklstone.''

Ja in prav gotovo to pomeni, da bo Mihael prej zapeljal v bokse, kajne Franci?

''Ja, prav gotovo. Mišlenove gume so letos veliko boljše in tudi bencina mu že zmanjkuje, saj danes sploh še ni šel v bokse.''

He-he, zdaj sem se spomnil, kako je kako je Čarli Wajtning pred tekmo žugal Slavici Eklstone, češ, kaj počne z Brnijem. In UUUUUUUUUUHUUUUUUUU, nesreča! Dirkalniki frčijo po zraku! Drama tukaj spoštovane gledalke in gledalci! Drama na današnji dirki, tukaj na razbeljenem Hokenhajmu. In kdo je to? Uuuuuuuuuhuuuuuu, Fisichella je ostal brez prednjega krilca! Smola za tega simpatičnega Rimljana. Franci, kaj je po tvojem botrovalo tej nesreči?

''Ja, verjetno je prepozno...''

In tukaj v ponovljenem posnetku! Poglejte to! UUUUUUUUU!! Fisichella je od zadaj napičil Vilneva, ki rad vozi v prevelikem kombinezonu. Franci, oprosti.

''Ja, lohka da je Fisichella prepozno zavrl in je tako priletel v Vilneva, s katerim pa je zgleda vse v redu.''

Ja Franci, Flavio Briatore prav gotovo ne bo navdušen nad tem, medtem pa ko je Alonso še vedno v vodstvu, še enkrat oglasi.

Prav nič se ni zgodilo tukaj v Hokenhajmu in mogoče bi lahko nadaljeval zgodbo o novi ljubezni Dejvida Kultharda in Ajdemarije Odrakel, črnske gazele iz Zambezije. Mikavna manekenka je namreč s Kulthardom prevozila prejšnji teden cel London v taxiju, v enem značilnih za London in sicer tisti črni taksiji.

In UUUUUUUHUUUUUU, Mihael je v boksih stal kar 9 sekund! Drama na dolivanju goriva. Poglejmo posnetek kaj je šlo narobe. Nič ni videti... Franci ali je mogoče kaj narobe z elektroniko ali je bilo samo dolitega več goriva?

''Ja, lohka da je zatajila elektronika, je pa tudi možno, da je bilo treba doliti več bencina in so na taktiki enega postanka.''

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sam mene "moti" top speed Yamahe ... se bodo skoraj vsi ostali po ravnini samo mim zapelal.

Ducati +15

Honda +10

Se mi zdi da bosta na tem "podrocju" Edwards in Rossi imela mal tezav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se bosta pa švercala v zavetrju :D

drgač pa komej čakam na dirko :OK:

Hayden se je kr fajn "pobrou" glede na to da je biu prejšne dni okoli 16. :)

stonerju pa ta proga pač leži, lansko leto je imel tukaj pole position če se ne motm :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo spet glavna tema vreme, pa s katero žensko se je kdo izmed dirkačev šetal po Katarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo spet glavna tema vreme, pa s katero žensko se je kdo izmed dirkačev šetal po Katarju.

ja, pa vse bo povezu s f1... upam da se bo hmal zacela pa bo tm utrujov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se bo pol jutri Mirsad drl u mikrofon, če Keržišnikov Gabrielle skače po Daytoni :)

še zmeraj ne bom prešaltal z Eurosporta...ne, ne bom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa kr v dilemi zdj :D

po en stran kr hočm poslušat ališiča k bo komentirou motorje :P :P

k te priložnosti nau nkol več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa kr v dilemi zdj :D

po en stran kr hočm poslušat ališiča k bo komentirou motorje :P :P

k te priložnosti nau nkol več :)

Se strinjam. Jaz bom prav zaradi Alešiča gledal na Popu, ker me prav zanima kako bo to zgledalo :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Jaz bom prav zaradi Alešiča gledal na Popu, ker me prav zanima kako bo to zgledalo :D :lol1:

no poj sva pa že dva :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!