Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

yap, pa glih k so ble na eurosportu reklame, je Capirossi padu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to mi je všeč pri pubecih, da znajo pohvalit sotekmovalce in se ne izgovarjajo na ve mogoče načine :OK:

Rossi said: "I wanted to push Casey and try to take the fight to him more, but in fact he was perfect today. He didn't make a single mistake as far as I could see and he rode very well; he deserved to win so congratulations to him.

dirka je bla fajn, sem pa pogrešal tiste zadnje napete kroge, ko stojiš zraven :).... ampak glede na to, da so med prvimi štirimi različne znamke motorjev, bo takih trenutko letos sigurno dosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm Ill dottore je imel rahle probleme s skalpelom. Sem v popolnem precepu navijam že od nekdaj za Ducati in Rossija. Ampak mislem da bo letos Dottore imel resne probleme z ducatiji na odprtih progah ter suzukijem na zaprtih ( honda tko al tko povsod sitnar) . Bistvo vsega je da bodo dirkaški vikendi letos hudičevo zanimivi.

Luka0 prosim te pošlji pismo rossiju da si tak fan da mu ga pofafaš in ne sanjaj po temi. Mater berem celo temo napišem ko res ma pomen kaj napisat ampak ti mali posrane (vsaj upam da si star manj kot 12) pa nabijaš u tri dni in lepo prosim admine da naredijo konec temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je fer prenesu poraz ne pa ostali k se sm na nekej zgovarjajo

Rossi Rossi.Brez veze da sploh rečemo Moto GP...dejmo use skupaj preimenovat v ROSSI&co.Poba zna pelat še zdaleč ni pa nek polbog,kar probate ustvart.Sam sm rahlo razočaran nad Dani-jom k poba ni mel tok jajc da kasnej bremzu na ravnini pa ga je Rossi zmeri odbil k je šel v napad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa za moje pojme sploh ni ne vem kakšen favorit za naslov. Premalokrat gre na nož.

Sej sem že pred sezono rekel da bodo letos Rdeči zelo nevarni. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem prepričan, da so ga pri Yamahi kaj posrali s končnim prestavnim razmerjem, ker je za 20 km/h večjo končno hitrost pri 300 km/h potrebno toliko več moči, da taka razlika v moči enostavno ni možna.

P.S.

Malo :topic: o debati o kerozinu - kerozin je gorivo za reakcijske motorje in je dejansko podoben dizlu, tako da bi kakšen star golf D čisto lepo klepal z njim, avio bencin je pa gorivo za batne letalske motorje, ki se lahko v dirkanju (nižjega ranga) čisto lepo uporablja kot poceni nadomestek (oziroma to je) visokooktanskega bencina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism glih prepričan da v motorje tankajo kerozin ker pomoje bi pol velik mašin uničlu ker taku kur je en napisov kerozin je gorivo za letalo.

demoss kaj maš proti men nevem rossi je že velikokrat dokazal da je razred bolši od useg ostalih pač nima taku hitrega motorja zna pa bul vozt kukr usi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti resen s tem o kerozinu?? :lol1:

Ne razumeš zajebancije? :fredy:

Ločila bi pa vseeno lahko počas začel uporabljat.. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentarji

1. mesto – Casey Stoner: »Pred samo dirko res nisem pricakoval zmage. Ker nisem želel uniciti gum, sprva nisem prevec pritiskal, na koncu, ko je Valentino grozil, pa sem moral dati gas. Na ravninah smo bili zelo hitri, vsi so opravili izvrstno delo, kar potrjuje tudi najhitrejši krog.«

2. mesto - Valentimo Rossi: »Poskušal sem vse, ker je bil moj motor v ovinkih dobro uravnoteže. Yamaha je dobra v vstopu v ovinek, tudi pospešuje dobro, toda danes je res bil Caseyev dan. Razlika v koncni hitrosti na ravninah je bila prevelika. Trudil sem se, a tudi, ce sem vodil po zadnjem ovinku, me je na ravnini prehitel.. Zmagati bi bilo lepo, a tudi drug mesto je dobro. Boljše kot lani.«

3. mesto – Dani Pedrosa: »Po padcu danes zjutraj moram biti zadovoljen s tretjim mestom. Na ravninah smo bili hitri, želel bi si vec oprijema v ovinkih. Caka nas še dolgo in razburljivo prvenstvo.«

4. mesto – John Hopkins: »Zadovoljen sem s svojo dirko. Štartal sem dobro, a v prvih krogih izgubi nekaj mest. Rossi in Stoner sta bila prehitra. S Pedroso sva se borila do konca. V zadnjem krogu sem ga poskusil prehiteti, ampak decko je tako lahek, da njegov motor prehitro pospešuje, da bi ga lahko prehitel.«

5. mesto - Marco Melandri: »Štartal sem dobro, a na ravninah je bilo veliko dirkacev hitrejših od mene. Pritiskal sem na vso moc, dokler sem lahko, potem pa je prednja guma zacela popušcati in sem moral popustiti. Peto mesto je dober rezultat.«

7. mesto – Chris Vermeulen: »Glede na to, da sem zacel s šestnajstega mesta, sem zadovoljen s svojim dosežkom. Ce se bom popravil še v kvalifikacijah, se lahko nadejam dobrih rezultatov.«

8. mesto – Nicky Hayden: »To je bil naporen dirkaški vikend. Bližje, ko je bil konec dirke, boljši je bil motor. Do konca je še veliko dirk, a vseeno žal za izgubljeno priložnost. Še vedno imam velike težave z novim prednjim delom motorja, tako da težko najdem pravi obcutek.«

odstop – Randy de Puniet: »Nikoli ni prijetno predcasno koncati dirke zaradi padca, še bolj te pa potre, ce se boriš z aktualnim prvakom in si preprican, da ga lahko premagaš, potem pa ti kar naenkrat odnese prednji del. Morda sem premocno zaviral.«

odstop – Loris Capirossi: »Štartal sem dobro, a kasneje sem se z nekom dotaknil, šel široko cez ovinek in izgubil veliko mest. Potem sem zelo pritiskal. Ocitno malo prevec, saj mi je spodneslo prednji del in sem padel. Škoda.«

Livio Suppo (šef moštva Ducati): »Moram se zahvaliti Filippu Preziosu (konstrukter novega GP7). Na ravninah smo res hitri. Škoda, da je Loris padel. Steza je zelo ustrezala našemu motorju in gumam. Imeli smo lepo priložnost, da bi z obema dirkacema bili na stopnickah, a se žal ni izšlo.«

Davide Brivio (šef moštva Yamaha): »Ne bom zanikal. Caka nas delo, ker je na ravninah naš motor ocitno pocasnejši od Ducatija. Kljub temu smo dovolj mocni, da se lahko borimo za zmago. Ne želimo tvegati zanesljivosti, toda poskušali bomo iztisniti še nekaj konjev iz našega agregata.«

vir: motogp.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki se lahko v dirkanju (nižjega ranga) čisto lepo uporablja kot poceni nadomestek (oziroma to je) visokooktanskega bencina

Poceni nadomestek? Liter 100LL goriva stane okoli 400sit pri nas (se mi zdi) na JFK letališču pa 5,5$. Res pa da ne vem kak bencin uporabljajo fantje iz "nižjega ranga".

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je fer prenesu poraz ne pa ostali k se sm na nekej zgovarjajo

Npr. kdo? Ajde ti stručko povej en primer, kdo v moto dirkah nikoli ne privošči boljšemu zmage. Mogoče bi lahko izpostavli Biaggija včasih, samo, povej še, kdo so še to "ostali"

Aja a mam jest občutek, al se teb ob imenu Rossi dvigne korenjak pa potem hit na wc...? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vedl da so bli še drugi dobri vozniki in svetovni prvaki ne sam Rossi ej!!! :kva2: Luka0 si vedu to?

Ej sm najdu neki slik, sam ne vem, ker bi biu Rossi?? Ga kdo najde?? Da niso kar vsi Rossiji??? Sej Rossi je nenadomestljiv!! Pomoje je biu on skos prvak, sej drugi ne znajo vozt!

Al se motm :hmm: :hmm: Le kdo bi lahko bli tile strici pol :hmm:

post-2044-1173641903_thumb.jpg

post-2044-1173641926_thumb.jpg

post-2044-1173641942.jpg

post-2044-1173641954_thumb.jpg

post-2044-1173641970_thumb.jpg

post-2044-1173641983.jpg

post-2044-1173642004_thumb.jpg

post-2044-1173642025_thumb.jpg

post-2044-1173642035_thumb.jpg

post-2044-1173642052_thumb.jpg

post-2044-1173642078.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sm najdu neki slik, ...... Da niso kar vsi Rossiji??? Sej Rossi je nenadomestljiv!! Pomoje je biu on skos prvak, sej drugi ne znajo vozt!

Al se motm :hmm: :hmm: Le kdo bi lahko bli tile strici pol :hmm:

Tile strici so bili,... pa so še... Pa še kako!

Agostini :worship: :worship: :worship:

Robertsov ata :worship:

Lawson :worship:

Rainey :worship:

Schwanz :worship:

Doohan :worship:

Criville :worship:

Rossi -jev mulo :worship:

...Tam udzad, glih za ovinkom smo pa včasih še Habatov'ga Silvota videl. Kapo dol!!! (GP 500 ccm) :worship: :worship:

A veš, zakaj pri Habatu dvakrat :worship:

Zato, ker si je za dirkanje od ust utrgal, v dobi motoristično zafukanega socializma in je bil kljub vsemu sposoben peljat med svetovno klaso!!! Saj si danes tega niti predstavljati ni možno!

Vsi po vrsti pa zaslužijo tole;

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :OK:

Samo škoda, da jih nekateri (strupeni motoristi) še danes ne poznajo! :hmm: :? :headbang:

Aja, pa še nagradno vprašanje za tabrihtne:

Kaj je "dromel"?

Nagrada:

Ves Motosvet bo vedel, da si dejansko razgledan motorist!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile strici so bili,... pa so še... Pa še kako!

Agostini :worship: :worship: :worship:

Robertsov ata :worship:

Lawson :worship:

Rainey :worship:

Schwanz :worship:

Doohan :worship:

Criville :worship:

Rossi -jev mulo :worship:

...Tam udzad, glih za ovinkom smo pa včasih še Habatov'ga Silvota videl. Kapo dol!!! (GP 500 ccm) :worship: :worship:

A veš, zakaj pri Habatu dvakrat :worship:

Zato, ker si je za dirkanje od ust utrgal, v dobi motoristično zafukanega socializma in je bil kljub vsemu sposoben peljat med svetovno klaso!!! Saj si danes tega niti predstavljati ni možno!

Vsi po vrsti pa zaslužijo tole;

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :OK:

Samo škoda, da jih nekateri (strupeni motoristi) še danes ne poznajo! :hmm: :? :headbang:

Aja, pa še nagradno vprašanje za tabrihtne:

Kaj je "dromel"?

Nagrada:

Ves Motosvet bo vedel, da si dejansko razgledan motorist!

se podpišem pod tole...mater Agostinija sem še kot mulc gledal v Preluki pri Opatiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast Stonerju za zmago...res je bil včerej najboljši,predvsem pa je dukati zeloooooo napredval :worship:

Yamahi bodo mogl res nekej moči še stisnit drugač bo Rossi težko težko po 25ih pikah segal...je pa rossi na bremzah res noro dober :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doohan je šu pa tmle na slikc kr fajn čez ovink :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa še nagradno vprašanje za tabrihtne:

Kaj je "dromel"?

Nagrada:

Ves Motosvet bo vedel, da si dejansko razgledan motorist!

Dromel je (zavorni) boben!

Kaj so pa potem "pakne"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dromel je (zavorni) boben!

Kaj so pa potem "pakne"?

Zavorne ploščice.

Ti GUMY! A veš kako sva sedaj pametna izpadla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavorne ploščice.

Ti GUMY! A veš kako sva sedaj pametna izpadla!

eeee mogoče v vaših krajih, pri nas bi edino pametna izpadla če bi vprašala kako se to reče v slovenščini, zgoraj omenjena izraza sta namreč redno v uporabi :grim

drugače pa je pasalo spet gledat dirko, letos bo zgleda še zelooooo zanimivo. še kawasaki se poboljša pa bomo gledali klanje 5 znamk za vsako mesto med prvih 10 :OK:

PS: a lahko kdo prevede modrovanja onega nepismenega? zgleda smešno ampak ne razumem ama nič :headbang:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

PS: a lahko kdo prevede modrovanja onega nepismenega? zgleda smešno ampak ne razumem ama nič :headbang:

Rossi je zakon, Rossi je ZaaaaaKooooonnnnnnnn, ostali nimajo pojma, imajo pa srečo. Tako nekako :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je zakon, Rossi je ZaaaaaKooooonnnnnnnn, ostali nimajo pojma, imajo pa srečo. Tako nekako :headbang: :headbang:

Sledijo izbruhi telesnih tekočin po postru Rossija iz Bravo športa. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pakne so zavorne obloge za zavorni boben-dromel, prinas druml. Za luka0 pa moram rečt sledeče: MatermerazfukakamorambrattenegoveposteMulczginkslovenščinalipasajposlušajdabošlahkozvejcamiinpravopisjem

najprejpametoval.

Se opravičujem. Če se bo ker prevč znojil, mi nej piše, da mu razčlenim.

Glede dirke pa sledeče. Duče je z Stoner-jem zelo hiter in močan, pa vendar menim po videnem, da bo fant moral še veliko prakse dobit, saj ga je Rossi skoraj napiču od zadaj tam v enem desnem ovinku. Kaj sledi, sprememba prestavnega razmerja pa bo M1 spet letela kot prva. Sploh pa, kaj bi pametoval. Vsi so asi. Skozi ovinek se vozijo tudi pod kotom 65°, razlika med prvim in zadnjim nekaj sekund, rad bi enkrat probal kakšno tako specjalko, oziroma vsi bi lahko probal, da bi potem lahko kakšno bolj pametno rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!