Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

sam zakaj hudiča je edwards zmer dobr na kvalifikacijah pol na derki pa čist out :blink:

Ker so kvalifikacijske gume od mischelina svinjsko dobre (blo že 2x povedano).

Hopkins je v najvišjem razredu šesto leto, ostalo pa ne bom komentiral...

Jap, in prvič letos, da ima kolikor toliko konkurenčen motor! :) Ne vem, če je kdaj kakšen dirkač iz ekipe, v kateri je bil do sedaj, dosegel stopničke. Bravo Hopper!! :OK:

Aja, Vermeulen je bil lani v Avstraliji drugi. Sam ta dirka se ne šteje, ker je bla čudna, ker je bil dež pa so motorje vmes menjali :P

Pa kapo dol Stonerju! Ni vse v motorju! Capirossi le ni bil v ospredju, čeprav ima enak motor ;)

Hehe, Eliasu se je pa res pametno izogibat, če ga imaš v bližini :D Barros je baje imel enak tempo (mogoče za desetinko slabši) kot pa Stoner! Če se ne bi zapletel na začetku z Eliasom, bi pomoje zopet bil blizu stopničk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - a meni team manager ne dela al kaj, ker še niso scorov updatali Pa sem spraznil cahe, tako v firefoxu kot internet explorerju 7 .... pa mi še zmeraj kaže kot aktualno rezultat iz Turčije ... oz. po Turčiji.

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - a meni team manager ne dela al kaj, ker še niso scorov updatali Pa sem spraznil cahe, tako v firefoxu kot internet explorerju 7 .... pa mi še zmeraj kaže kot aktualno rezultat iz Turčije ... oz. po Turčiji.

:blink:

team manager updatetajo šele dan po tekmi, tko da bodo jutri šele upoštevani rezultati iz današnje dirke :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, in prvič letos, da ima kolikor toliko konkurenčen motor! :)

No, sej tega nisem komentiral - kaže, da so tudi pri Suzukiju uspeli pripraviti konkurenčen paket naposled in bodo 'force to be reckoned with', kar je seveda samo pozitivno :OK: - na več kot en način je k temu ogromno prispeval tudi Hopkins; sej še pomnite, kajne:

IPB Slika

:D :D

Neskončno se mi dopade, da je na prvih štirih mestih prav toliko različnih tovarn :)

Team Manager bo pa jutri, ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo šu rosijev vzdevek "the doctor" počas v k.......====si ga ne zasluži!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :doze:

Milslm... zakaj že??? :slap:

A si sploh gledal dirko?

Ducati se je na ravnini dobesedno sprehajal mimo ostalih... pa je Rossi vseeno uspel po ovinkih več kot nadoknadit razliko (pa Hopper tudi, če smo že pri tem). Kje je bil Edwards (z relativno enakim motorjem)?

Pa rookie of the year Pedrosa?

Matr, če že ne maraš šoferja, vsaj njegovih dosežkov ni treba dajat v nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, yamaha je res skret.............še celo Rossi ne more zmagat z njo....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1Ros

2Sto

3Hop

4Ped

5Mel

...tko zihr ne bo k nikol ni tko kukr jst mislm da bo!!! :D

Bravo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, yamaha je res skret.............še celo Rossi ne more zmagat z njo....................

moje osebno mnenje je da rossi nebi zmagu niti z ducatijem al pa hondo... zarad mene tut s KR212V

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje osebno mnenje je da rossi nebi zmagu niti z ducatijem al pa hondo... zarad mene tut s KR212V

:P

.) :BUA: :glare: :closedeyes: :wacko: glede na to, da dokler ni naredil napake zaradi vožnje na "meji" svojih sposobnosti, je bil s popolnoma "nekonkurenčno" Yamaho (vsaj kar se ravine tiče) dve sekundi in več pred ostalimi dirkači. Rossi je že sam omenil, da dirkanje proti drugim z Yamaho mu predstavlja nek izziv, ki ga polni z abicijo po zmagi in cifri n°1. Vsi se še spomnimo prvih sezon kategorije MotoGP, ko je sam kralj Valentinik sedel na Hondi (the best machine -vsaj takrat and rider) , in če je bilo potrebno, med dirko naredil tudi do več kot deset sekund razmaka (prehitevanje med rumeno zastavo) in tako osvojil prvo mesto.

Menim, da bi bila kombinacija Rossi in Ducati meni nadvse odlična, a hkrati nezanimiva, ker bi bila razlika med ostalimi tekmovalci prevelika. Upam, da bodo kaj naredili z M1, vsaj malce več KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je veliko naredu na moči stroja, a žal je to za naslov premalo. Prihajajo tehnično zelo zahtevna dirkališča. Če bo tam uspel premagat dotoreja, pol je pa res car. Se pa letos dr. zagotovo ne bo pustu presenetit od kake muhe enodnevnice, tako kot lani. Je pa zagotovo Stoner voznik, pred katerim je treba dat kapo dol. Pred Rossijem pa dve. Letos ga ne zanima nič drugega kot naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovarjate se tako, kot da Duče sploh ne gre v ovinek. Dečko je zmagal na 3 od 4 dirk. Tudi je dokazal, da zna voziti pod pritiskom ko mu za ovratnik diha Rossi. In napako je naredil slednji, seveda, če prehitevaš na zaviranjih je veliko lažje narediti napako kot na ravnini samo Stoner zna krotit dukatijevo zver.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabmo, da je biu tudi Rossi nekoč na najboljšem in hitrejšem motorju - Honda. Pa da nau spet nesporazumov: kar se kvalitete Rossija tiče, itaq da ni debate, da je najboljši dirkač.

Sedaj ma pa pač Stoner najhitrejši motor, ampak za zmago ne pride v poštev le ravnina, ampak tudi kvaliteta dirkača. In očitno je Stoner letos veliko kvalitetnejši od kolega Capirossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kej rezultati stav :evilgrin:

:evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin:

Zgleda, da Kitajke še vedno seštevajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ne vem ka se nad tem Hopkinsom tolk navdušujete;človk je v 3 letih kar dirka v motogp prvič pršu na stopničke in zato ga je treba povzdigvat v nebo? :eek: :headbang: Če bi bil jest šef moštva bi ga že zdavnaj brcnu v rit,nej gre na Grobnik vozt na slovenski dan(tle se mal zajbavam,pa vseen).Ta moment se lahko navdušujem le nad Stonerjem, ki je pokazal da zna,v 4 dirkah kar vozi Ducati je 3 zmagu,pa povozu smotanga Capirossija,ki že tolk let drka ta motor, pa ne vem če ma kej več zmag z njim,če sploh(tisti ki imate to v glavi me boste dopolnili s podatkom).Sam se bojim da bo enkret vsipu da bo kriza,pol pa Rossi ne bo mel kaj delat več.Ko pa pridejo na vrsto bolj tehnično zahtevne steze,pa bomo šele vidli kdo kolk vela.

Sej ne vem kaj bi ti reku :slap: mah nič bom rajši tiho ............ jao jao :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je veliko naredu na moči stroja, a žal je to za naslov premalo. Prihajajo tehnično zelo zahtevna dirkališča. Če bo tam uspel premagat dotoreja, pol je pa res car. Se pa letos dr. zagotovo ne bo pustu presenetit od kake muhe enodnevnice, tako kot lani. Je pa zagotovo Stoner voznik, pred katerim je treba dat kapo dol. Pred Rossijem pa dve. Letos ga ne zanima nič drugega kot naslov.

ja pride lemans

pol je pa mugello z 2. najdalšo raunino u motogp

pol je pa cata z dolgo ravnino pa eno krajso ravnino

pol pa šele ostale tehnično zahtevne proge...

kjer bo rossi stonerja ujeu

pol pride brno k ducatiju odgovarja

pa sepang pa motegi

pa valencia

pa bo stoner prvak;)

drugač pa nehite že s tisto muho PM ku da bi jst govoru.. z rossijem je konc.. nikolveč nebo prvak.. pa nevem ka še.. no sj nerečem da bo še kdaj :evilgrin: sam ma še zmer šanse.. nicky jih ma pa še več ker je mlajši...

sj boste vidl k bo hayden dokazu da ste se pač krepko zajebal ku ste ga neki pluval

pa če še niste opazl se hayden pobira.. do konc leta bo spet taprau nicky ;)

pa v laguni itak vemo kdo bo zmagu ;)

sicer bi pa že tuki lahk naredu kkšn dobr rezultat če se nebi nardil to kar se je...

je pa tut res da s tako hondo kot je pač na sam vrh ne more...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin::evilgrin:

Zgleda, da Kitajke še vedno seštevajo ...

Jih je tolko, da so že seštele! :)

TEAM MANAGER 2007

-Jani- :OK: čestitam, kr tko naprej!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:Zgleda, da Kitajke še vedno seštevajo ...

So že seštele..........117 pik-lohk bi blo bolše :blush:

Bravo -Jani-, pa tudi tebi Gionni ne gre švoh!

Popravljeno . Popravil nowfak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani pedrosa honda je priznal da ga prekosa dukati

kaj pomen prekosa?

drgač je reku da se ne more kosat z ducatijem yamaho in suzukijem

Dani Pedrosa po dirki za VN Kitajske priznava, da se Honda nikakor ne more kosati z Ducatijem, Yamaho in Suzukijem.

to pise na 24ur :)

So že seštele..........117 pik-lohk bi blo bolše :blush:

Bravo -Jani-, pa tudi tebi Gionni ne gre švoh!

jst sm meu 115:P

ws že še ujamem... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

prve 3 dirke nism stavu ampak bom zdj tolk bolši da vs bom ujeu :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu 115:P

ws že še ujamem... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

prve 3 dirke nism stavu ampak bom zdj tolk bolši da vs bom ujeu :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Spet sanjaš .) , sicer sem pa tudi jaz prvo zaj....in zdej lovim Gionnija pa Janija :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no kosat oprosti :grrr sjt sm še za vami morm mal pohtt

ma rosi bi mogu met bolš bike pa bi bil spet nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no kosat oprosti :grrr sjt sm še za vami morm mal pohtt

ma rosi bi mogu met bolš bike pa bi bil spet nazaj .)

eh sj zdj je yamaha kolkrtolk uredu... je tut rossi reku... sam ducati gre po ravnini tolk hitrej...

u lemansu bo pa rossi pomoje spet brez konkurence.. tk ku u jerezu... ker yamaha je na bremzanju pomoje najbolša pa tut na hitrih ovinkih supr šiba manka ji sam hitrost... k pa na počasnejših progah ni tolk pomembna...

sploh pa rossi ni tolk bogi.. poglejte kennyja na usaki dirki ma najnižjo hitrost... :D upejmo da bo u lenamsu bolš k tut u jerezu je biu dobr k ni velik ravnine.. nenazadnje je biu na kvalifikacijah do zadnjega sektorja 4. z točno desetinko zaostanka in če nebi u zadnmu ovinku naredu napake bi biu lahk full visok... meu je tut najhitrejši cajt u T3... na dirki bi biu pa med 10 če nebi motor zajebavu... če bi pa še bl spredi štartu bi blo pa lahk še bolš

gou kenny :kva2: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!