Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

A ste vidl da ma Danijeva honda drugačen izpuh. Naj bi ga motu zvok motorja, pa je hotel da ga mal utišajo.

Narobe šport si je zbral. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vidl da ma Danijeva honda drugačen izpuh. Naj bi ga motu zvok motorja, pa je hotel da ga mal utišajo.

Narobe šport si je zbral. :devil:

Dani:

IPB Slika

Melandri (in ostali):

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za hooperj!!!

od rosija norčije niso ble pa prow nč zanimive :BUA: :BUA: naj se spomni ki bolj zanimivga :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za hooperj!!!

od rosija norčije niso ble pa prow nč zanimive :BUA: :BUA: naj se spomni ki bolj zanimivga :topic:

Če ne veš za kaj se gre valda ni zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za hooperj!!!

od rosija norčije niso ble pa prow nč zanimive :BUA: :BUA: naj se spomni ki bolj zanimivga :topic:

mu bom reku dons, ko me bo klical in vprašal, kako mora vozit na naslednji dirki ... pol pa še bom mehanikom njegovim reko naj končno še oni četrti bat zmontirajo, da bo te mašina neko hitrost dosegala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so "pali", med dirko, kod tudi kegli po dirki..........bi reko Rossi :grim :evilgrin:

ps: upam da bo čez slab meseb bol napeto :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na prvih treh mestih je bilo res bolj malo dogajanja, samo naprej je bilo pa precej pestro; vendar pa ima seveda tam zadeva malo manjši čar...

Pa še nekaj! A igra kdo Team Manager 2007 na spletni strani www.motogp.com? Poglejte kdo je na 13. mestu! :naughty:

KLIK!

Diham ti za ovratnik s tremi točkami zaostanka :P

Evo, sem te že ujel na častni tabeli :P

Koroška uber alles! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh, dubu samo 89 pik ... pa prvo dirko zamudu ... ne bom šampion letos zgleda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem te že ujel na častni tabeli :P

Koroška uber alles! :D

hehe, sma pa res dobra :D

3 točke za tanajboljšim! To bo še napeto!! :P Js sem zarad tega manegerja še 2x bolj živčen, ko gledam dirko. Je fajn, ker spremljaš tudi razplet v ozadju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa na tej progi, ja; 'razlike' v kvalifikacijah so bile res neverjetne...

Je že res; nekaj preveč so nas lansko sezono razvadili. :D

Ma, kaj mutite - vozi čisto isto, kot je zmeraj :P

se strinjam s tabo JANI, samo da za enkrat nima sreče pa pred njem nobeden od dirkačev ne odstopi, da bi potem pridobil kakšno mesto, kakor jih je lansko sezono skoraj vsako dirko, boriti se pa itak ne zna MISTER KONSTANTNEŽ, S četrtimi in 6 in 7 mesti - kajne hondači , še dober da ima HONDA PEDEROSO, DA VSAJ ON KAJ POKAŽE, ČE že KROMPIRJEVEC LANSKE sezone ne! :headbang: :headbang: :headbang: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro, da je do konca še kar nekaj dirk in bodo lahko vsi doktorji in konstantneži in mulci in stara garda pokazali kaj znajo oni in njihovi mehaniki :OK:

PS: napovedujem da bo ducati če bo vse OK na kitajskem raztural in da bo mugello pravi triller! zakaj pa ne povem :devil:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sma pa res dobra :D

3 točke za tanajboljšim! To bo še napeto!! :P Js sem zarad tega manegerja še 2x bolj živčen, ko gledam dirko. Je fajn, ker spremljaš tudi razplet v ozadju...

Pol se zna zgodit da začneš za unga navijat k ga ne maraš. Drgač pa jst mam 215 pik, svaka vam čast!!! Sam Capirex je pa počasn. Sam zarad njega sm ful zgubu, še Barros ga prehiti...

se strinjam s tabo JANI, samo da za enkrat nima sreče pa pred njem nobeden od dirkačev ne odstopi, da bi potem pridobil kakšno mesto, kakor jih je lansko sezono skoraj vsako dirko, boriti se pa itak ne zna MISTER KONSTANTNEŽ, S četrtimi in 6 in 7 mesti - kajne hondači , še dober da ima HONDA PEDEROSO, DA VSAJ ON KAJ POKAŽE, ČE že KROMPIRJEVEC LANSKE sezone ne! :headbang: :headbang: :headbang: :grrr

Točno tako do potankosti!!! :OK: Sicer mal grobo povedano ampak čist res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ave.

Kot sem že napisal po Katarski dirki. Yamaho Fiat bodo mal pošlatal po menjalniku, pa bo Rosi zmagoval. Je reku da so michelinke slabše,pa se je v ovinku vsen odpeljal mimo Pedrose. Daniju manka še mal prakse v dvobojih z 46 ko, pa bo. Dirka da je bila dolgočasna :? . Bol ko je šla proti koncu, bolj so opletal z bilancami na izstopih iz ovinka, se vozil po prednjih v nagibu pri vstopu v ovinek. Je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo kdo naredil chatering oz račko ali pa katapultiranje.

Ha, pa še to. Hoperja naj bi zajebal močan veter, ki naj bi ga pihnil v bok :xx: , da se je naprej pelav z zadnjo po pesku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam naslednjo dirko v Carigradu. Od nanovo zgrajenih dirkališč se mi zdi najboljše. Tako da bo dirka sigurno zanimiva, sploh legendaren je tisti hiter ovinek malo pred koncem kroga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je reku da so michelinke slabše,pa se je v ovinku vsen odpeljal mimo Pedrose.

Zakaj vseen? A je imel slabše gume od Danija? Tudi če so bile michelinke slabše od konkurence ni bil tu v nobenem primeru v slabšem položaju napram Daniju, ker sta imela popolnoma enake gume oba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vseen? A je imel slabše gume od Danija? Tudi če so bile michelinke slabše od konkurence ni bil tu v nobenem primeru v slabšem položaju napram Daniju, ker sta imela popolnoma enake gume oba.

Michelin dela za vsakega dirkača svoje gume glede na želje dirkača. tudi če sta rossi in pedrosa imela oba medium michelin to ne pomeni da sta imela iste gume. kdo je imel boljše se ne da rečt, dejstvo je da verjetno nista imela enakih, ima pa vsak na izbiro celo paleto gum in če se zajebe pri izbiri je njegova krivda.

PS: to so povedali na eurosportu, jaz jim verjemem, povedali so tudi koliko različnih imata na voljo, mislim da okoli 20 parov. no takšne podatke sem pogrešal pri prenosu POP-a na prvi dirki ko sem bil prisiljen gledat POP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem jaz to, moj namen je bil predvsem povdarit, da sta itak oba na michelinkah, in to da je Rossi na michelinu ni slabost napram Daniju, ker je ta prav tako na michelinu, ampak je lahko slabost le nasproti komu tretjemu, ki fura drugega proizvajalca gum. Dani in Rossi imata enake možnosti za prit do dobre gume, kaj pa kdo zbere je pa izključno odločitev dirkača in se ne da uporabit kot argument, da ga je prehitel kljub temu, da so bile michelinke slabe. Oba sta na michelinu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, pusti to, rossi fani bodo še kako kislo spustili samo da bi svoje božanstvo prikazali še bolj božansko :lol1:

pomoje bo počasi rossi zrel za svetnika, kake čudeže dela :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!