Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

yap, reku je da bo imel letos enko :) osebno mislim, da če bi mu blo tolk do 69 bi jo obdržou, tako kot ima rossi vedno 46 :D kot kaže hayden noče imeti nobenega "zaščitnega znaka" po katerem bi se ga zapomnil :)

al pa mu poza 69 ne ugaja več ... torej bo mogoče postal Solo Rider :devil:

Dej no mir, ce priznas alpa ne je prsu do naslova samo zaradi srecnega spleta okoliscin (mal si pozabu kasne tezave so mel pr yamahi s sasijo ipd..), ce tega ne bi blo, bi biu rossi prvak par dirk pred koncem ;), nam reku da si naslova ni zasluzu, ampak rossiju ni niti do kolen.

no, rossi fani (tudi jaz sem), dajmo pazit, da to javkanje ne bo postalo podobno javkanju Biaggi-fanov pred leti ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vseeno se bodo pa drugo leto tepli za naslov trije glavni; Valentino, Rossi in Il Dottore ...... pol pa ostali fajt za drugo mesto...

Ali ima Rossi sedaj, ko ni vec najboljsi, se pravico do naziva "doktor"? Glede na govorice o njegovi spolni usmerjenosti bi bil bolj pravsnji "sestra Rozi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima Rossi sedaj, ko ni vec najboljsi, se pravico do naziva "doktor"? Glede na govorice o njegovi spolni usmerjenosti bi bil bolj pravsnji "sestra Rozi".

Glavni trač mojster, kaj ima veze koga on ..... v postelji, zaradi mene lahko vtičnico z 230V ali pa še kaj drugega, važno je do svoj poklic opravlja čim bolje in profesionalno.

Kar pa misli, da ga, kljubi izgubljenemu naslovu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima Rossi sedaj, ko ni vec najboljsi, se pravico do naziva "doktor"? Glede na govorice o njegovi spolni usmerjenosti bi bil bolj pravsnji "sestra Rozi".

:slap: NO COMENT :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima Rossi sedaj, ko ni vec najboljsi, se pravico do naziva "doktor"? Glede na govorice o njegovi spolni usmerjenosti bi bil bolj pravsnji "sestra Rozi".

sam res jao jao :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima Rossi sedaj, ko ni vec najboljsi, se pravico do naziva "doktor"? Glede na govorice o njegovi spolni usmerjenosti bi bil bolj pravsnji "sestra Rozi".

Doktor bo nadaljeval s predavanji naslednjo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj vsi navijate za najboljše?

A ni fora v tem, da se navija za najslabše(tko kot naprimer jaz), pa k pride na stopničke, je res veselica :OK:

Jest navijam za Kawo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa mu poza 69 ne ugaja več ... torej bo mogoče postal Solo Rider :devil:

kak zdaj to misliš? da raje sam sebe zadovoljuje? :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima Rossi sedaj, ko ni vec najboljsi, se pravico do naziva "doktor"? Glede na govorice o njegovi spolni usmerjenosti bi bil bolj pravsnji "sestra Rozi".

Izjava tedna :lol1: :lol1:

Pa nimam nič prot Rossiju, čeprav navijam za Haydna priznam, da je Vale razred zase... Sam ta je pa huda :OK:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj vsi navijate za najboljše?

A ni fora v tem, da se navija za najslabše(tko kot naprimer jaz), pa k pride na stopničke, je res veselica :OK:

Kaj pa če začneš navijat za njih še preden postanejo "najboljši" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej brezveze..... vale je najboljši al je vesolc, buzzi, žuželka.... pa ne zato kr nas je tule enih par to napisal, ampak to so povedal tudi svetovno znani dirkači po celem svetu, par let nazaj je Doohan reku za njega, da tud če bi z osli dirkal bi biu vale tapru - pa to nepomen da so slabi- čeprav si glede na zadnjo dirko in na Troy-evo dirkanje lahko misliš marsikej (pa je navajen sbk motorja, ki je kosilnca proti GP mašini)..... npr, kva za boga delajo nekteri sploh še u GP-ju, se grem stavit, da je na našem planetu še kdo, ki bi kot muha z jasnega raztural, če bi le dobu šanso....

pa 10000TIČ; hayden je dober zakaj?? ker vozi REPSOLKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni trač mojster, kaj ima veze koga on ..... v postelji, zaradi mene lahko vtičnico z 230V ali pa še kaj drugega, važno je do svoj poklic opravlja čim bolje in profesionalno.

Kar pa misli, da ga, kljubi izgubljenemu naslovu.

MK-R1- Mislim, da bi ga ti rad fasal v ritko od rozija a ne?=?

Sej vem, da si mu fovšljiv, ker druge bolj popularne ljudi od tebe pika.. :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK-R1- Mislim, da bi ga ti rad fasal v ritko od rozija a ne?=?

Sej vem, da si mu fovšljiv, ker druge bolj popularne ljudi od tebe pika.. :kva2: :lol1:

Ja točno to sem želel povedati.

Samo ni mi jasno, kako da si samo to ti razbral pa noben drug. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno to sem želel povedati.

Samo ni mi jasno, kako da si samo to ti razbral pa noben drug. .)

sorry. mk-r1, to je bilo namenjeno buzdovanu,ki bi ga rad fasal od dootora..

P.S. SE enkrat se ti opravičujem/ ali mi oprostiš? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nimam nič prot Rossiju, čeprav navijam za Haydna priznam, da je Vale razred zase... Sam ta je pa huda :OK:

Saj sem tudi sam ze potrdil na temu forumu, da je (bil) Rosi najboljsi dirkac zadnjih let (ceprav ga ne maram). Trenutno pa kaze, da ni vec tako in upam, da tako tudi ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je navajen sbk motorja, ki je kosilnca proti GP mašini

Kljub temu da ima SBK motor okoli 220 hp ane :hmm:

hayden je dober zakaj?? ker vozi REPSOLKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Zato je pa Capirossi v Valenciji kr padu mim njega :OK:

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu da ima SBK motor okoli 220 hp ane :hmm:

Zato je pa Capirossi v Valenciji kr padu mim njega :OK:

1. vseeno je le urnk predelan SERIJSKI moped...

2. capirex ja kirurg za heydna .) +ducati ma italjanske konje, ne japonske ponije...

3.Melandri se prpravla na enih par ''lepotnih'' operacij....upam da bo marca fit!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seznam zimskih testiranj

November 15, 2006 - November 17, 2006: Sepang test.

November 28, 2006 - November 30, 2006: Jerez test.

December 1, 2006 - January 20, 2007: MotoGP testing ban.

January 22, 2007 - January 24, 2007: Sepang test.

January 30, 2007 - February 1, 2007: Phillip Island test.

February 5, 2007 - February 7, 2007: Sepang test.

February 13, 2007 - February 15, 2007: Qatar test.

February 23, 2007 - February 25, 2007: IRTA Jerez test.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!