Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Kaj je pa med celo dirko delal??Ja spal pol proti koncu se je pa zbudu.... :slap:

Sanjal o svoji prvi zmagi............ :P !

Očitna premoč Yamahe, Honda Pedroze mi je delovala zelo nemirno.

Saj bo kmalu nova dirka v Carigradu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke Rossiju za zmago po dolgmu cajtu.

Pedrosa se mi niti ni zdel kj ornk konkurenčn, Edwards je pa pač normaln odpelov dirko :)

odličen štart Haydna.. v treh ovinkih je prišel iz 11.mesta na 4. :) ampak kaj ko je proti koncu popustu..

dirka mi ni bla preveč zanimiva. glede na kvalifikacije sm velik več pričakoval :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj fotk iz Jereza[attachmentid=94333][attachmentid=94334][attachmentid=94335][attachmentid=94336][attachmentid=94337] :OK: :OK: :yea1:

post-6886-1174828091_thumb.jpg

post-6886-1174828129_thumb.jpg

post-6886-1174828166_thumb.jpg

post-6886-1174828209_thumb.jpg

post-6886-1174828254_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moje napovedi pred dirko so se uresničile, 2 Yamahi na stopničkah!!!!

:OK: :OK: :OK:

Like I said, I'd rather ride Yama than your mamma!!!!

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka mi ni bla preveč zanimiva. glede na kvalifikacije sm velik več pričakoval :P

Sploh pa na tej progi, ja; 'razlike' v kvalifikacijah so bile res neverjetne...

Je že res; nekaj preveč so nas lansko sezono razvadili. :D

Nickyboy pa nekak ne more držati tempa vodilnih :doze:

Očitno je v krizi!

Ma, kaj mutite - vozi čisto isto, kot je zmeraj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse čestitke rossiju, čeprov pomoje ni potrebno tolikšno razburjenje, ker smo itk vsi vedl kdo bo slavil svojo zmago :D :OK: :yea1: :kva2: :lol1: :naughty: :photo: :rolleyes: :winkiss: hmm nism vedu da so stonerjevi prodal hišo, da so mu omogočl dirkaško življenje. svaka čast staršom in njemu.

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsake tok časa pride kak kibic, ki se mu userje naslov prvaka. Hilu al pa Vilnevu se je tako usral v F1, kot lani Haydnu v GP. Je pa res strašan ta kentaki kid. Bo dobu kmal nogo pri hondi. Al pa Biađi, kok je mel za povedat, da bo pa Rosi že vidu, kaj se prav tekmovat proti hondam. Očitno se Valeta lahko postav na tomosovega avtomatika, pa bo še vedno zmagoval. Je pač razred zase. Sej tud veliki Mick ni imel jajc, da bi presedlal na kaj slabšega, ampak je lepo sedel na najboljšem stroju. Še dons so po mojem Honde špica, sam jih je Rosi pustu na cedilu. Dukati ma pa samo brzino, to je pa tud vse. Če bojo pripravljeni Rosiju dat en šlepar zelencev, da ga dobijo, pol lahko začnejo sanjat o naslovu, prej pa zagotovo ne. Sam ne verjamem, da bo sploh šel, ker tud Agostiniju je yamaha dala vse te naslove, ne pa agusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :kva2: :lol1: :lol: :kva1: -čist se je usral!!! :slap:

ja jaz upam da bo dal stoner fajn popra rossiju tako da se bo kar kadilo do zadnjega kroga.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsake tok časa pride kak kibic, ki se mu userje naslov prvaka. Hilu al pa Vilnevu se je tako usral v F1, kot lani Haydnu v GP. Je pa res strašan ta kentaki kid. Bo dobu kmal nogo pri hondi. Al pa Biađi, kok je mel za povedat, da bo pa Rosi že vidu, kaj se prav tekmovat proti hondam. Očitno se Valeta lahko postav na tomosovega avtomatika, pa bo še vedno zmagoval. Je pač razred zase. Sej tud veliki Mick ni imel jajc, da bi presedlal na kaj slabšega, ampak je lepo sedel na najboljšem stroju. Še dons so po mojem Honde špica, sam jih je Rosi pustu na cedilu. Dukati ma pa samo brzino, to je pa tud vse. Če bojo pripravljeni Rosiju dat en šlepar zelencev, da ga dobijo, pol lahko začnejo sanjat o naslovu, prej pa zagotovo ne. Sam ne verjamem, da bo sploh šel, ker tud Agostiniju je yamaha dala vse te naslove, ne pa agusta.

Dej zbudi se Fant! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navijam za dohtarja, ampak žal je dirka bila strašno monotona, je tolk boljši od drugih,bilo bi čist mim ko bi Vale vozil letos za Ducati, ki je letos odličen samo driverja nimajo, pol bi bilo šele dolgcajt, je kar uredu takole, kar naj vozi za špic mašinco ! Res škoda, da Suzuki in Kawasaki ne sežeta višje !

Bravo Vale :worship:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka, sicer mal dolgočasna na trenutke, čestitke dohtarju.

Mal mi je edin žal hoperja pa tku je dobr vozu.

Naslednja dirka je pa šele 22.4. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Dohtar si je dons zsaluzu čestitke, odpeljal je celo dirko brez napak.

Najbolj mi je škoda Hoperja saj je res lepo peljal...

Drugač pa res zgleda da ni (več :? ) kakšne strašne premoči Ducatija.

Pedrosa je peljal lepo in brez večjih napak, lepo tud Edvards.

Nicky mal razočara, sam nč hudga bo že kej skup spravu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz upam da bo dal stoner fajn popra rossiju tako da se bo kar kadilo do zadnjega kroga.... :evilgrin:

kaj je popopral rosija :lol1:

Dirka je končana.

Spet ta Rossi... :angry: :lol1:

Stoner se je pa malo pozno zbudil.Zadnje kroge je začel gonit ko je bilo praktično že prepozno... :closedeyes: :hmm:

Kaj je pa med celo dirko delal??Ja spal pol proti koncu se je pa zbudu.... :slap:

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka nič kaj posebnega, Rossi je nadzoroval dirko, Dani drugič zapored 2., lepo se je pelu Edwards,...

Ne vem pa, kaj se dogaja s Capirossijem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka nič kaj posebnega, Rossi je nadzoroval dirko, Dani drugič zapored 2., lepo se je pelu Edwards,...

Ne vem pa, kaj se dogaja s Capirossijem :?

Dani je bil na prvi dirki 3., Capirrosija je pomoje bolj zanimal kaj se dogaja v porodnišnici z ženo

kot pa dirka sama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!