Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Dani je bil na prvi dirki 3.,

Mogoče sm mal nerodn napisu, mišljeno je bilo doma, v Jerezu, da je bil drugič zapored 2.- kot lani .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja na prvih 3 mestih se sicer ni dosti dogajalo ampak melandri, karlos, elias, stoner in ostali so pa zadaj prikazali res bitko tako da vsaj meni ni bilo dolgčas :OK:

bemti edino kaj dela kawasaki mi pa ni jasno, edina tolažba je da je Nakano z Hondo komaj prehitel svoj bivši motor :devil: prav mu je, če bi ostal na kwaku bi sigurno bil višje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprov ne maram glih tok zelene barve, mi je letos kawasaki najlepši ravno zarad noro hude zelene barve :kva2: :kva2: seveda najleši poleg "FIATA" :photo:

hopperja mi je blo full žov, pomoje bi bla velik bol zanimiva dirka če se nebi razbov, pa še mal prednosti bi priboru rossiju pred stonerjem:D

ne vem pa kva se zadne cajte dogaja z Robertsom, a je mev dons kkšne probleme mogoče zadi :? neki sm slišu da je blo narobe.

škoda mi je k nism gledu 125 pa 250ccm, kjer je bla dirka velik bol zanimiva....še posebi v 125ccm so ponavadi najlepše dirke:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja dirka u 800ccm mi ni bla kej preveč zaminiva samu da je rossi zmagov.

Ampak lorenzo u 250 dela pa isto k je rossi delov skus se lepo voz na 2 3 mestu pol zadne tri kroge pa sm prehiti use pa lepo zmaga čestitke usem zmagovalcem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj sm vm reku pred dirko da bo rossi zmagov

ti to itak usako dirko rečeš.. nisi zanimiv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa res zgleda da ni (več :? ) kakšne strašne premoči Ducatija.

Pa kva sanjate vsi po vrsti? A vam je kdo slučajno naložu, da je to proga, kjer se dosega najvišje hitrosti?

Pejte sanjat v deželo sanj, tuaj se pa govori mal bolj resno o motoGP.

poglejte končne hitrosti, pa vam bo jasno, kje je Ducati. Enostavno ni imel dovolj dolge ravnice, da bi haral. (žal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi spet odpredaval lekcijo :worship:

Čestitke tut yamahi da so spravil skup malo bolj konkurenčen motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste opazil da ko so na Eurosportu reklame, da jih dajo v roku 20s še na POP TV :angry: :D prasci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste opazil da ko so na Eurosportu reklame, da jih dajo v roku 20s še na POP TV :angry: :D prasci

Pol pa na Italija 1 preklopš pa je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva sanjate vsi po vrsti? A vam je kdo slučajno naložu, da je to proga, kjer se dosega najvišje hitrosti?

Pejte sanjat v deželo sanj, tuaj se pa govori mal bolj resno o motoGP.

poglejte končne hitrosti, pa vam bo jasno, kje je Ducati. Enostavno ni imel dovolj dolge ravnice, da bi haral. (žal).

Ja se strinjam žal!

Če primerjaš konkurančnost (Ducatija in Stonerja) na prvi dirki in na drugi najbrž opaziš razliko :hmm:

Ne vem če so moje objave tolk zasanjane, skor mislim, da so čisto raelne.

Upam, da do Ducati res haral, sam v Španiji :grrr

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel, da je bila dirka kar malo :zzz:

Edino kar je bilo za videti, poleg predavanja Dottoreja, je bilo prehitevanje Haydna s strani Eliasa in Stonerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje lahko najdem posnetek tekme, ker nisme mogel gledati(me ni bilo doma)? Vem da smo včasih imeli eno username in geslo za motogp official stran. Ga mogoče kdo ve? Če se še da tam gledati...

na video googlu ni, na youtube tudi ne. :BUA:

NO, lihkar sm najdu na torrentspy! Če kdo hoče free torrent je na torrent spy, ime je Moto GP Jerez 2007 :OK:

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam žal!

Če primerjaš konkurančnost (Ducatija in Stonerja) na prvi dirki in na drugi najbrž opaziš razliko :hmm:

Ne vem če so moje objave tolk zasanjane, skor mislim, da so čisto raelne.

Upam, da do Ducati res haral, sam v Španiji :grrr

[/quot

Škoda,da imajo bolj ,ko ne vse proge ovinke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje lahko najdem posnetek tekme, ker nisme mogel gledati(me ni bilo doma)? Vem da smo včasih imeli eno username in geslo za motogp official stran. Ga mogoče kdo ve? Če se še da tam gledati...

na video googlu ni, na youtube tudi ne. :BUA:

NO, lihkar sm najdu na torrentspy! Če kdo hoče free torrent je na torrent spy, ime je Moto GP Jerez 2007 :OK:

Za celo dirko ti ne vem povedat lahk pa greš na Ride pa k bo Ghibli mim prsu bos videl kako je Hopkins fuknu :headbang: Mislim da mu bo 1x ratal sploh pa zdaj k je kupu oziroma bo danes nov motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam Hopkins se je lepo ulegu jaz ga planiram kr nalimat. :lol1: Seveda počakal bom na tvoj test trdote skal! :naughty: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi pri svojih norčijah:

pri keglanju-----morem rečt da sm se pošten nasmeju.

Tkole pa zgledajo razlike v desetinkah :worship:

vir: motorsport

post-14062-1174902416_thumb.jpg

post-14062-1174902432_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil prcko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!