Skoči na vsebino

Moto GP 2007


batzajla

Priporočene objave

gou kenny :kva2: :P

Ja veš, na tem forumu je veik tistih, ki vidjo sam enga ali pa največ dva dirkača :doze:

Truda vseh tistih (tudi tistih ki nikoli ne zmagajo), ki redko zmagajo ali pridejo na stopničke

ne vidijo in še manj cenijo!

Se strinjam Go Kenny!

Ekipa je skoz zadnja(oz. ned njimi :blush: ) pa se ne predajo ampak rinejo naprej in se trudijo

doseči formo vodilnih.

Da ne omenjam, da so ostali med tem tudi brez sponzorjev itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš, na tem forumu je veik tistih, ki vidjo sam enga ali pa največ dva dirkača :doze:

Truda vseh tistih (tudi tistih ki nikoli ne zmagajo), ki redko zmagajo ali pridejo na stopničke

ne vidijo in še manj cenijo!

Se strinjam Go Kenny!

Ekipa je skoz zadnja(oz. ned njimi :blush: ) pa se ne predajo ampak rinejo naprej in se trudijo

doseči formo vodilnih.

Da ne omenjam, da so ostali med tem tudi brez sponzorjev itd.

sj lansklet je blo podobn... edino prehtel so tech 3 yamahe pa pramac ducatije. ku so dirkale z lanskimi mašniami... in 3 dirke kasneje je biu kenny u catalunyi 3.

Letos pravjo da niso tak za najbolšimi ko so bli lasnklet... sam vseen ne zgleda tko... upam da jim spet ratl poštimat motor... sam letošna šasija je bol ko ne čist nova in če jih naprimer primerjamo s honod... šasijo razvijajo 4x mč nasa.. polek tega je pa razvoj 4x počasnejši.. tk da za moje pojme so nori ;) še posebi če jim uspe pridt tut letos na stopničke

v motoGP pa jst navijam skor za vse:D najbl seveda za kennyja...

ne trpim pa rossija pa nebom spet nakladu zakaj ker pol bo en kup pritožb sam pač mam rajš umirjene dirkače lajk kenny...

ne maram pa še pedrose tamade in edwardsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj lansklet je blo podobn... edino prehtel so tech 3 yamahe pa pramac ducatije. ku so dirkale z lanskimi mašniami... in 3 dirke kasneje je biu kenny u catalunyi 3.

Letos pravjo da niso tak za najbolšimi ko so bli lasnklet... sam vseen ne zgleda tko... upam da jim spet ratl poštimat motor... sam letošna šasija je bol ko ne čist nova in če jih naprimer primerjamo s honod... šasijo razvijajo 4x mč nasa.. polek tega je pa razvoj 4x počasnejši.. tk da za moje pojme so nori ;) še posebi če jim uspe pridt tut letos na stopničke

v motoGP pa jst navijam skor za vse:D najbl seveda za kennyja...

ne trpim pa rossija pa nebom spet nakladu zakaj ker pol bo en kup pritožb sam pač mam rajš umirjene dirkače lajk kenny...

ne maram pa še pedrose tamade in edwardsa

Slovenščina kaj je že to?! :? :eek: :BUA: Pa strokoven komentar tudi........ :eek:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Truda vseh tistih (tudi tistih ki nikoli ne zmagajo), ki redko zmagajo ali pridejo na stopničke

ne vidijo in še manj cenijo!

To ni fuzbal, da bi se navijalo za polovico pleyerjev naenkrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenščina kaj je že to?! :? :eek: :BUA: Pa strokoven komentar tudi........ :eek:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

čak kaj te zdj moti?

1. če ne znaš brat pol ti ni treba tole je namenjeno pismenim ljudem :P

2. nism ti jst nek strokounjak... jst povem svoje amatersko mnenje :closedeyes:

:grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

117

A naju dohitevaš? :D

Vaju se ne da dohitet!!! A lahko sam uprašam, kako prideš do prvega mesta??? :? Vidva mata zgleda že vedeževalske sposobnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Jani & Gionni , kolko pik sta dobila, da vidm če vaju lovim :lol1:

Js sem pa dobil 120 :)

Edin z Vermeulenom sem zgrešil, sem mislil, da bo slabši kot pa 7. Haydna sem pa dal bolj naprej... Škoda, da ga je Toni ruknil v prvem ovinku. :P

Ma tale manager je itak skoraj sama sreča... Je sam vprašanje časa, kako dolgo še bom med top15 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tale meneđer je en nateg...stavil na šanghaj pa je kar vse zbrisalo pa celo razvrstitev prestavlo na lemans...nič jasno...pa 108 pik bi pokasiru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tale meneđer je en nateg...stavil na šanghaj pa je kar vse zbrisalo pa celo razvrstitev prestavlo na lemans...nič jasno...pa 108 pik bi pokasiru :)

A to si stavil po tekmi... :grrr

Resno, stvar preverjeno deluje do trenutka začetka dirke - po moje je bila zbrka vendarle na tvoji strani :)

Ker sam še nikdar nisem imel kakršnihkoli težav tule - je pa edino možno, kot rečeno; če npr. greš stajt v zadnjih trenutkih, pa ti potem morda zabrejka komp ali pa net in stvar ne gre skozi al pa npr. v neučakanosti skineš pop-up okence in tudi ne 'prime'... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nicky Hayden: ''Hitro moram izboljšati svoj položaj''

MotoGP svetovni prvak, Nicky Hayden, je imel v Shangaju ponovno težavno dirko v boju, da obdrži naslov svetovnega prvaka. ''The Kentucky Kid'' je bil žrtev napake Tonija Eliasa v prvem krogu, zaradi katere je moral zapeljati iz steze kjer je bil na devetem mestu. Dirko je končal na dvanajstem mestu in priznal, da upa, da se bo njegova sreča obrnila na bolje.

''Hitro moram ukrepati, ker se dirke kar vrstijo, ''je dejal Hayden. ''Moji nasprotniki so močni, mi pa imamo še vedno težave z gumami. ''Sedaj se bo začela serija dirk in res pravi začetek sezone. Nočem zveneti kot cmera in se pritoževati. Zadeve bi lahko bile veliko slabše.''

vir: poleposition

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si stavil po tekmi... :grrr

Resno, stvar preverjeno deluje do trenutka začetka dirke - po moje je bila zbrka vendarle na tvoji strani :)

Ker sam še nikdar nisem imel kakršnihkoli težav tule - je pa edino možno, kot rečeno; če npr. greš stajt v zadnjih trenutkih, pa ti potem morda zabrejka komp ali pa net in stvar ne gre skozi al pa npr. v neučakanosti skineš pop-up okence in tudi ne 'prime'... :hmm:

Ma stavu sm že prejšni dan pa ko sm šu na dan dirke gor ni blo nobenih stav,stavim še enkrat spet nič shranilo,reseteram vse skup probam ponovno stavit in kakih 5,10sec pred tekmo kliknem SAVE in hit za TV pol pa po koncu pogledam in vse neki zmeštrano...škoda...108 pik ni malo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da je Honda letos slaba, samo za Haydnov neuspeh to ni konstruktiven razlog. Proti lanski Yamahi je letošnja Honda raketa!

No, sej roko na srce, Hayden že lani ni blestel! :grrr

Je pa svetovn prvak :devil:

Lanska Yama se mi zdi da ni bla tolk podhranjena :?

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej roko na srce, Hayden že lani ni blestel! :grrr

Je pa svetovn prvak :devil:

Lanska Yama se mi zdi da ni bla tolk podhranjena :?

Glede Haydna se strinjam.

Yamaha lani pa ni bla tolk švoh sam je bla gnila na ovinkih(kjer je letos super) pa preveč se je kvarla :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Haydna se strinjam.

Yamaha lani pa ni bla tolk švoh sam je bla gnila na ovinkih(kjer je letos super) pa preveč se je kvarla :headbang:

Hayden je biw ob pravem času na pravem mestu :lol1: , brez večjih naporov je dubu naslov in še to na račun lanske kište od Yamahe, sam jebi ga- naslov je naslov. Letos je Yamahca kr solidna, sam še mal speeda da bi mela ............sam pol pa ne bi blo zanimivo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ni sam solidna je kr najbolša tam kjer ni ravnin in ducati ni konkurenčen... ker v ovinkih pa pr bremzanju je yamaha bolša od ducatija od honde pa sploh... najbližje ji je mogoče še suzuki...

tk da u lemansu prčakujem tako dirko kot u jerezu :cry: na žalost... premoč yamahe... pa stopničke hopkinsa če nebo spet padu... honde pa mislm da nebo niti na stopničkah... bi blo pa fajn če bi biu stoner :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ni sam solidna je kr najbolša tam kjer ni ravnin in ducati ni konkurenčen... ker v ovinkih pa pr bremzanju je yamaha bolša od ducatija od honde pa sploh... najbližje ji je mogoče še suzuki...

tk da u lemansu prčakujem tako dirko kot u jerezu :cry: na žalost... premoč yamahe... pa stopničke hopkinsa če nebo spet padu... honde pa mislm da nebo niti na stopničkah... bi blo pa fajn če bi biu stoner :doze:

Yamaha je konkurenčna v kombinaciji z Rossijem.

Končno upam da bo nekje premoč yamahe (čeprov dvomim da bojo mel nevem kakšno premoč) in da se dirka odloči na ovinkih. Ker to da se dirka odločuje na ravnini mi gre že pošteno na živce.

Honda nej pa neha blefirat pa opravičevat Haydna. Ko loh rečejo da nimajo dobrga motorja če je Pedrosa skupno na 3. mestu in še s tem dodatkom da je enkrat padu. :headbang:

Hayden pa pač nima več takga zegna k lansk let ker letos se ne taktizira ampak pele na vse ali nič :kva2: :OK:

Sicer ma pa Hayden glih ene tolk točk zaostanka za Stonerjem k pa je mev lansk let Rossi za nemu ... pa ni blo nič odločeno do zadne dirke. Tko da vse se še lahko obrne :grrr :grrr

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je konkurenčna v kombinaciji z Rossijem.

Končno upam da bo nekje premoč yamahe (čeprov dvomim da bojo mel nevem kakšno premoč) in da se dirka odloči na ovinkih. Ker to da se dirka odločuje na ravnini mi gre že pošteno na živce.

Honda nej pa neha blefirat pa opravičevat Haydna. Ko loh rečejo da nimajo dobrga motorja če je Pedrosa skupno na 3. mestu in še s tem dodatkom da je enkrat padu. :headbang:

Hayden pa pač nima več takga zegna k lansk let ker letos se ne taktizira ampak pele na vse ali nič :kva2: :OK:

Sicer ma pa Hayden glih ene tolk točk zaostanka za Stonerjem k pa je mev lansk let Rossi za nemu ... pa ni blo nič odločeno do zadne dirke. Tko da vse se še lahko obrne :grrr :grrr

Tako je, sam da Hayden letos ZIHR ne bo prvak!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je konkurenčna v kombinaciji z Rossijem.

In gnida edwards u jerezu kar 3. ker je itak on tok dobr.... da ne omenjamo testiran pred sezono.... 2. je biu vedo zato ker je 2. najbolši :OK:

pa tut u lemansu bo dobr... ker je pač full dobr :evilgrin: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!