Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

no sava vam je lepo povedov čakte dirke kjer bo odločalo kaj je u glavi in ne kaj pod plastiko k bo rossi samu učil pacijente newem kaj eni sanjtae daso njegovi cajti mimo če bi bili njegovi časi mimo bi on že zamenjov ekipo bi šu nazaj k hondi sm beno je lepo povedov

bravo rossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sava vam je lepo povedov čakte dirke kjer bo odločalo kaj je u glavi in ne kaj pod plastiko k bo rossi samu učil pacijente newem kaj eni sanjtae daso njegovi cajti mimo če bi bili njegovi časi mimo bi on že zamenjov ekipo bi šu nazaj k hondi sm beno je lepo povedov

bravo rossi

Če bi se navadil uporabljat ločila, te tudi ne bi pobralo.. In zakaj bi šel k Hondi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sava vam je lepo povedov čakte dirke kjer bo odločalo kaj je u glavi in ne kaj pod plastiko k bo rossi samu učil pacijente newem kaj eni sanjtae daso njegovi cajti mimo če bi bili njegovi časi mimo bi on že zamenjov ekipo bi šu nazaj k hondi sm beno je lepo povedov

bravo rossi

V šoli ne učijo več pravopisa? A si sploh že vidu šolo od notr?

Drugač pa kr počas postajam navijač Hopperja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo pomisli da je yamaha šla manj na ravninah zard drugačnga prestavnega razmerja .) mogoče so pa motor preprost prpravili na notranji del proge...sam ne to nemore bit možno KER ROSI MORE BIT TAK ČUDODELNIK DA Z MOTORJOM K SE PELE 30 km MN NA RVNIN JE KR DRUGI...pa honda je tut letela k burja po ravnem

Popravljeno . Popravil bboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je res noro letel mimo na ravnini... :kva2: :kva2: :kva2:

pa ne to enkrat ampak reče se dvakrat noro :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve stvari; :hmm: :?

1) Najlaže je navijati za tistega, ki je boljši. Pa naj bo to motor, ali pa dirkač.

Jaz navijam za enega, pa je čist' vseeno kje se "plete" med vozniki. Muhe dnevnice pa tako nimajo nobene perspektive!

2) Komantator;

Kako ga lahko primerjate z Eurosportovim?!!! To je enako, kot bi nekdanjo Zastavo primerjali z Rolce-Roycem!

Bodimo veseli, da se je zgodilo tisto, kar je bila še leto nazaj znanstvena fantastika (kar poglejte naše komentarje v tejle temi).

Dobili smo TV dirko na "domač" kanal, ki smo ga z nestrpnostjo čakali. In to = to! Če zna kdo bolje komentirati od Gabra, naj gre na njegovo mesto! Tudi sam bi bil vesel, še bolj strokovnega spikerja! Zame je dober! S časom se bo pa zagotovo še izpilil.

Sem čisto nepristranski, ker ga osebno niti ne poznam (razen preko (pisanih) medijev in z dirk).

Res pa je, da lahko vsakdo izrazi svojo voljo. To je tudi prav, kar pa je po eni strani tudi dobro.

Torej. Na POP TV je dirka, ki jo v preteklih letih ni bilo! Če pa kateremu ne odgovarja, bo bolj strokovne komentarje sprejemal preko satelita. Jaz sem z novostjo zadovoljen! Verjetno, ne edini... :hmm:

Kot v življenju, kjer sta vedno dva izhoda... :unsure:

P.S. Še moje mnenje:

Nora dirka, moč motorjev, zmogljivost pnevmatik je na špici, vodljivost strojev... :OK:

Dirkači mejijo na junake "Vojne zvezd"!!! (Lahko pa tudi da se motim)...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve stvari; :hmm: :?

1) Najlaže je navijati za tistega, ki je boljši. Pa naj bo to motor, ali pa dirkač.

Jaz navijam za enega, pa je čist' vseeno kje se "plete" med vozniki. Muhe dnevnice pa tako nimajo nobene perspektive!

2) Komantator;

Kako ga lahko primerjate z Eurosportovim?!!! To je enako, kot bi nekdanjo Zastavo primerjali z Rolce-Roycem!

Bodimo veseli, da se je zgodilo tisto, kar je bila še leto nazaj znanstvena fantastika (kar poglejte naše komentarje v tejle temi).

Dobili smo TV dirko na "domač" kanal, ki smo ga z nestrpnostjo čakali. In to = to! Če zna kdo bolje komentirati od Gabra, naj gre na njegovo mesto! Tudi sam bi bil vesel, še bolj strokovnega spikerja! Zame je dober! S časom se bo pa zagotovo še izpilil.

Sem čisto nepristranski, ker ga osebno niti ne poznam (razen preko (pisanih) medijev in z dirk).

Res pa je, da lahko vsakdo izrazi svojo voljo. To je tudi prav, kar pa je po eni strani tudi dobro.

Torej. Na POP TV je dirka, ki jo v preteklih letih ni bilo! Če pa kateremu ne odgovarja, bo bolj strokovne komentarje sprejemal preko satelita. Jaz sem z novostjo zadovoljen! Verjetno, ne edini... :hmm:

Kot v življenju, kjer sta vedno dva izhoda... :unsure:

P.S. Še moje mnenje:

Nora dirka, moč motorjev, zmogljivost pnevmatik je na špici, vodljivost strojev... :OK:

Dirkači mejijo na junake "Vojne zvezd"!!! (Lahko pa tudi da se motim)...

:worship: :yea1: :yes:

Ne, ne motiš se :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo pa čist kul gledat na POPu in bom vsako dirko spremljal prek POPa. Če ne druzga se lahka umiru zicneš na kavč pa poslušaš domači jezik, medtem ko na eurosportu včas tut kej tok zmomlajo da morš prov začet mislt kva so hotl povedat. Men je oboje kulj. Če ne bo popa bo eurosport, in obratno. Važn da se dirka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje so nova pravila glede gum pripomogle večjemu spektaklu.(prej je michelin peku gume v noči iz sobote na nedeljo zdaj tega ne more več) :grrr

Jaz sem tudi malo POP gledau,"ČE" nebi tako popačeno govoril bi bilo bolje in "ČE" bi imel zraven sebe še enga recimo ex dirkača bi bilo fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2) Komantator;

Kako ga lahko primerjate z Eurosportovim?!!! To je enako, kot bi nekdanjo Zastavo primerjali z Rolce-Roycem!

Bodimo veseli, da se je zgodilo tisto, kar je bila še leto nazaj znanstvena fantastika (kar poglejte naše komentarje v tejle temi).

Dobili smo TV dirko na "domač" kanal, ki smo ga z nestrpnostjo čakali. In to = to! Če zna kdo bolje komentirati od Gabra, naj gre na njegovo mesto! Tudi sam bi bil vesel, še bolj strokovnega spikerja! Zame je dober! S časom se bo pa zagotovo še izpilil.

Sem čisto nepristranski, ker ga osebno niti ne poznam (razen preko (pisanih) medijev in z dirk).

Res pa je, da lahko vsakdo izrazi svojo voljo. To je tudi prav, kar pa je po eni strani tudi dobro.

Torej. Na POP TV je dirka, ki jo v preteklih letih ni bilo! Če pa kateremu ne odgovarja, bo bolj strokovne komentarje sprejemal preko satelita. Jaz sem z novostjo zadovoljen! Verjetno, ne edini... :hmm:

Kot v življenju, kjer sta vedno dva izhoda... :unsure:

podpis :OK: boljše ne bi mogel povedat(napisat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Stonerjev Ducati požira "kerozin" :eek: ?

Kerozin je bolj podoben nafti, kot pa bencinu ...

Kaj bi se zgodilo če bi Italjani združli moči? Rossi na Ducatiju? :hmm:

Jaz bi doživljal orgazme pred televizorjem - "bez diranja" :-)

Pa še to - od Gabrovega komentarja bi lahko ob še tako napeti dirki zaspal, aja tutaja... Samo čakal sem, da bo začel govoriti kaj v stilu "poglejte te dvokolesnike različnih barv, kako se peljejo, nihče jih ne more ustaviti, tako so hitri... eden spredaj je rdeč, potem en modro-bel. .. le kdo so ti fantje". Razočaran, čeprav sem imel zelo nizka pričakovanja. še dobro, da ni bil Eurosport zatemnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad Gabra preveč kritiziru, samo ne morem si pomagat, ali sem mel samo jaz občutek, da je njegov glas zvenel kot da bi govoril pod vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr ste zastavl tole dirko. Me pa kot novinca v tej temi veseli, da sem pred dirko dobil na teh straneh več podatkov, kot jih je navedla naša tv postaja. Za Gabra pa: on ma zdej ta "stolček" ampak škoda k z njega uspavanke prpoveduje. Lahko noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP TV je dirka, ki jo v preteklih letih ni bilo! Če pa kateremu ne odgovarja, bo bolj strokovne komentarje sprejemal preko satelita. Jaz sem z novostjo zadovoljen! Verjetno, ne edini...

Tako je, kar sm utegnu spremljat dirko, je tudi meni všeč spreljat na POP. Komentator ni Nico (ki ga imajo na Italijo) ali pa Mamola (eurosport) ma se bo navadu marsikaj skozi sezono. Kar tako naprej :OK:

Če je šlo komu od "rojenih" profijev v nos, pa še tolk bolše :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka mi je bla vsec, ducati gre res fantasticno!!! Stoner je vozu brez napake in fer dirko tko da mu prvoscm zmago :OK: , doctor je pokazu da ni za odpis, zdi se mi da je yamaha noro vodljiva po ovinkih pa na bremzanju :OK: .) , edino ravinine niso ravno njena vrlina. Najbols je pa to da so bli na prvih 4 mestih 4 razlicni motorji :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kerozin je bolj podoben nafti, kot pa bencinu ...

Podoba gor dol :headbang: , učinek je pomemben! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podoba gor dol :headbang: , učinek je pomemben! :topic:

Se ti zdi, da je kerozin "bolj hudo" gorivo?

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je biu Stoner na tej progi zato hiter ker mu pač ta proga tudi odgovarja.

upam pa da se motim :) hočmo vidt čim več dirkačev v špici :OK:

ko so bile na eurosportu reklame, sem preklopu na POP TV, in me ni nič kaj navdušl vse skupaj. Gaber me spominja na Miheliča.. Lohk je še tko spektakularna dirka, on bo pa čisto umirjeno govoru :) edina stvar k mi je bla na POPU všeč je to da je res kristalno čista slika :OK: Eurosport ma pa malenkost, ampak res malenkost slabšo kvaliteto..(to je pač kabelska :P )

Hayden me je mal razočarou. pač nj bi imel probleme s sprednjim delom motorja.

Stoner je vozu brez napake. čestitke

Rossi se je kr fajn držou

Pedrosa bi se lohk držou vodilnih dveh (glede na to da je za 19vrečk cukra lažji od Rossija(to so rekl na Eurosportu :D :D ))

Hopper :OK: s poškodbo zapestja je kr fajn odpelou.

škoda je blo Capirossija da je odstopu :(

Edwards pa me je mal razočarou.

komej čakam na naslednjo dirko :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti zdi, da je kerozin "bolj hudo" gorivo?

:topic:

Sam res čist :topic:

Po destilaciji dobimo lahki in težki bencin. Z nadaljnjimi postopki, s krekingom in reformingom pa dobimo motorni bencin, kerozin in dizelsko olje.

Bencin

Bencin je pogonsko gorivo za bencinske motorje. Kakovost bencina določa oktansko število.Zelo vnetljiv, zato v njegovi bližini ne smemo prižigati ognja.

Kerozin je letalsko gorivo.

No pa še dodatek: Stonerjev Duče je bil na ravnici kot da je imel letalsko gorivo v motorju, ker je kar letel mimo Rossijeve Yamahe, za celih 12milj na uro hitreje!

Se pravi na tvoj vp. :? je bil moj komentar samo prispodoba na letenje!!! :evilgrin:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!