Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

:grupni: :grupni: :grupni:

IPB Slika

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka, še tako naprej in se bomo mi gledalci imeli :worship:

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner vse lulat pelov :OK: , Hopkins tretji :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater je lepa awstralska himna B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner... :blink: :blink: :blink:

Huuuda dirka.Stoper je opasan dečko.Se bo mogel the doctor kar fajn potit če bo želel naslov :grim

FORZA STONER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ducati pa leti ko svina. Rossi je dons pelu več kot odlično, samo Đamaha nikamor ne gre. Presenečen pa nad Hopkinsom, vsaka čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker sta vermeulen in capirossi štartala tolk zadi čene bi blo še bl ql ;)

drugač pa supr :)

nakonc bi še čestitu kennyju za osvojeno odlično zadnje mesto... škoda da mu ni uspel ustat pred barrosom ki je za njim zaostaju na začetku kkšne pou minute... ampak vseen odličn rezultat za kennyja nenazdanje je dobu clo eno točko :worship: :OK: :OK: :BUA:

sam tale elias pa je an :kva2: :slap:

no dobr vsak ma svoj stil :grim:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: čestitke hoperju in stonerju :OK: :OK: :OK: :OK: :

ki bi delu hoper še, če bi imel boljš motor!!!

samo letos so se res potrudli pri suzukiju---sevidi da je lansko leto prpršu nov sponzor!!

Mislim da bo šu rosijev vzdevek "the doctor" počas v k.......====si ga ne zasluži!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zakaj hudiča je edwards zmer dobr na kvalifikacijah pol na derki pa čist out :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni ki konec dirke :angry: ,......jaz pa spal do 10 :headbang:

Sma že dva... Tak sem se veselil kak bom dans gledal gp te pa je bil prenos že ob pol 9 jaz pa spal do 10... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: dobra dirka, duče je letu mim jamahce za šalo, bravo za hoperja, končno je pristal na stopničkah.

Bo pa še zanimiv, sploh zdej k bojo mal bl zavite proge, pol bojo pa jamahce pa hondice bl uspred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: čestitke hoperju in stonerju :OK: :OK: :OK: :OK: :

Mislim da bo šu rosijev vzdevek "the doctor" počas v k.......====si ga ne zasluži!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :doze:

Se mi zdi da mal sanjaš! Če ne bi bil The doctor, sploh na daleč ne bi vohu Dučeta!!! M

Odlična dirka, še posebi Hopkins se je odrezu :OK: , škoda ker je Rossi pretiravu če ne bi celo dirko gledali menjavo pozicij na vrhu ..V ovinkih Yamaha, na ravnini Duče :eek:

Še bo zanimivo!!!!!!!!!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Hopkins vsaka čast! :OK:

Na splošno gledano se je zdelo, da je Stoner zmagal rutinirano kot stari maček. V bistvu je Ducati v tem trenutku premočan za kakšno stopničko od ostalih. Rossi je prav zaradi tega vozil na meji in od Yamahe, pardon Fiata :P iztisnil kar se je največ dalo.

Najbolj pa me veseli tretje mesto Hopkinsa. V takšnem zdravstvenem stanju kot je, je tretje mesto pravi čudež in vredno kot zmaga! :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ne vem ka se nad tem Hopkinsom tolk navdušujete;človk je v 3 letih kar dirka v motogp prvič pršu na stopničke in zato ga je treba povzdigvat v nebo? :eek: :headbang: Če bi bil jest šef moštva bi ga že zdavnaj brcnu v rit,nej gre na Grobnik vozt na slovenski dan(tle se mal zajbavam,pa vseen).Ta moment se lahko navdušujem le nad Stonerjem, ki je pokazal da zna,v 4 dirkah kar vozi Ducati je 3 zmagu,pa povozu smotanga Capirossija,ki že tolk let drka ta motor, pa ne vem če ma kej več zmag z njim,če sploh(tisti ki imate to v glavi me boste dopolnili s podatkom).Sam se bojim da bo enkret vsipu da bo kriza,pol pa Rossi ne bo mel kaj delat več.Ko pa pridejo na vrsto bolj tehnično zahtevne steze,pa bomo šele vidli kdo kolk vela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Billyja the jokerja:

#65 Loris Capirossi - 3x svetovni prvak v 125 cc. svetovni prvak v 250 cc. dvakrat tretji v skupnem seštevku največjega razreda. 8 zmag doslej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Billyja the jokerja:

#65 Loris Capirossi - 3x svetovni prvak v 125 cc. svetovni prvak v 250 cc. dvakrat tretji v skupnem seštevku največjega razreda. 8 zmag doslej.

Za ostale kategorije vem,govorim za cajt ko vozi ducatija!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!