Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

:topic: Če kdo pozna Keržišnika,naj mu pove da Melandriev nadimek je MAČO in ne MAKJO :? kot je on povedal :headbang:

Ta me je tko urila da sem padu s kavča...in prešalov na Italia 1 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, recimo :D

Alo, Gionni, kaj je bilo kaj s stavo?

U ti pišuka!! :kva1:

Jani, čestitam! :worship: Stari ej, ti si car!

Js sem pa v prazno brcnil. Sem dobil sam 88 točk :headbang:

Sam je lepo pogledat - ti prvi, js pa zadnji med top15! :D

http://www.motogp.com/en/motogp/motogp_com...mp;section=game

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak ej, glih zdej sm vido :OK: :beer2:

Kako ti pa to rata :eek: ?

Jaz sem lansko leto obupal, ker sem zmeri mislu, da sem dost uganil, pol jih je blo pa en kup boljsih :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti pa to rata :eek: ?

Jaz sem lansko leto obupal, ker sem zmeri mislu, da sem dost uganil, pol jih je blo pa en kup boljsih :?

Ja maček morš bit, pa še mal posran povrhu=posran maček :OK:

Ne, ne šala...BRAVO... jst sem jih sam 88 naklepu u tej rundi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi zaskrbljen zavoljo pnevmatik

Valentino Rossi je zbegan zaradi Michelinovih težav z gumami, ki so pripomogle k padcu Italijana po lestvici navzdol v drugi polovici VN Turčije.

Bivši svetovni prvak je po solidnem štartu vodstvo na dirki uspel zapravil že v prvem krogu, ko je na kratko izletel s steze. Potem se je v nekaj krogih prebil do drugega mesta, ki pa ga ni zmogel zadržati do konca dirke. »Zelo smo razočarani, ker težav nismo pričakovali. Začele so se kmalu po štartu. Nisem mogel spraviti gum na delovno temperaturo in ves čas je zadek motocikla drsel. Nekaj je bilo narobe na desnem boku gume. Bal sem se, da guma ne bi eksplodirala zato sem na koncu upočasnil. Škoda, saj smo bili prvi in drugi (na kvalifikacijah).« Rossi je povedal, da ga skrbi glede pnevmatik, vozniki na Bridgestonu so namreč osvojili prvih šest mest na dirki. »Žal so ta trenutek naš največji sovražnik gume,« je dejal. »Bilo bi zanimivo videti kaj bi lahko storila Dani in Colin, a mislim, da ne dosti več kot jaz. Ne vemo kaj je bilo z gumami. Včeraj sem z lahkoto bil konkurenčen Stonerju in Pedrosa tudi. Brez težav sem z isto smesjo pnevmatik odvozil 17 krogov, na dirki pa je že po desetih motor bil komaj obvladljiv. Ne vem od kod ta nenadna sprememba. Bridgestonke so bile veliko bolj stabilne in hitre. Edini od vodilnih sem imel Michelinke in čeprav sem bil na nekaterih odsekih steze boljši od drugih, jim na celi krog nisem mogel slediti.«

Jacque prevzel odgovornost za trčenje

Francoski dirkač je povedal svoje videnje nesreče.

Olivier Jacque je priznal, da je nesreča v prvem krogu turške VN izključno njegova krivda. Voznik Kawasakija je pri zaviranju po zadnji ravnini trčil z Danijem Pedroso, potem pa je s sabo s steze odnesel še Colina Edwardsa in Chrisa Vermeulena, slednji se je pobral in končal kot enajsti. »Res mi je žal za nesrečo in zanjo ni nobenega opravičila. Naredil sem napako.« Francoz si je v nesreči poškodoval trtico, zato danes ni testiral. »Bil sem v sredini gruče dirkačev in zamudil točko zaviranja. Ko sem začel zavirati je bilo že prepozno. Ni bilo prostora, da bi se umaknil in trčenje je bilo neizogibno,« je povedal o nesreči. »Bilo nas je več na kupu in videl sem priložnost, da bi nadoknadil nekaj mest. Malo še imam vrtoglavico, ampak bolj kot sebe mi je žal ekipe. Vsi so trdo delali tekom vikenda in motor je bil izvrstno pripravljen.«

vir: avtomanija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maček morš bit, pa še mal posran povrhu=posran maček :OK:

Ne, ne šala...BRAVO... jst sem jih sam 88 naklepu u tej rundi :headbang:

Jst pa 85... :BUA:

Sm stavu 1ROS, 3PED, 4EDW pa sm že tuki zgubu skor 50pik! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maček morš bit, pa še mal posran povrhu=posran maček :OK:

:P

Ne, ne šala...BRAVO... jst sem jih sam 88 naklepu u tej rundi :headbang:

Ne, pa sej 88 točk oz. tam okol ni tako grozno slabo za to rundo (js sm jih mew npr. 102 in sem delil 8-10 mesto)...

Je pa res, da sem jih imel 10 krogov pred koncem pravilno razvrščenih prvih 14 (torej z izjemo tistih, ki so odpadli v prvem krogu, sem imel ostale v pravem vrstnem redu; Pedroso in Edwardsa nisem dal zelo visoko) in sem samo upal, da bo dirke čimprej konec :D - no potem so se sicer začele Rosijeve težave & co., ampak - je že v redu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti mene so tut teli dirkači k so odletel v prvem krogu mal zaj...lih največ sem stavil na njih(Rossi,Edwards,Pedrosa)pa so vsi nekak zgubil .) No ja za prvo rundo stav bo tut teh 74 pik vredi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa tole lansklet sm.. sam sm 1x meu 116 1x pa 112... ostalo pa slabo.. pol sm pa letos raj nehu.. da se ne sekiram pa uživam v driki :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa tole lansklet sm.. sam sm 1x meu 116 1x pa 112... ostalo pa slabo.. pol sm pa letos raj nehu.. da se ne sekiram pa uživam v driki :grrr :grrr :grrr

Zaradi tega se pa res ni za sekirat, sam mal bl napeto je vse skupi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega se pa res ni za sekirat, sam mal bl napeto je vse skupi :naughty:

ma pa sj se ne sekiram nevem kak.. sam ko takintk ne pridem med prvih 100 pol je brezveze... bom nasledno

zdj začeu ku nimam več možnosti in mi bo bl vseeno :)

da vs mau scat pelem k bom meu 130 pik na dirko.. sam predno kenny nebo zmagu jih nebo. ko lansklet sm ga ponavad postavu na 1. mesto hihi... pač ne morm postavt rossija na 1. mesto ker pač to da rossi zmaga ne prensem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pa sj se ne sekiram nevem kak.. sam ko takintk ne pridem med prvih 100 pol je brezveze... bom nasledno

zdj začeu ku nimam več možnosti in mi bo bl vseeno :)

da vs mau scat pelem k bom meu 130 pik na dirko.. sam predno kenny nebo zmagu jih nebo. ko lansklet sm ga ponavad postavu na 1. mesto hihi... pač ne morm postavt rossija na 1. mesto ker pač to da rossi zmaga ne prensem :D

Vem kako to zgleda, ko veš da ne bo prvi sam useen stavš da lohk pol navijaš. Jst sm učasih dau 5eteja da bo zmagu pol pa nism vedu al naj za Rossija al Gibernaua navijam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv bi bil komentar luka0 na zadnjo dirko... Pa ga nisem nikjer zasledil :whistle:

Luka0 je žal nekje drugje!

Poglej v črni forum

17 Apr 2007 @ 22:19

Danes se je v Novem mestu smrtno ponesrečil naš kolega, forumaš luka0

:cry:

Ja, nimaš kej, bil je pa hud rossi fan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 Apr 2007 @ 22:19

Danes se je v Novem mestu smrtno ponesrečil naš kolega, forumaš luka0 :cry:

Ja, nimaš kej, bil je pa hud rossi fan.

:eek: :eek: :eek:

Ajej, sožalje :cry: Mi je že žal, da sm kej bleknu... Fak, nism vedu sorry :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenske novice ... dons jih je mat domov prensla pa tak tist ful na vlko piše pa itaq tkoj preberem pa je kao se pol na koncu tekme prišo elias rossiju opravičit ker ga je kao iz ceste spravu...pol pa da rossi ni hotu opravičila, ker naj bi mu to že 2ič naredo :/ pa rossi je še reku nj se pazi na nasledni dirki da ve ka more z njim narest :P

to je frendica rekla da v novicah velk naslou izjava doktorja: elias je baraba

a to je res al ka?... ku če je se mi zdi smešno.. ku da mu je elias kej naredu... normalno rehtevanje... pa rossi je zgubu tisto sekundo več ne... ( sj se gre to za tisto prehtevanje? :? ).. velik lepš ko pa tisti jerez 2005 s setejem :glare:

u kolikor ni res se opravičujem rossiju pa vsem njegovim navijačem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenske novice ... dons jih je mat domov prensla pa tak tist ful na vlko piše pa itaq tkoj preberem pa je kao se pol na koncu tekme prišo elias rossiju opravičit ker ga je kao iz ceste spravu...pol pa da rossi ni hotu opravičila, ker naj bi mu to že 2ič naredo :/ pa rossi je še reku nj se pazi na nasledni dirki da ve ka more z njim narest :P

to je frendica rekla da v novicah velk naslou izjava doktorja: elias je baraba

a to je res al ka?... ku če je se mi zdi smešno.. ku da mu je elias kej naredu... normalno rehtevanje... pa rossi je zgubu tisto sekundo več ne... ( sj se gre to za tisto prehtevanje? :? ).. velik lepš ko pa tisti jerez 2005 s setejem :glare:

u kolikor ni res se opravičujem rossiju pa vsem njegovim navijačem O:-)

No, men se res ni zdel, da bi Elias delal kake neumnosti. :?

Dvomim pa tud, da je Rossi rekel da je Elias baraba, če pa je res to rekel :huh:

Mislim, da ima Rossi kar nekaj grdih prehitevanj za seboj in prav je tako, saj to naredi DIRKANJE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res izjavu ja, mislm, pacient svetovni, oz. pussy, da ga ni večjega, saj je ravno on tistil, ki največkrat prehiteva grdo, na nož in izsliljuje linijo....

pol ga pa en parkrat prehti na podobn način, pa kar kuj jokat začne, bogi revež.

tuki je za brat glede tega

"I'm quite unhappy with Elias today because I think he was quite dangerous - more than once he passed me on the inside and then altered his line. This is not a correct way to race," fumed Rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tale izjava me je pa res presenetla :eek:

Res je ravno Rossi tisti, ki prehiteva brezkompromisno (kot bi rekel Mirsad) :devil:

Ja nimaš kej, važn da bo letos spet kdo drug prvak. :grim

to je res izjavu ja, mislm, pacient svetovni, oz. pussy, da ga ni večjega, saj je ravno on tistil, ki največkrat

Dej no, sej ja veš da je pussy Nicky :glare: Rossi je pa nepremagljiva ikona svetovnega moto športa :lol1: (NOT)

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, men se res ni zdel, da bi Elias delal kake neumnosti. :?

Dvomim pa tud, da je Rossi rekel da je Elias baraba, če pa je res to rekel :huh:

Mislim, da ima Rossi kar nekaj grdih prehitevanj za seboj in prav je tako, saj to naredi DIRKANJE !

Vsaj glede rossijevega ega se bebo komentator na popu ni motil. Tip kar ne more požret da ga nekdo prehiti in potem se začne jok in stok in on je baraba. :headbang:

Dejstvo je pa da sam dela isto drugim. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je Rossi jezen zarad tega k je u tistem prehitevanju skor pogrnu, ker sekunda mu itak nebi kej dost pomagala.

Vsekakor pa ne vem zakaj se tolk pizdi...

Mislm da so to še lanskoletne zamere,tko da bo letos šlo med njima vse na nož................en bo ril po izletnih conah :grrr

Elias :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!