Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

Dex, da razložim mogoče svojo napačno trditev. Med dirko je Keržišnik izjavil, da se je Rossi pritoževal, da ima slabše gume od konkurence. Nevem pa, ali je bilo to mišljeno za trening, ali dirko. Glej, celotna moja predhodnja izjava je slonela na tej trditvi ter opažanjih. Trdim pa, da Pedrosi manjka prakse v dvobojih z 46-ko.

Ave.

Ha, pa še to. Hoperja naj bi zajebal močan veter, ki naj bi ga pihnil v bok :xx: , da se je naprej pelav z zadnjo po pesku.

Sem mislil Hopkinsa.. sory

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V GLAVNEM, če potegnemo črto ROSSI JE................................................. :kva2:

a je bil kej špric špric?

pa da ne boš pozabil obrisat za sabo. :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A lahko kdo prosm prpopa gor uno sliko od Rossija k gre po tazdanem z eno nogo čez zic zdej iz Jereza! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v razmislek .

Rossi je 19 Kg težji od Pedrose.

Kako hiter bi bil Španec ,če bi zamenjala lastni teži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je pedrosa tut manjši.. in zarad svoje nizke teže pa majhnosti težko/težje meče motor iz ene strani na drugo :D skoraj se izenači :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto Locatelli pa baje še zmer v komi :eek:

Nej bi mel poškodovana rebra in pljuča :cry:

Hm.. a ne piše, da se njegovo stanje izboljšuje? V ponedeljek popoldan naj bi se zbudil iz umetne kome, v katero so ga dali v soboto popoldan. Pa baje nima poškodovanih možganov, ima pa zlomljen nos, ličnice, čeljust, odprt zlom levega gležnja in zlom leve ključnice. :blink:

vir: motogp.com

Upam, da sem prav prevedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa centrifugalna sila.

že na vaših R1,CBR....je pomembno da vaga 177Kg .178Kg je preveč.

na motorinu pa dec kateri ima 120Kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tema za hvalt Rossija že obstaja veš :devil:

Sej drugač mi je Rossi čist o.k. sam tolk k pa njega feni hvalte je pa že čist preveč.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. a ne piše, da se njegovo stanje izboljšuje? V ponedeljek popoldan naj bi se zbudil iz umetne kome, v katero so ga dali v soboto popoldan. Pa baje nima poškodovanih možganov, ima pa zlomljen nos, ličnice, čeljust, odprt zlom levega gležnja in zlom leve ključnice. :blink:

vir: motogp.com

Upam, da sem prav prevedel.

Hudiča, dobr jih je dobil :cry: :eek:

A pa že kej vejo zakaj je izgubil kontrolo, zgledeal mi je kar malo čudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tema za hvalt Rossija že obstaja veš :devil:

Sej drugač mi je Rossi čist o.k. sam tolk k pa njega feni hvalte je pa že čist preveč.

Hja pač je dober ... in z čisto vestjo lahko rečemo da je dober ... khm ... najboljši. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, ne more bit tolk dober in to kr naprej....po moje ma FUUUUL srečo.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo mal slikc "from the face of the place" oz s lica mjesta :) slikal je jefe naše klape, Javier Ibarra, jst se tokrat nisem udeležil izleta, ker sem bil že januarja na Pinguinosih.

Start v zasneženi Vitoriji-Gasteizu, pa na jug dol do Jereza pri morčku, cela pot 4 dni, 2860 km, par slikc s poti in s prizorišča zločina :) vzdušje je bilo pa baje tko noro kot lani v Montmeloju, al pa še bolj, treba it naslednje leto nujno pogledat :)

post-163-1175186575_thumb.jpg

post-163-1175186594_thumb.jpg

post-163-1175186643_thumb.jpg

post-163-1175186741_thumb.jpg

post-163-1175186761_thumb.jpg

post-163-1175186783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Jure,

še pešec... menda še dva tedna... :cry:

pa da ne bo tole čist off topic, še nekaj statistik iz Jereza: vse skupaj 230.000 gledalcev, 60.000 motorjev, 7 smrtnih nesreč motoristov med "dirkalnim" vikendom...

Španci gostijo 3 MotoGP dirke (Jerez, Valencia, Barcelona), ko bo zgrajena nova pista pri Madridu pa naj bi dobili še četrto. Sliši se dokaj verjetno, če pomislimo da je Dorna, organizator MotoGPja, iz Španije :)

in še zanimivost, kako Španci "navijajo" za izgradnjo pist: na eni od zgornjih slikc (tle sem jo povečal) lahko vidite na top-caseu nalepko "SI al circuito del Norte", približno "reci DA za severno dirkališče"... v Vitoriji-Gasteizu sem videl ogromno motorjev, avtov, kombijev... s temi nalepkami in verjamem, da bodo kmalu začeli z gradnjo še ene piste tu na severu Španije... pri nas pa... :cry:

post-163-1175269949_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je ful dobra ideja za podporo, pa še nekej cekina se nabere. Če je nalepka po 1 Eur je matematika zlo enostavna.

Bravo Španci!!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu bi so mogl tud tle u sloveniji kej tazga spomnt

Ni kej se spomnt, ideja je itak zasnovana, sam še nalepke je treba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej se spomnt, ideja je itak zasnovana, sam še nalepke je treba :naughty:

Ampak, nevem če bojo same nalepke kaj pripomogle :hmm: , če pa pa dam magari dve gor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je :topic:, ampak Capirossi je ratu ata.

http://www.motogp.com/en/motogp/motogp_new...3&section=1

Se Biaggi vrača?

Italijanski dirkač Max Biaggi se morda že naslednje leto vrača v Moto GP. Lastnik belgijske ekipe Alstare Suzuki Francis Batta, za katero Biaggi letos tudi dirka, ni navdušen nad spremembami, ki se obetajo naslednje leto v tej kategoriji in zato razmišlja, da bi svojo ekipo naslednje leto preselili v Moto GP.

Tako se bo izpolnila velika želja Biaggija, ki je po sezoni 2005, ko je vozil za Repsol Hondo in s končnim petim mestom povsem razočaral ekipo, ki mu nato ni podaljšala pogodbe. Naslednjo sezono zato Max ni vozil, za letošnje leto pa je podpisal pogodbo z ekipo Alstare Suzuki Corona Extra team., ki nastopa v Superbiku. Biaggi kariero tam nadaljuje zelo uspešno, prejšnji mesec je zmagal na svoji prvi dirki v Superbiku v Losailu, na lestvici točkovanja pa je trenutno na drugem mestu.

Batta je za italijanske medije povedal, da ob morebitni selitvi delo voznika vsekakor čaka italijanskega dirkača in še dodal, da se mu Biaggi zdi veliko boljši dirkač kot dirkača Rizle Suzukija John Hopkins in Chris Vermeulen.

vir: 24 ur

Popravljeno . Popravil prcko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in še dodal, da se mu Biaggi zdi veliko boljši dirkač kot dirkača Rizle Suzukija John Hopkins in Chris Vermeulen.

vir: 24 ur

hmm, nevem če se s tem strinjam :) morda ima več izkušenj ter dirk za sabo. ampak prot mladima in voljnima dirkačema se pa bl težko kosa. :D

čeprou bi blo fajn vidt biaggija spet v MotoGP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!