Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Hola!

vse pametno že povedano, tko da bom dodal le, da sem vesel da letos Suzukiji zgledajo konkurenčni, samo da se še Hopper pocajta, pa bo :OK:

pa Juretu extraspešlhvala za slikce, me je spomnil na moje prve obiske Moto Grand Prix dirk in kako čudovito je zvenela MV Agusta v Preluku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva dirka sezone je bila lepa, vendar ne tako napeta kot lanske. Malo žalostno je bilo videt kako se doktor matra skozi ovinke, potem pa se stoner zapelje tako lahko mimo njega po ravnini (bravo ducati). Doktor je bolj zagrižen boj "opustil" verjetno tudi zaradi dejstva da ga je stoner prehiteval dokaj pred startno/ciljno črto, čez ovinke pa mu ni toliko ušel za bi za zadnji krog nabral dovolj veliko prednost. Zgleda da se je tudi rossi naučil iz boleče prejšnje sezone, da je 20 točk bolje kot nič.

Hayden je priznal da se ni najbolje prilagodil na nove 800 ccm motorje, skoraj v isti sapi pa povedal da je imel težave s sprednjim koncem motorja in da je cel motor (mere) bolj zasnovan za Pedroso.

No ja, počakajmo, tudi lani prva dirka u celotni zgodbi ni pomenila dosti (nesreče in odstopi v naslednjih).

kar se komentarja na pop tv tiče, a se samo meni zdi da se je komentatorjev glas na začetku malo tresel? Trema?

Počakajmo še kako dirko, Gaber pa naj medtem preuči KAJ naj komentira. Da prebere iz zaslona koliko krogov je še do konca ali pa trenutne pozicije dirkačev, to znam tudi sam. Pa ne primerjam ga z eurosportovimi komentatorji, ampak nek nivo bi pa lahko bil (kako je že bila tista: stoner je prehitel rossija, sedal lahko rečemo da je 2:1 za stonerja :blink: ).

Nisem slišal da bi omenil da je Hopkins vozil poškodovan (njegovo preganjanje s Pedroso dobi večjo težo), proti koncu sta se Stoner in Rossi začela oddaljevati od ostalih (čudno, to se je izpisalo na zaslonu), obratomer zamešal z merilcem hitrosti (ali spregledal merilec hitrosti, ne vem več točno), itd., itd.

@all: ukvarjanje z osebki kot je luka0 je jalovo početje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pravim, pustimo Keržišniku čas, pa bo mogočete tudi on koga navdušil, da bo zbiral in objavljal njegove komentarje na netu, kot jih za Ališiča. Kolikor ga jaz poznam, iz pisanja raznih testov, je bil kar duhovit. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@all: ukvarjanje z osebki kot je luka0 je jalovo početje.

Saj se samo pogovarjamo. To pa nikomur ne škodi. Pa kljub temu, da je nekoliko satire v tekstu. Saj se vendar s tem zabavamo, mar ne?! Fantje, motorizem = ljubezen!!! :wub:

.... da bo zbiral in objavljal njegove komentarje na netu, kot jih za Ališiča. Kolikor ga jaz poznam, iz pisanja raznih testov, je bil kar duhovit. .)

Klajba :worship:

Morda se bom malo ponovil, toda; Bodimo veseli, da ima naša TV spet GP na programu. Če se najde od Keržišnika boljši komentator, naj nas s tem razveseli. Menim, da je bil Gaber za prvi prenos dovolj strokoven. Tudi sam sem kakšno stvar od njega prej pokopčal, a to je moj problem, če sem npr. v tem področju malce na tekočem.

Skratka; Meni je bila dirka kul. Sem pa posnetek pogledal tudi na satelitu. A to je moja stvar.

Pa še nekaj. Slovenci smo, in tega ne moremo zatajiti, nesramno nevoščljivi! Če me spomin ne vara, smo pljuvali tudi po Niku Miheliču, pa veliko ve! Po Miranu Ališiču, (to delamo še vedno), kljub temu da mnogo ve, pa še po kom! Pustimo vsaj tem Gabru čas, da nas vodi (in zabava!) čez GP sezono!

P.S.

Lahko povem še eno outsidersko, ki z motorizmom nima nič, a je kljub vsemu zanimiva, morda celo na nek način sorodna?

Nekoč sem bil v Ameriki kot spremljevalec nekemu maratonskemu plavalcu, ki pa je v vodi prvi "odpovedal". Ni utonil, a bil je prva fora, ki so napol "crknjenega" potenili v čoln.

Peljali so ga (naju) na cilj. Tam pa je spiker preko zvočnika naznanil, da je imel pred leti svetovni rekord v nekem daljinskem plavanju... A veste, kaj se je zgodilo?!... :hmm: :hmm: :?

V trenutku, (kljub temu, da bi mi skoraj utonil poleg čolna) :P so ga povzdignili v takšnega junaka, :grim :grim :grim da sem še sam nastavljal hrbet, da je lahko podelil "svetovne" autograme vsem, ki so želeli!!!

Saj veste, kaj sem s tem želel povedat', mar ne?! :hmm: :? :grim

...Naj sosedu krava crkne! (po slovensko).

A je kaj :topic: :hmm: :? :unsure: :unsure:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lepa dirka je bla. samo da bi ble vse take do konca :OK: če je prava borba zmagamo predvsem gledalci :P

najbolj smešen mi je bil rossijev hecen komentar o ducatiju: " smo sigurni da je 800? " :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v soboto sem bil preglasovan in sem moral spremljati prenos na POP TV, tako da se sedaj čutim sposobnega komentirati POP-ov prenos :evilgrin: :grim !

pa gremo po vrsti:

1. všeč mi je da sedaj že skoraj pretiravajo z objavami napovedi prenosov in novic. toliko kot zadnje dni ni bilo o motogp na vseh slo tv-jih še nikoli.

2. všeč so mi bile oddaje pred dirko in kratek posnetek 125 in 250 za tiste ki niso imali časa gledat.

3. všeč mi je bil alešič ki je rekel da nebi prenesel (oz. njegove glasilke) komentiranja in predal besedo gabru :lol1:

4. bo mnenju vseh prisotnih motoristov (kakih 15 se nas je zbralo v gostilni) je Gaber komentiral čisto OK, le mogoče malo monotono ampak verjemem da bo boljše.

ker smo vsi zbrani na tekočem z dogajanjem v MotoGP in ne rabimo komentiranja tistega kar sami vidimo, smo pogrešali dodatne podatke do katerih lahko pridejo samo tisti, ki so res blizu cirkusa. konkretno recimo kako besedo o gumah. rossi je vozil z hard mišelinkami, stoner pa medium bridgestone, nas pa je zanimalo kaj to konkretno pomeni. komu bo guma zdržala, komu lahko začne nagajati? ali so gume primerljive (hard michelin, medium bridgestone kot je bilo to v preteklosti)?

torej naj pridobijo še več insajderskih informacij (ampak ne kdo s kom spi ali kaj najraje je za kosilo) pa bodo tile prenosi čisto OK!

in če so se že podali v dvokolesni šport, upam da bodo občasno (vsaj v kakšni športni sceni) pokrili še katerega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto rider, nisi offtopic, vse to je del moto GPja

in upam da nisi v mojem postu videl samo kritik (ki so bile mišljene pozitivno), ampak tudi del kjer sem napisal da počakajmo še kako dirko da se uteče.

Strokovnosti in načina komentiranja kot smo je vajeni iz eurosporta verjetno na popTV ne bo nikoli (tud proračuna ne), vendar sem tudi sam vesel prenosa na domači TV, saj sedaj ta šport lahko gledajo tudi tisti ki ga drugače nebi. Lahko le upamo da so prenosi moto GP dirk začetek večjega pojavljanja motorizma in moto dirk na naših TV, s tem pa večjega zanimanja za ta šport pri nas.

še to: lepo da so na začetku povedali da bi tudi slovenci lahko imeli svoje dirkališče :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj. Slovenci smo, in tega ne moremo zatajiti, nesramno nevoščljivi! Če me spomin ne vara, smo pljuvali tudi po Niku Miheliču, pa veliko ve! Po Miranu Ališiču, (to delamo še vedno), kljub temu da mnogo ve, pa še po kom! Pustimo vsaj tem Gabru čas, da nas vodi (in zabava!) čez GP sezono!...

Modre besede, modrega motorista :OK: . Menim, da človek mora videti v sočloveku tudi dobre lastnosti, če imaš slabe imaš tudi dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dromel je (zavorni) boben!

Kaj so pa potem "pakne"?

Kaj pa kercne, a ?

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic: morm pa tuljotom (italjanom, :angry: ) priznat,da kar se tiče komentiranja so res asi. sam gledam na Italia 1 (ker nimam kabelske :P ) in oddaja takoj po dirki je enkratna (več al manj komentirajo motoristični veterani), intervjuji dirkačev, komentarji iz boksov itd, pa seveda ker je kar nekaj dirkačev italijanov pade še kak ekstra komentar od njih, sploh pr ducatiju recimo, pa rossi... mam samo jst občutek, al so naši komentatorji včasih mal...nesproščeni? k tuljoti brbotajo 300 na uro, sej povejo ogromno solate zraven, ma vedno povezane in večkrat tudi smešne :P oddaja pa je vseeno strokovna.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kercne, a ?

:evilgrin:

Uuuu mater, tle si nas pa piču!!! :o :o :? :P

Vem pa kaj je augenmas! Samo to ni sestavni del GP-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa da jih malo aerodinamika jebe, ker če bi bil ducati res tako nad vsemi samo zaradi mašine bi tudi drug ducati pojedel ostale. Ipak za aerodinamiko pri ducatiju skrbi (ne spomnim se priimka) nekdo ki je prišel iz F1 kjer je aerodinamika mnogo bolj pomembna kot v motociklizmu. Sicer pa živi bili pa videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic: morm pa tuljotom (italjanom, :angry: ) priznat,da kar se tiče komentiranja so res asi. sam gledam na Italia 1 (ker nimam kabelske :P ) in oddaja takoj po dirki je enkratna (več al manj komentirajo motoristični veterani), intervjuji dirkačev, komentarji iz boksov itd, pa seveda ker je kar nekaj dirkačev italijanov pade še kak ekstra komentar od njih, sploh pr ducatiju recimo, pa rossi... mam samo jst občutek, al so naši komentatorji včasih mal...nesproščeni? k tuljoti brbotajo 300 na uro, sej povejo ogromno solate zraven, ma vedno povezane in večkrat tudi smešne :P oddaja pa je vseeno strokovna.

ne razumem italjanskega jezika :D tko da ne gledam tm. pa po pravic povedano mi je italjanski jezk kr mal antipatičn :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......ki pa je letos svetovni prvak Piky Hejdn??? kdo je že to? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......ki pa je letos svetovni prvak Piky Hejdn??? kdo je že to? :grim

Približno tam, ko je bil Rossi na prvi lanski dirki. :rolleyes: No, za šest mest boljši celo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pravite, da je Stoner zmagal zato, ker je bil tako hiter na ravnini. Sam pozabljate, da ni vozil na polno vso tekmo. No, tako je on dejal po dirki. Stisnil je le zadnja dva kroga. Sej se je lepo videlo, da je na koncu lepo pobegnil Rossiju (ne samo na ravnini :P ). Najboljši čas kroga dirke je dosegel prav v zadnjem krogu.

Pa še nekaj! A igra kdo Team Manager 2007 na spletni strani www.motogp.com? Poglejte kdo je na 13. mestu! :naughty:

KLIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno tam, ko je bil Rossi na prvi lanski dirki. :rolleyes: No, za šest mest boljši celo.

D.

jap, sam on je padu umes. oz. ga je nekdo zbiu če se še spomnem .) ....mi je že žal da sn kej napisu kr tule gor pa kr mrgoli kmetov, BLAGE VEZE nimaš, še govrit neznaš, ka šele pisat.... spizdim raj, predn se reinkarniram u takga debila :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, sam on je padu umes. oz. ga je nekdo zbiu če se še spomnem ....mi je že žal da sn kej napisu kr tule gor pa kr mrgoli kmetov, BLAGE VEZE nimaš, še govrit neznaš, ka šele pisat.... spizdim raj, predn se reinkarniram u takga debila

Kva pa teb ni jasn? Raj še naprej nosi majco 46 pa pametuj sam sebi...boš še najbl zadovoln :angry: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, sam on je padu umes. oz. ga je nekdo zbiu če se še spomnem .) ....mi je že žal da sn kej napisu kr tule gor pa kr mrgoli kmetov, BLAGE VEZE nimaš, še govrit neznaš, ka šele pisat.... spizdim raj, predn se reinkarniram u takga debila :headbang:

potem pa kar odidi :P

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pakne? popačenka (drugače pa so zavorne čeljusti)

Kercne?popačenka (vžigalne svečke! al ja bi rekli primorci)

mogoče se pa motim :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHA-FIAT tu je napaka mislim, da se je motor nalezel nekaj od FIATA pa malo se mi zdi, da so časi Valeta mimo tako kot Beckhama v nogometu

Slava je svoje naredila ampak še vseeno je zame car 1, me pa veseli, da so mladi tako hitri bo zelo zanimivo, to leto 2007

men se pa zdi , da ti spet malo preveč klobasaš.

Če so časi Valeta mimo, potem je ostale- kot so Pedrosa, Hopkins itd povozil čas.

malo se vpraši, kdo je dučetu, ki je bil za 15 KMH hitrejši celo dirko dihal za vratnik? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pakne? popačenka (drugače pa so zavorne čeljusti)

Kercne?popačenka (vžigalne svečke! al ja bi rekli primorci)

mogoče se pa motim :? .

MiNa!

No MiNa, končno imam priložnost in štejem si v čast, da te lahko pokontaktiram. :grim To pa samo zato, ker pakne niso zavorne čeljusti, ampak zavorne ploščice.

Za kercne dam pa glavo v pesek kakor noj, ker sem to besedo v pol stoletja letih prvič slišal. Ampak je to še najmanj, kar sem v življenju lahkozamudil!

Naj se "zabava" ne konča......... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavorne čeljusti pa niso zavorne čeljusti, ampak zavorna sedla ... če smo že pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zabava! Pogledu v teftere.

Nemci pravijo zavornim ploščicam za disk zavore (bremsbeläge)

Čaki za boben zavore pa še poiščem! :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se prou nasmeju k sm bral vse te komentarje :grim :grim :grim

Sa roko na srce eni so pa res čudni sam po svoje tolčejo pa naprej gledajo k fijakerski konj :slap:

Sorry k je to mal :topic:

Dirke je konc, komi čakam naslednjo

Pa še neki vsi dirkači v moto gp-ju so dobri, eni mal bl eni mal manj, AMPAK vsi so se mogl prekleto dobr potrudt da so v moto gp pršli.

Zato smo lahk sam veseli, da jih lohk spremljamo na domači al pa tuji tv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!