Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

:headbang: :nono: mislm ej, Toni Elias je pa tudi bedak, on sam ne zna voziti, bolje, da Rossija ne bi napadel, ker bi ga on lahko pripeljal do Stonerja. Potem bi bilo veliko bolj zanimivo. Elias ga vedno serje. :angry: :BUA:

če nadaljujem nadaljevanje zgodbe s tvojim mišlejnjem bi blo tkole.. in ujameta caseya in pol rossi zmaga

zdj si sam jezn ker je rossi ob tistem prehtevanju zgubu možnost za zmago...

drugač pa rossijeve gume niso zgledale čuist nč ok na onbord kameri... tk da pomoje je blo to krivo...

pa sreča da so 4je ki bi bli vrjetno pred njim padl :)

vzamem nazaj to da je yamaha najbolši motor... sam u jerezu je bla.. ker rossi pomoje bi lahk zmagu še z velik večjo prednostjo

na kvalifikacijah pa z mišlenom še zmeri raztura :huh:

bridgestone pa razred zase.. kar je po eni strani lepo.. sam mal nezanimivo ker ma velko prednost pred mišlenom

kenny čist sramota.. tk da neki bodo resn mogl nardit z motorjem čene bol da res ne dirkajo več.. sam sj lankslet so bli tut tam nekje.. sam da so prehtel yamahe pa ducatija privatna.... do lemansa ma da jim rata tk ku lasnklet

o kitajski je brezveze govort.. ker jim bo tak šlo na ravnini 280 ostalim pa čez 320... :angry:

pa še beseda o eliasu... vozu je odlično.. ni kamikaza... predvsem mi je ušeč njegovo remzanje k je pomoje najbolše ;) mislm da ma letos tut neki šans za naslou.. sam če bo honda špilala. trenutno je 4 :)

razočaru me je mal john.. prčakvou sm mal več... sam nekak ni šlo so bli vsi dobri

pa tut vermeulen je dobr odvozu po padcu prehteu npr nakanota checo. pa zaustou sam pou minute.. pr padcu je biu pomoje bl zadi :? car ;)

GO Casey ;)

nism neki mogu uredit pa sm kr se 1x prlepu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dohtar ne bi zjebal prednje pnevmatike bi dons zmagal za šalo. S tako pnevmatiko je 10 mesto ravno toliko kot zmaga.

na onboard kameri je bila zadnja guma zjebana :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje sta ble obe dost načeti.. sam prva ni bla zrablena do koca.. ker je pri oskusu depunieta da ga prehti. rosi kr lepo pozn zabremzu... z zyebamno gumo teo pomoje nebi šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny čist sramota.. tk da neki bodo resn mogl nardit z motorjem čene bol da res ne dirkajo več.. sam sj lankslet so bli tut tam nekje.. sam da so prehtel yamahe pa ducatija privatna.... do lemansa ma da jim rata tk ku lasnklet

Maš prav, tut js sm veliko pričakoval letos, sploh potem ko jim je v drugem delu lanske sezone šlo tako dobro + zelo zadovoljni so bili tudi z zimskim testiranjem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj favorit je bil sicer "samo" tretji, pa vseeno.. Huda dirka je bla.

Elias ma pa zlo všečen stil vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :nono: mislm ej, Toni Elias je pa tudi bedak, on sam ne zna voziti, bolje, da Rossija ne bi napadel, ker bi ga on lahko pripeljal do Stonerja. Potem bi bilo veliko bolj zanimivo. Elias ga vedno serje. :angry: :BUA:

Skoraj vse smo doživel', tako neumnih komentarjev pa še ne :slap: :headbang: :headbang:

:topic: Tudi najboljšim doktorjem umirajo bolniki! :hmm: :? :yes:

Takšno je življenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka, škoda sam k se je uzadi ( od tretjega mesta naprej) bl dogajal, uspredi je bil Stoner čist sam.

Rossi je pa mel sprednjo gumo - hard zadnjo pa - medium, na on-board kameri se je pa dobr vidl da je mel čist uničeno, zato so ga pa tud prehiteval en za drugim.

Pač je bil ducati dons razred zase, tud bridgestonke so delovale odlično---ČESTITKE.

Haydnu pa letos pač ne gre, se fant ne more in ne more prvadt na 800cc, ki je pa tolk bl pisan na kožo Pedrosi,sam kaj, k jih je Žak sklatu k muhe.

Itak je pa bl zanimiv da vsakič drug zmaga, mal več sm sam od Hoperja pričakoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj je blo pol s pedroso?

med dirko so rekl da nč hudga. razn to da je dobu udarc v prsni koš, kar mu je vzel mal sape, in da je šu potem na slikanje ker naj bi imel še vedno neke ploščice pa vijake mislim da v gležnju. skrbel jih je to če je še vse tako kot mora biti :)

kj novejšga pa še nč nevem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, danes smo lahko med drugim videli tudi dvoboj Hayden - Rossi, ki so ga nekateri tako pogrešali v prejšnji sezoni. :D Hayden je z lahkoto dobil današnji boj. Rossi se je pač uštel z gumami. Njegova napaka. Tudi Hayden je na mišelinkah pa je bolje peljal.

Drugač pa 10ka za Stonerja - vozil brez napake :worship:

Elias je pa car! Kaj vse si upa :OK:

Barros je pa tud bil odličen, zdej ne vem, a je on tako dober, al pač njegov ducati ni nič kaj slabši od tovarniškega .)

Tale podatek novinarja me je pa nasmejal: Barros je zmagal v brazilskem prvenstvu, ko se Rossi še sploh rodil ni (upam, da sem prav zastopil)! :lol: hmm... sam to je mal čudno, ker je med njima "samo" 9 let razlike... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne vem kva ga ta Keržišnik serje...kdo ga je sploh postavu na mesto komentatorja od tok folka ki so ga mel na izbiro :closedeyes: hayden prehiteva rossija pa se ni takoj dobr vidl če ga je prehitev in jst čakam da ta Gaber pove kva se je zgodil (vs na trnih), on pa naklada o rossijevem sponzoriranju, tko da dvoboju med valetom in haydenom ni namenu niti besedice, pa kr nonstop se neki mot, pa se popravla ker vedno zameša dirkače, pa kr ene bolne komentarje daje, kot recimo da je rossi uprizoriv počasno vožnjo zarad imidža. :headbang: pa k se kej dogaja kkšni dvoboji, je res čist navadn umirjen k da se nč dogaja in ne ustvar tapravga napetga vzdušja kot recimo na eurosportu al pa Ališič :blink: sej drgač smo o njemu že kr dost pokomentiral pa glede tega da smo lohk veseli da smo dobit motoGP na POP TVju, ampak vseen so me z njim zlo razočaral. tko mene kot frende ker tud njim najeda in gledamo na eurosportu. sam na POP TVju je dobr ker povejo kej zanimivga na račun tega ker letos prvič prenašajo motoGP in da nas mal seznanjo z pravili, dirkači, motorji, legendami, stezami itd. srčno upam da ga drug let kdo zamenja al pa po možnosti še letos .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta komentator je pa res tok debilno zabit :headbang: :headbang: k ma take glupe pripombe zravn d te kr glava boli :BUA: pa tud jst sm opazu ja da ko se ni vid dobr in dva vozta vzporedno je to zanga že kr prehitevanje :headbang: totalna budala....pa dons je biu posnetek on board in on zravn govori poglejete to tresenje motorja...ja ne motor bo pr 250 mirn :slap: :slap: rajš ga nej takoj zamenajo, pa še dirkačev ne pozna :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre sam to na živce ker ves čas Gaber omenja samo Rossija. kadarkol sm prešaltov iz eurosporta na POPtv, je govoril o Rossiju. ves čas da je on pač doktor itd. :) nevem zakaj, ampak Keržišnik mi je zelo antipatičen :D

Eurosport r0x :D

na eurosportu so za nekaj sekund celo omenl dirko ki je bla pred časom še v Jugoslaviji :D hehe

Keržišnik bi mogu mal več pozornosti posvečat tudi drugim tekmovalcem, do sedaj sem opazil da zanj obstaja samo Rossi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 strani komentarjev, ampak rezultatov derke pa nism nikjer našo :BUA:

1. STONER

2. ELIAS

3. CAPIROSSI

4. BARROS

5. MELANDRI

6. HOPKINS

7. HAYDEN

8. DE PUNIET

9. HOFMANN

10. ROSSI

.

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta komentator je pa res tok debilno zabit :headbang: :headbang: k ma take glupe pripombe zravn d te kr glava boli :BUA: pa tud jst sm opazu ja da ko se ni vid dobr in dva vozta vzporedno je to zanga že kr prehitevanje :headbang: totalna budala....pa dons je biu posnetek on board in on zravn govori poglejete to tresenje motorja...ja ne motor bo pr 250 mirn :slap: :slap: rajš ga nej takoj zamenajo, pa še dirkačev ne pozna :grim :grim

Tudi meni preseda ta Gaber. Po njegovi izjavi, kako Rossi fintira slab motor sem mogu kr prešaltat. Mislim, da ne bom več gledow na POP TV, dokler ne zrihtajo enga, ki se vsaj malo spozna na dirkanje, ali pa vsaj da pozna dirkače, če ne druzga :headbang: .

Dirka bi pa znala bit še bolj zanimiva kot je bla, če se nebi Rossi z gumami zaj....ma kaj čmo letos bo spet pestro!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Če kdo pozna Keržišnika,naj mu pove da Melandriev nadimek je MAČO in ne MAKJO :? kot je on povedal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Stoner

2. Rossi

3. Melandri

4. Capirossi

5. Edwards

Za Hopkinsa ne morem nič rečt.

No ja vsaj zmagovalca mi je ratal napovedat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, danes smo lahko med drugim videli tudi dvoboj Hayden - Rossi, ki so ga nekateri tako pogrešali v prejšnji sezoni. :D

No ja, recimo :D

Alo, Gionni, kaj je bilo kaj s stavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni preseda ta Gaber. Po njegovi izjavi, kako Rossi fintira slab motor sem mogu kr prešaltat. Mislim, da ne bom več gledow na POP TV, dokler ne zrihtajo enga, ki se vsaj malo spozna na dirkanje, ali pa vsaj da pozna dirkače, če ne druzga :headbang: .

Dirka bi pa znala bit še bolj zanimiva kot je bla, če se nebi Rossi z gumami zaj....ma kaj čmo letos bo spet pestro!!! :OK:

Morem priznat, da je res pizdarije flancal pa take sral, da sem takoj potem prešaltal je bolj za napovedovanje šaha. Na tej dirki je že takšne prodajal za kozlat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre sam to na živce ker ves čas Gaber omenja samo Rossija. kadarkol sm prešaltov iz eurosporta na POPtv, je govoril o Rossiju. ves čas da je on pač doktor itd. :) nevem zakaj, ampak Keržišnik mi je zelo antipatičen :D

Eurosport r0x :D

na eurosportu so za nekaj sekund celo omenl dirko ki je bla pred časom še v Jugoslaviji :D hehe

Keržišnik bi mogu mal več pozornosti posvečat tudi drugim tekmovalcem, do sedaj sem opazil da zanj obstaja samo Rossi :)

jah no sicer za to dirko je pozornost največ usmeri v hopkinsa, zgleda se mu je prikupu z tistim pogovorom k sta ga mela v boksu al kjerkol že. pa glede tresenja pr 250 je pa tud bovna ja. v tistmu trenutku sm dobu občutek kot da prvič gleda dirke :glare: :closedeyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!